Şimdi Ara

LG 32la620s İnceleme (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
633
Cevap
8
Favori
66.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yigityukselfb

ürünü alalı 1 hafta oldu dahili alıcıda kanal bulamıyorum. ps3 te pes oynarken sürekli lag giriyor problem nerede sizce?

Bu modelde lag sorununa rastlayan cok olmamisti .sizin ayarlar dogru mu ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sadece pes13 te lag giriyor???
  • Yorumlara göre oyun modunda kullanılması gerekiyor.
    Bu arada 42" olanı tükenmek üzere imiş sanırım.. Bu 32" ise halen 1.100-1.200 civarında..Bir ara 660s bakıyordum ama akıllı kumanda vss benim için önemli değil 620s tek seçenek.
  • beyler rica etsem. kullanan arkadaşlardan biriniz tvnin kalınlığını ölçebilirmi. duvara astığımızda nasıl duracak merak ediyorum. mümkünse duvara asan arkadaşlardan birisi yandan çekilmiş bir foto eklerse süper olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: exponent

beyler rica etsem. kullanan arkadaşlardan biriniz tvnin kalınlığını ölçebilirmi. duvara astığımızda nasıl duracak merak ediyorum. mümkünse duvara asan arkadaşlardan birisi yandan çekilmiş bir foto eklerse süper olur.

Cihazın duvarda duruşu gayet güzel hiçde kalın değil bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmxksk

quote:

beyler rica etsem. kullanan arkadaşlardan biriniz tvnin kalınlığını ölçebilirmi. duvara astığımızda nasıl duracak merak ediyorum. mümkünse duvara asan arkadaşlardan birisi yandan çekilmiş bir foto eklerse süper olur.

hocam çok kalın duruyo, 1-2 sene sonra çok eski bir televizyon gibi göze batar deniyo genelde. sizden ricam imkanınız varsa. yandan bir profil atarmısınız buraya :)

• quote:

quote:

quote:

hocam çok kalın duruyo, 1-2 sene sonra çok eski bir televizyon gibi göze batar deniyo genelde. sizden ricam imkanınız varsa. yandan bir profil atarmısınız buraya :)

Şu an işteyim akşam eklemeye çalışırım tabiki. Kalınlığı gayet normal yandan o şekilde abartı bir duruşuda yok bence. Yani 1-2 sene sonra gözüne batıcak olan arkadaşlar biraz hassas bir göze sahipler bence Ben bu özelliklere sahip dolu bir cıhazı 1.100 tl'ye aldım o zaman paraya kıyıp daha lüks modellere bakmak lazım full ince kağıt kadar olması için.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Şu an işteyim akşam eklemeye çalışırım tabiki. Kalınlığı gayet normal yandan o şekilde abartı bir duruşuda yok bence. Yani 1-2 sene sonra gözüne batıcak olan arkadaşlar biraz hassas bir göze sahipler bence Ben bu özelliklere sahip dolu bir cıhazı 1.100 tl'ye aldım o zaman paraya kıyıp daha lüks modellere bakmak lazım full ince kağıt kadar olması için.

660s ila bunun arasındayım hocam. aralarında 350 lira oynuyo. 150 lira smart kumanda desen. 200 lira bu kalınlık için değermi bilemedim :)

• Arkadaşlar 1100-1200 tl ye bu tv yi almaktansa gidip gold tan 37lm611s aldım.gayet te memnunum.900tl seviyesine inmedikçe bu tv alınmaz bence.odam çok büyük değil diye 32" düşünüyordum.ama iyiki 37" almışım.çünkü göz alıştıktan sonra bu bile küçük geliyor,42" mi alsaydım diye düşünmüyo değilim.tv nin linki aşağıda sorusu olan varsa yanıtlayabilirim.

http://www.gold.com.tr/lg-37lm611s-94cm-usbmovie-200hz-full-hd-3d-led-tv_u
  • Ama LA serisi daha yeni..LM611 ise 1000-1.200 civarı.800 falan olsa tamam ama arada çok fark yok.32" ise küçük odalar için ideal..Yine de kullanmadığım için bilemem tabi.LM611'in PS3 performansı nasıl acaba 3D performansı nasıl bunlar
    önemli.Smart hiç önemli değil benim için.
  • la serisi daha yenidir diye benimde aklımda bir soru işareti vardı.Ama la serisinin lm serisinden farklarını söyleyin ona göre yorum yapalım.kasası daha ince,kasa kalitesi daha iyi.3d si zaten aynı pasif 3d.smart tv yi gereksiz bulduğum için düşünmedim bile.ilk başta tv gerçekten çok büyük geldi gözüme,şu an d-smart modül ve atlanta hd box ile kullanıyorum.çok memnunum.hdmi portlarının biri pc ye bağlı,diğeri uyduya, diğeri ise ps3 e oyunlarda hiçbir sorunla karşılaşmadım.gerek pc gerek ps3.bende la620s araştırdım çok.ama iyiki 37 " almışım.
  • Fiyat olarak aynı zaten..Bakalım artık o gün,o an gelsin karşılaştırıp alırım..
  • 620S modelinde Scart girişi var mıydı?
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    la620s var bende scart girişi yok.
  • Hadi ya..
    Kötü oldu bu.Dönüştürücü almak lazım o halde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

620S modelinde Scart girişi var mıydı?

var kardesım lm serısınde yoktu la serısınde var
  • quote:

Orijinalden alıntı: blurskyline

Nasıl yok ? ben teledünyayı hd conax modül ile kullanıyorum yanlışlık olmasın var cihazda
  • Zaten olması da lazım idi..Teşekkürler.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: blurskyline

Nasıl yok ? ben teledünyayı hd conax modül ile kullanıyorum yanlışlık olmasın var cihazda

Bende her yerde var görünüyor eminmisiniz diye sormak için girmiştim ,teşekkürler bilgi için

http://www.lg.com/tr/televizyon/lg-32LA620S/technical-specifications arayüze tıklayınca

'' Full Skart Girişi Var '' diyor , insan hatası her zaman mümkün tabiki .

EK : scart arabiriminin resmi wikipedia'dan alındı resim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azmo -- 22 Eylül 2013; 17:15:05 >

• hadi ya?:S ben hiç farketmedim :D kusura bakma. eve gidince bakarım tv ye :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blurskyline -- 24 Eylül 2013; 11:50:57 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.