Şimdi Ara

'LG' 32LC552 vs 32LC41

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

1-2 gün içinde 2 modelden birini almayı planlıyorum ama sizlerin değerli bilgilerinize ihtiyacım var, Hangi modeli tercih etmeliyim

özellikle PS3 için hangi modelde hd kablo ile daha net görüntü alabilirim,

yorumlarınızı bekliyorum, tşkler

• 32LC52 ve 32LC41 demek istedin aralarında öyle büyük bir fark yok hatta lc52 5000:1 kontrast olmasına ramen türkiyede bir çok sitede kontrast değerleri farklı görünüyor ben sadece bu merakımdan dolayı yurt dışındaki pdf'lerin tamamını inceledim ve kontrast değeri 5000:1 bu yüzden lc41'den fazla bir farkı kalmıyor e fiyat bazında da lc41 daha uygun olduğu için rahatlıkla lc41 modelini şeçebilirsin....
  • çok teşekkür ederim cevabın için

eklemek isyen varsa her yorumu bekliyorum :)
  • bütün günüm lg tv lerle geçtiği için yazıyorum ... 32lc 52 ile 41 arasında 2 farklılık vardır 52 nin kontrastı 10.000:1 42 ise 8.000:1 dir ayrıca 52 nin kasası daha güzel tasarlanmış bana göre.... Fakat nihayi izlediğimiz ekranda 2 ürün arasında ben pek fark göremiyorum ve fiyat aralığına bakınca 300 ytl civarı daha pahalıdır 52 modeli... Bence kesinlikle 41 modeli özelliklede fiyat persormansından dolayı tercih edilir.....aldığınız fiyatı da paylaşırsanız sevinirim saygılar...
    quote:

Orjinalden alıntı: excimert

çok teşekkür ederim cevabın için

eklemek isyen varsa her yorumu bekliyorum :)
  • çok teşekür ederim bilgi için, tabiki aldığım fiyatı sizile paylaşırım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.