Şimdi Ara

LG 32la620s İnceleme (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
634
Cevap
8
Favori
66.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyatına göre bol fonksiyonlu gayet güzel bir cihaz, 3d performansıda gayet iyi
  • geçen hafta çarşamba günü kliksa dan 1129 tl 100 tl de chip verdiler 1029 tl aldım. Sırf Ps3 için almıştım. Ps3 için kullanıcak olanlar hiç ama hiç tereddüt etmesin Uncharted3 oynuyorum mükemmel ötesi yalnız Uncharted3 3d imiş bugün forumlarda gördüm ,oyunu hiç gözlük takmadan oynadım akşam birde gözlükle deniycem.

son sürüm olarak benim tv gelmedi. Evimde internetim yok. İphone4s devreye girdi hemen :) Sınırsız internetim var telefonda, kişisel erişim noktasından interneti açtım ve tv yi aynı ağa bağladım ve güncelleme olduğunu gördüm şuan işyerindeyim sürümün numarasını hatırlamıyorum ama içinde 20 rakamı vardı ve 40dk yakın sürdü güncelleme. Youtube dan şarkı açtım Ses çok iyi. Facebook da bir hata verdi pek de üstünde durmadım açıkcası çünkü kullanmıycam biliyorum.

Son olarak bir sorum var bu tv yi kullanan arakdaşlar için 3d hiç film izlemedim daha denemedim açıkcası ama ayarlarda ses testi ,görüntü testi ve 3D testi gibi seçenekler var. 3d testi seçtiğimde balonlu bir resim açılıyor ve balonlar üst üste gelmiyor gibi geldi bana. Bunu da en yakında 3D film alarak deneyeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkercelebi

geçen hafta çarşamba günü kliksa dan 1129 tl 100 tl de chip verdiler 1029 tl aldım. Sırf Ps3 için almıştım. Ps3 için kullanıcak olanlar hiç ama hiç tereddüt etmesin Uncharted3 oynuyorum mükemmel ötesi yalnız Uncharted3 3d imiş bugün forumlarda gördüm ,oyunu hiç gözlük takmadan oynadım akşam birde gözlükle deniycem.

son sürüm olarak benim tv gelmedi. Evimde internetim yok. İphone4s devreye girdi hemen :) Sınırsız internetim var telefonda, kişisel erişim noktasından interneti açtım ve tv yi aynı ağa bağladım ve güncelleme olduğunu gördüm şuan işyerindeyim sürümün numarasını hatırlamıyorum ama içinde 20 rakamı vardı ve 40dk yakın sürdü güncelleme. Youtube dan şarkı açtım Ses çok iyi. Facebook da bir hata verdi pek de üstünde durmadım açıkcası çünkü kullanmıycam biliyorum.

Son olarak bir sorum var bu tv yi kullanan arakdaşlar için 3d hiç film izlemedim daha denemedim açıkcası ama ayarlarda ses testi ,görüntü testi ve 3D testi gibi seçenekler var. 3d testi seçtiğimde balonlu bir resim açılıyor ve balonlar üst üste gelmiyor gibi geldi bana. Bunu da en yakında 3D film alarak deneyeceğim.

3d ayarlarını otomatik yap. normalde gelmesi gerekiyor. veya derinlik ayarlarını da kurcalayabilirsin. kaplumbağa sammy'nin maceraları'nı tavsiye ederim. şirinler de keyifliydi :)

• ps3 Uncharted yorumu çok iyi oldu.Şüphem kalmadı şimdi.900 civarına bulduğum an alıyorum
  • arkadaşlar bu led tv nıin kanal sıralaması nasıl yapılıyor kanalar cok dahınık 1 2 3 dıye nasıl sıralanıyor
  • arkadaşlar 32ln575s ile 3d dışında bir farkları var mı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICEMEN

arkadaşlar bu led tv nıin kanal sıralaması nasıl yapılıyor kanalar cok dahınık 1 2 3 dıye nasıl sıralanıyor

ayarların içinde "uydu"ya girdiğinde program düzenleme diye bir başlık var. burdan denedin mi? benim tvye uydu bağlı olmadığı için aktif görünmüyor.
  • ICEMEN I kullanıcısına yanıt
    Ayarlar kısmında program düzenleme bölümü var. Oradan kaydırma fonksiyonunu kullanarak kanalların sıralamasını değiştirilebilir.
  • Arkadaşlar inceleme için teşekkürler.Şiimdi bu tvyi almaya gideceğim afama koydum cidden hoş tv.
    Fakat benim için en önemlisi anal geçişleri kaç sn sürüyor.
    Zira sürekli zap yapıyorum benim için çok önemli bir problem.
    Alan arkadaşlar deneyip bilgi verebilir ler mi acaba?
  • Dün almak için teknosaya gittim fakat kasanın benim evdeki eski Panasonic plazma tcden bile kalın olduğunu görünce vazgeçtim.
    Şimdi 32la 660s lere bakıyorum kasaları ince.
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_C@BB@R

Dün almak için teknosaya gittim fakat kasanın benim evdeki eski Panasonic plazma tcden bile kalın olduğunu görünce vazgeçtim.

