Şimdi Ara

LG 32la620s İnceleme (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
634
Cevap
8
Favori
66.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • konuya biraz geç katıldım ama bir iki tecrübemi anlatayım. input lag olayı genelde hdmi ile bağlanıldığında olan bir şeydir. çoğu tv de hdmi girişlerinden bir tanesi dvi olarakda tanımlanır. tv yi monitör olarakda kullanacak arkadaşlar bu dvi/hdmi yazan hdmi girişini kullansınlar. sanırım bu girişin frekansı değişik. input lag bu şekilde en aza iner yada öyle bir şey olmaz. birde tv yi 60 hz de çalıştırın. çoğu kişi pc bağladığında bile 50 hz olarak kullanır buda görüntüde sorun yaratır. bu tv nin sanırım direkt olarak pc çıkışı yok. hdmi girişinden bağlanacağınıza göre bu hususlara dikkat etmenizde fayda var.
  • Arkadaşlar bende şöyle bir sorun var.
    Wireless modemi tvnin yanına koymama rağmen arama yaptığımda bulamıyor.
    Kablo ile giriyor ama wireless kesinlikle bulmuyor.
    Ama tvyi cepten tel ile kontrol edebiliyorum.

Sebep ne olabilir sizlerde buluyor mu wireless.
    Ben birşeyi hatalı mı yapıyorum acaba?
  • BENDE YENİ ALDIM KLİKSADAN 900 E GELDİ

BENDE DE SÖYLE BİR SORUN VAR

TV NİN ENERJİ KABLOSUNUN OLDUĞU TARAFTAN YANIK PLASTİK KOKUSU VAR

BAŞ AĞRISI YAPIYOR BU GEÇERMİ VE BAŞKA BİR SORUN MU VAR...

TEŞEKKÜRLER...
  • quote:

Orijinalden alıntı: esse434343

BENDE YENİ ALDIM KLİKSADAN 900 E GELDİ

BENDE DE SÖYLE BİR SORUN VAR

TV NİN ENERJİ KABLOSUNUN OLDUĞU TARAFTAN YANIK PLASTİK KOKUSU VAR

BAŞ AĞRISI YAPIYOR BU GEÇERMİ VE BAŞKA BİR SORUN MU VAR...

TEŞEKKÜRLER...

Öncelikle hayırlı olsun. Bu yıl ki butun lg tvlerde aynı koku var rahatsız olmana gerek yok.. Sadece cihazlar kutuda fazla kalmasından dolayı entegrelere sıkılmış bir koruyucu kokusu bu merak etme..
  • TEŞEKKÜR EDERİM
  • tr_yunis kullanıcısına yanıt
    TEŞEKKÜR EDERİM GEÇER DİYORSUNUZ YANİ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: esse434343

TEŞEKKÜR EDERİM GEÇER DİYORSUNUZ YANİ...

gecer merak etme ben hergun 2-3 tane acıyorum :)
  • Arkadaşlar bende bü ürünü almak istiyorum ama sormak istediğim bi soru var bu cihazda nasıl 3D film izliye bilir 2d den 3d ye dönüştürmeyi sormuyorum direk nasıl izliyebilirz
  • Kanal listenizi yedeklemek isterseniz settings düğmesine 5 sn. basılı tutun 1105 yazıp ok tuşuna basın. send to USB seçeneğiyle flash diskinize kanal listenizi atabiliyorsunuz.

Ama bu kanal listesini bilgisayardan düzenlemek için bir program arıyorum. Bilen var mı?

EDIT: Bulundu. Programın adı ChanSort

http://sourceforge.net/projects/chansort/?source=dlp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alicans35 -- 10 Ağustos 2013; 22:56:11 >
  • bir yıl önce aynı özelliklere sahip bir tv aldım. ve 900x2=1800tl gibi bir fiyata. bir yıl sonundaki duruma bakın be. bu teknoloji nasıl bir şeydir!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cemyisgolvey -- 10 Ağustos 2013; 23:17:24 >
  • http://www.hepsiburada.com/Liste/productDetails.aspx?Categoryid=163192&Productid=evlg32la620s

hepsiburada 1099 worlde 100 tl puan var.

