Şimdi Ara

LG 32la620s İnceleme (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
634
Cevap
8
Favori
66.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, kanal geçişleri nasıl sizce? Bana göre çok yavaş. Sizde de öyle mi?
  • ARKADAŞLAR LG 32LA620S DÜN İTİBARİYLE KULLANMAYA BAŞLADIM BEKLENTİMİN ALTINDA ÇIKTI TV PLASTİK ÇERÇEVESİ AZ OLDUĞUNDAN ÇOK KÜÇÜK DURUYOR BİRAZ GARİP GELEBİLİR AMA VESTEL 328222VF MODELİ LCD GÖRÜNTÜ OLARAK DAHA BEYENDİĞİMİ SÖYLEYE BİLİRİM RENKLER DAHA CANLIYDI VESTEL 3D TV MDE EVİMDE D SAMART VAR 3D YAYINDA TİTREME ÇOK OLUYOR LG LED OLMASINA RAĞMEN DAHA PARLAK VEYA CANLI DEĞİL ALACAK ARKADAŞLARA BİLGİ VERMEK İSTEDİM DAHA ÜST MODEL VEYA BOYUT OLARAK MUTLAKA YAKINDAN GÖRÜP İNCELEYİP ALSINLAR ARTI OLARAK SMART TV VE DAHİLİ UYDU ALICISI OLMASI AVANTAJ DAHİLİ UYDUSUNU DENEMEDİM
  • Kullanan arkadaşlar ps3 yada xbox oyun performansı nasıl.Ben ps3 ps4 ve pc de oyun oynamak ve 3d film için almak istiyorum kısacası oyun ve 3d performansı nasıl oytunlarda lag sorunu varmı.
  • Bende ps3 ve xbox360 icin ve yeni nesil konsollar icin teknosadan 1499 tlye 32la660s aldim umarim pisman olmam..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OZGURCEL77

ARKADAŞLAR LG 32LA620S DÜN İTİBARİYLE KULLANMAYA BAŞLADIM BEKLENTİMİN ALTINDA ÇIKTI TV PLASTİK ÇERÇEVESİ AZ OLDUĞUNDAN ÇOK KÜÇÜK DURUYOR BİRAZ GARİP GELEBİLİR AMA VESTEL 328222VF MODELİ LCD GÖRÜNTÜ OLARAK DAHA BEYENDİĞİMİ SÖYLEYE BİLİRİM RENKLER DAHA CANLIYDI VESTEL 3D TV MDE EVİMDE D SAMART VAR 3D YAYINDA TİTREME ÇOK OLUYOR LG LED OLMASINA RAĞMEN DAHA PARLAK VEYA CANLI DEĞİL ALACAK ARKADAŞLARA BİLGİ VERMEK İSTEDİM DAHA ÜST MODEL VEYA BOYUT OLARAK MUTLAKA YAKINDAN GÖRÜP İNCELEYİP ALSINLAR ARTI OLARAK SMART TV VE DAHİLİ UYDU ALICISI OLMASI AVANTAJ DAHİLİ UYDUSUNU DENEMEDİM

3D titremesi sanırım D samarttan kaynaklı. Teledünya kullanıyorum ve bazı akşamlar national geographic channel hd olarak 3d belgesel yayınlıyor kalitesi, görüntü netliği mükemmel diyebilirim. Bu arada cihazın görüntü seçeneklerini denedinizmi 4-5 farklı mod var içinde sizinkisi eko modda kalmış olmasın o mod baya karanlık ve mat, ilk ayarda bana çok aşırı parlak ve canlı gelmişti özellikle kısık kullanıyorumda
  • Acil yardım türk kanallarını bulamıyorum arama yaptırdım uyduyada bağlı tv fakat 2500 kanal olmasına rağmen türk kanalları yok
  • kARDEŞ MUDU 4 varsa bulamıyor servisi çağırdım onlar yüklediler benimkinde ayrıca
    1-) bir arkadaş beğenmemiş renkler soluk demiş alakasız önde koruma paneli mevcut çocuk odasında duruyor aldığı darbeler ortada kızım 4 yaşında ve oyuncaklar televizyon ekranındapatlıyor sorun suz görüntü mevcut
    2-) kanal geçişi biraz yavaş ama sadece hd kanallarda diğerlerinde hızlı
    3-) wifi ile internet gayet tatmin edici fiyata göre mükemmel ayrıca giremediği web üzerinden oynatmadığı video yok kendi uygulamaları gayet başarılı
    4-) her sorduğumda akıllı kumanda çalışmaz denmesine aldırmayın teknosadaki arkadaşlar abi deneriz ne olacak dediler açtık denedik çalıştı sorunsuz ve aldım oyunlar için ve webde gezinme için çok iyi diğer kumandanın yerini unuttum
    5-) akıllı klavye aldım yanında web için yanında dokunmatik mause gayet iyi çalışıyor
    6-) 1 tb den yüksek hdd okuyamıyor deniyor alakasız 2 tb lik hdd dışarıdan besleme olmalı çok iyi çalışıyor açmadığı format yok gibi
    7-) wifi üzerinden başka bir bilgisayara bağlanabilir ve içindeki bilgileri kullanabilirsiniz
    8-) tablet bilgisatar androidli telefonlar üzerinden aynı ağ üzerinde kontrol mevcut 4 yaşındaki kızım tabletine indirerek kullanmakta kullanımı çok basit ayrıca bilgisayar veya telefonu mause olarak kullanılarak internette gezine bilirsiniz
    9-) 2 normai 1 hdd için usb mevcut daha ne olsun
    10-) 3 de çok iyi yanında 4 gözlük hediye 2 d den 3 d ye çeviri mevcut görüntü tatmin edici

he birde bimeks de bu gün 999 tl idi :) adam daha ne yapsın aynı özellikte bir televizyonu 1400 1500 den aşşağı bulamazsınız

sorularınız cevaplayabilirim gok.bey@hotmail.com
  • Sa arkadaslar tv yeni aldm gayet guzel ama bir sorunum var uydu kanal listesini duzenleyemiyorum program duzenleme menusunden kanallari isaretleyince duzenle tusu etkisiz kaliyor deli olcam yardim ederseniz cok sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: ersin86