Bende kliksadan 32ln575s i iade edip 32la620 aldım. Evet biraz kalın 660 a göre ama 32 inch bir televizyona da 1200 -1300 tl vermek de bana biraz uçuk geliyor.

Ben 620 yi adioscu arkadaşlar vasıtası ile 900 e aldım.

Tabii ki tercih sizin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xweser -- 22 Temmuz 2013; 23:10:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

Dün almak için teknosaya gittim fakat kasanın benim evdeki eski Panasonic plazma tcden bile kalın olduğunu görünce vazgeçtim.

Bende kliksadan 32ln575s i iade edip 32la620 aldım. Evet biraz kalın 660 a göre ama 32 inch bir televizyona da 1200 -1300 tl vermek de bana biraz uçuk geliyor.

Tabii ki tercih sizin.

Neden iade verdiniz acaba ?
    620 sif kalin oldugundan almak istemiyorum. Duvara montaj olacak ve cok kalin duracak. 660 da pahali kararsiz kaldim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Tabii ki tercih sizin.

620 sif kalin oldugundan almak istemiyorum. Duvara montaj olacak ve cok kalin duracak. 660 da pahali kararsiz kaldim.

Hanım 3d olsun dedi. Bir de DTS desteği yok 32ln575s de.. Bu nedenle 620s de karar kıldım.

Bu arada ilk zamanlar belki göze batar ama zamanla alışır gözünüz bence.. Duvarda görmekte fayda var. Ben tüplü televizyondan geçeceğim için çok da sıkıntı olacağını düşünmüyorum.

Zaten oturma odası için aldım. Asıl harcamayı salona alacağım zaman yapacağım.

Bu arada ben daha kurulumu yaptırmadım. Yarın yaptırırım büyük ihtimalle. Kalın diyorum ama daha dünya gözü ile görmedim.

Kalın olduğuna kanaat getirdi iseniz samsungun 6100 modeline de bakabilirsiniz.

http://www.kliksa.com/urun/samsung-32f6100-full-hd-3d-led-lcd-tv-2-gozluk/901792520

• quote:

quote:

quote:

Tabii ki tercih sizin.

Benimde 32la620s cihazım duvara asılı vede hiç kalın durmuyor, fiyatına göre çok başarılı bir ürün bence

• merabalar arkadaşlar,size bir sorum olacak aynı zamanda beni bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim ,bu sorunuma bir türlü çözüm bulamadım
    şimdi bende LG32620S bir tv aldım hepsiburdan.comdan ordaki bilgilerde PC baglantısının olduğu yazıyor ama tvnin arkasında VGA girişi yok gerek leptabımda ve gerekse masaüstü bilgisayarımda HDM girişi olmadığından VGA yolu ile nasıl baglanacam anlayamadım ayrı bir aparat mı lazım acaba ayrıntılı şekilde beni bilgilendirirseniz minnettar olurum teşekkürler..
  • arkadaşlar tv de hareketli görüntülerde sanki takılma oluyor gibi hissediyorum..

sizlerde durum nedir. hiç böyle birşeyle karşılaştınız mı. yapılması gereken ayar mı var acaba.
  • @didobay

vga veya dvi giriş yok. sadece hdmi üzerinden bağlayabilirsiniz. vga hdmi uçlu kablolar var veya çevirici apartalar. onları kullanmanız gerek.

@xweser

evet küçük takılmalar var. ama benim takılmalar monitör olarak kullanmamdan kaynaklanıyor. tv olarak kullanmadım hiç. fakat servisten gelen arkadaşlarla usb üzerinden film izledik. 3d ve normal görüntüleri denedik. bu şekilde bir sorun yok.
  • belki de psikolojiktir.
  • başta benim de gözüme çok takılıyordu. sonra servisten gelip de aslında olmadığını ispat ettikten sonra artık gözüme görünmüyor :) arada hissediliyor ama görmüyorum çoğu zaman. zaten artık değiştiremem de :) o yüzden görmüyorum.
  • iyi geceler :D la620s ile sorunu olan varmı? :D ben bulamadım da :P
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.