yeni ev kuruyorum oturma odasına almayı düşünüyorum ben de
  • arkadaslar ban wıdı ozellıgı hakkında yardımcı olurmusunuz acaba lenova y 580 var fakat tv ye bır turlu baglayamıyorum acaba deneyen var mı?
  • bende lg almak istiyorum ama kalın olan model pek estetik değil.yani şu an mevcut kulladığım 82 ekran premier lcd tv den kalınlık açısından farkı yok hemen hemen aynı.bilen arkadaşlara sormak istiyorum lg 32la620s ve 32la660s arasındaki farklar sadece kalınlık mı yoksa işlemci farkı varmıdır? samsung gibi bütün video formatlarını açabiliyormu flv dahil ve usb den tv kayıt özelliği var mıdır acaba?sorularım her iki model için tşkrler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: memo23

bende lg almak istiyorum ama kalın olan model pek estetik değil.yani şu an mevcut kulladığım 82 ekran premier lcd tv den kalınlık açısından farkı yok hemen hemen aynı.bilen arkadaşlara sormak istiyorum lg 32la620s ve 32la660s arasındaki farklar sadece kalınlık mı yoksa işlemci farkı varmıdır? samsung gibi bütün video formatlarını açabiliyormu flv dahil ve usb den tv kayıt özelliği var mıdır acaba?sorularım her iki model için tşkrler.

Kalınlığı dediğin gibi bariz kalın.
    660s ile farkları
    Kalın kasa
    200mhz olması (660s 400mhz)
    2 adet dual player gözlüğü yok
    Akıllı kumanda yok (660s de normal kumanda yok)
    660s çerçevesiz ama ışık sızdırması var diyorlar.

Arada da 400 TL fark var değer mi orasına siz karar verin.
  • Bence aradaki 400 tl yi verip 32LA660S i almak lazım.Sonuçta her gün TV almıyoruz almışken iyisi olmalı.Dün teknosadan 32LA660S modelini aldım.Bugün gelip kuracaklar.Özellikle oyun oynayıp internette gezinmek içinde aldığım için teknosa görevlisi 660 ı önerdi.Oyun oynayıp internette takılacaksam 620 nin geri kalacağını söyledi.Birde 660s 3D de daha iyiymiş...
  • En iyisi istenirse is zor ama bu teknolojik cagda. O yuzden en iyisi degil en uygunu almak daha mantikli.arastiracaksin bakacaksin sonra cebine bakacaksin ve karar vereceksin.bence aradaki fark 300-400 liralik fark degil yani 320 s modelinin de hic asagi kalir yani yok .gerek mHz gerek 3d konusunda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: battalgazi137

Bence aradaki 400 tl yi verip 32LA660S i almak lazım.Sonuçta her gün TV almıyoruz almışken iyisi olmalı.Dün teknosadan 32LA660S modelini aldım.Bugün gelip kuracaklar.Özellikle oyun oynayıp internette gezinmek içinde aldığım için teknosa görevlisi 660 ı önerdi.Oyun oynayıp internette takılacaksam 620 nin geri kalacağını söyledi.Birde 660s 3D de daha iyiymiş...

Size göre değebilir ama bana göre değmez.
    Kalın olması dezavantaj ama duvara askı yapıldığından usbleri rahatça söküp çıkartıyorum. Ama incelerde daha çok zorlanıyorsunuz.
    660s de 400mhz var. Ama panel aynı sadece yazılımla 400 olmuş ben eminimki 3D de çok az fark olacaktır belki de hissedilmeyecek düzeyde olur.

En önemlisi 620s de herhalde ışık sızması yok akşam karanlıkta çok izledim test yaptım ama bulamadım.
    Ama 660s alanlar ışık sızmasından hep şikayetçi.
    Dual player oynayacağımı hiç düşünmüyorumki oynasak bile kaç kere oynarızki.
    3D yi bile çok kullanamıyoruz zira güzel 3D film şimdilik çok yok.
    Ben AVATAR SHREK ve SPIDERMAN izledim gayet mükemmeldi.

Çok param olsa tabiki 660s alırım ama bana göre 32inç bir tvye çok para vermenin anlamı yok.
  • sa 32la620s aldım.pc den tv ye nasıl ses bağlayacağım normalde hdmı kabloyla olması lazım galiba ama yapamadım.ses kablosu vardı kırmızı beyaz bi ucu diğeri siyah ses yerine taktım pc ye olmadı.mhl hdmı kablo mu lazım anlamadım yardım ederseniz sevinirim bide 3d film önenirseniz
  • Circ de Soleil World Away, Jurassic Park, Kingdom of Plants bunlar bu tvde şuana kadar izlediğim başarılı 3Dler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hardcorn -- 15 Ağustos 2013; 21:30:52 >
  • arkadaşlar hayırlısıyla 32la620s tv me bende kavuştum... servis geldiği zaman elimdeki resimlerle ölü piksel testini falan yaptırdım.çok şükür ölü piksel falan yok ama karanlık bi ortam olmadığı için ışık sızması testini servis gidince akşam kendim yaptım. siyah bir resim açıp arka aydınlatmayı sonuna kadar açarak yaptım testi. sanki biraz ışık sızması var gibi. sizde de varmı böle bişey... bu arada sormak istediğiniz bi şey olursa elimden geldiğince yardımcı olurum.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.