Ayarlar kısmında program düzenleme bölümü var. Oradan kaydırma fonksiyonunu kullanarak kanalların sıralamasını değiştirilebilir.

Bende de ayni sorun var soyledigin yerden denedm ama kanallari isaretleyince kaydirma secenegi etkisiz kaliyo

• xl0060 X kullanıcısına yanıt
    Kanalları aratırken uyduyu Digiturk Turksat olarak seçmişsindir. Bende hata ondan kaynaklanıyordu. LG Çağrı merkezinin yardımıyla sorunu çözdüm.
    Televizyonu fabrika ayarlarına döndürdükten sonra uydu seçimi çıktığında iki tane hazır uydu çıkıyor, onları seçmeyeceksin ve yerine manuel olarak kullanılan diseqi gösterip kanalları taratacaksın. Sonrasında tüm fonksiyonlar çalışıyor zaten.
  • arkadaşlar bende bu TV almak istiyorum kullanan arkadaşlar artılarını eksilerini yazabilirler mi ?
    ben özellikle 2D>3D cevirme olayını merak ediyorum ? deneyen varmı ? nasıl bir sistem gerçekten işe yarıyor mu?
    deneyimlerinizi yazarmısınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgisayarji

arkadaşlar bende bu TV almak istiyorum kullanan arkadaşlar artılarını eksilerini yazabilirler mi ?
    ben özellikle 2D>3D cevirme olayını merak ediyorum ? deneyen varmı ? nasıl bir sistem gerçekten işe yarıyor mu?

Beklentin olmasın. Hiç iyi değil 2d 3d çevirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

arkadaşlar bende bu TV almak istiyorum kullanan arkadaşlar artılarını eksilerini yazabilirler mi ?

çok bir bekletimde yok aslında fakat nasıl diye merak etmiştim kötü ise yapacak bisi yok genel olarak TV beyendim ben sen kullanıyormusun ?
    sen ne dersin TV hakkında
  • quote:

quote:

quote:

çok bir bekletimde yok aslında fakat nasıl diye merak etmiştim kötü ise yapacak bisi yok genel olarak TV beyendim ben sen kullanıyormusun ?

HD yayın çok güzel. Smart TV kullanışlı ve ben memnunum. Kanal geçişleri yavaş ama çok da şikayetçi değilim. Kasa biraz kalınca ama bu fiyata gözardı edilebilir. Kumandadan smart tv kullanımı biraz zahmetli. İphone ya da android varsa LG nin uygulaması ile telefonunuzu sihirli kumanda olarak kullanabilirsiniz. SD yayınlar da ise kanalına göre görüntü değişiyor. Ortalama bir görüntü var SD de diyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersin86

Kanalları aratırken uyduyu Digiturk Turksat olarak seçmişsindir. Bende hata ondan kaynaklanıyordu. LG Çağrı merkezinin yardımıyla sorunu çözdüm.
    Televizyonu fabrika ayarlarına döndürdükten sonra uydu seçimi çıktığında iki tane hazır uydu çıkıyor, onları seçmeyeceksin ve yerine manuel olarak kullanılan diseqi gösterip kanalları taratacaksın. Sonrasında tüm fonksiyonlar çalışıyor zaten.

Cok tsk ederim soyledigin gibi yaptm tum kanallar degisiyo artik

• quote:

quote:

quote:

quote:

HD yayın çok güzel. Smart TV kullanışlı ve ben memnunum. Kanal geçişleri yavaş ama çok da şikayetçi değilim. Kasa biraz kalınca ama bu fiyata gözardı edilebilir. Kumandadan smart tv kullanımı biraz zahmetli. İphone ya da android varsa LG nin uygulaması ile telefonunuzu sihirli kumanda olarak kullanabilirsiniz. SD yayınlar da ise kanalına göre görüntü değişiyor. Ortalama bir görüntü var SD de diyelim.

teşekkür ederim kardeşim çok yardımcı oldun
  • ürünü alalı 1 hafta oldu dahili alıcıda kanal bulamıyorum. ps3 te pes oynarken sürekli lag giriyor problem nerede sizce?
  • Merhaba arkadaslar ben 1 ay once aldim tv
    Skyp uygulamasi var onu nasil kunlanabilirim

• arkadaşlar lg la serisi alacaklara uyarıdır bu tvlerle netteki sitelerden film seyredemezsiniz ...
    sorunun çözümü için lg turkiye koreye yazacakmış da koredekiler bunu değerlendirecekmiş..

şu da bu uyarının biraz daha ayrıntılısıdır

http://forum.donanimhaber.com/m_80982126/tm.htm
  • yigityukselfb Y kullanıcısına yanıt
    ps3 oyun modunda mı ayarlarla ilgili olabilir lg de ms de yüksektir zaten.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.