Şimdi Ara

LG 32la620s İnceleme (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
633
Cevap
8
Favori
66.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben hiç güncelleme yapmadim :D önemli mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: blurskyline

ben hiç güncelleme yapmadim :D önemli mi?

Bilmiyorum ki önemli mi değil mi? Ne gibi yenilikler içeriyor bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: byi

Merhaba arkadaşlar.

3 sene önce LG 42" 5500 serisi LEd Tv aldım aldıktan 2 ay sonra falan tv kendi kendine kapanıp-açılıyordu. Servise gitti, serviste TV normal çalışıyormuş bir sorun bulmadılar TV'ye geri getirdiler kurdurlar. Tv'yi açtım baktım hakkaten hiçbir sorun yoktu :s nasıl oldu anlamadım.

Oturma odası için 32LA620S tv aldım TV'nin HD uydu alıcısı gerçekten çok iyi geldi bana salondaki 42" ayrı SD uydu alıcısı var, görüntü gerçekten çok kötü. İlk fırsatta HD uydu alıcısı alacam. ;Yalnız Wireless çekim gücü çok düşük :S aynı yerden galaxy S3 telefonum bile wireless'e bağlanıyor :S

Neyse Uydudan kanalları tarattım kanal listesinde CNN Türk var lakin kumandadan Program tuşu ile yukarı aşağı yapınca kanal çıkmıyor o kanalı atlıyor. Ama kanal listesinden kendim bulup seçince açıyor.
    Ayrıca bu CNN Türk kanalı, kanal listesinde silik görünüyor, bu sorunu nasıl düzeltebilirim bilen varmı arkadaşlar.?

arkadaş bu kanalları ben niye bulamıyorum, diseq 1.1 desteklemiyormu acab?
    çanakta 6 lnb var, diğer cihazda diseq ayarları yaptım ama bunda görüntü alamadım bir türlü ne yapacağız.

• snurce kullanıcısına yanıt
    kliksadan aldıgınızda akıllı kumanda cıktı mı ıcınden? klıksada suan 1.089 tl +150 tl parafpara var. akıllı kumanda cıkmıyorsa gold.com.tr den 1.099 tl ye alırım diyorum. orda parafpara yok ama akıllı kumanda cıkıyor ıcınden ...
  • bu tv parasını hakediyor.3 aydır kullanıyorum.ne ekranda ne işletiminde nede internetinde bir sorunla karşılaştım.almak isteyene ben tavsiye edebilirim.memnnum
  • Kanal düzenleme karmaşası ve diseq 1.1 desteği yok
    Yani 8 çıkışlı diseq çalışmıyor ve kanal düzenleme olayı işkence ve kanal listesi usb belleğe kayıt olmuyor.
    Sırf bu yüzden yeni uydu cihazı aldık yani dahili uydu yok sayın alırken.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar acil yardım lütfen

2 Aydır sorunsuz kullanıyorum cihazı pc monitörü olarak bağladım ama bugün ne olduysa çözünürlüğü 1027x768 olarak ayarlamış yapmadığım ayar kalmadı 1080 olmuyor ekran kartının tüm özelliklerine baktım yok olmuyor.HDMI bağladım ama ekran kartı arayüzünde DVI olarak algılıyor sorun sizce ne olabilir

NOT: Alıntı olarak cevap verebilirseniz sevinirim.

Ayrıca ekran kartı güncel hatta eski versiyonlarını indirip kuruyorum
  • ARKADAŞLAR BEN YAKLAŞIK Bİ RAY ÖNCE 32LA620S MODELİNDEN ALDIM TV GAYET İYİ. FAKAT KUMANDASI ÇOK ZAYIF İLLA TV YE TAM TUTACAKSINIZ BİRAZ SAĞA SOLA YADA AŞAĞI YUKARI TUTTUMU ALGILAMIYOR BUDA ÇOK SİNİR BOZUCU. KOMŞULARDA LG NİN LM SERİSİ VAR HANGİ YÖNE TUTARASAN TUT ALGILIYOR TAVANA TUTUYORUM ALIYOR. ACABA 32LA620S KULLANANLARDA AYNI SORUN VARMI ?
  • Pili degistirmeyi denedin mi? Ben deneme olarak yastigin arkasindan bastim yinede goruyor. Saga sola dogru tutuncada goruyor.

• blurskyline kullanıcısına yanıt
    en pahalı pille değiştim neler yaptım ama olmuyor. senin ürün la620s modeli değilmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ademtasdan

ARKADAŞLAR BEN YAKLAŞIK Bİ RAY ÖNCE 32LA620S MODELİNDEN ALDIM TV GAYET İYİ. FAKAT KUMANDASI ÇOK ZAYIF İLLA TV YE TAM TUTACAKSINIZ BİRAZ SAĞA SOLA YADA AŞAĞI YUKARI TUTTUMU ALGILAMIYOR BUDA ÇOK SİNİR BOZUCU. KOMŞULARDA LG NİN LM SERİSİ VAR HANGİ YÖNE TUTARASAN TUT ALGILIYOR TAVANA TUTUYORUM ALIYOR. ACABA 32LA620S KULLANANLARDA AYNI SORUN VARMI ?

Evet aynı sorun bendede var gerçi sorunmu onuda bilmiyorum. illa tv ye doğru yönelteceksin 10-20 cm sağ sol olsa çekmiyor
  • 32" duvara kurulum için ücret talep ediyorlar mı ?
  • ademtasdan A kullanıcısına yanıt
    evet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selimyetiskin

32" duvara kurulum için ücret talep ediyorlar mı ?

duvar için askı alırsan kuruluma ücret istemezler.
  • Konu sahibi monitör gibi kullanıyor, tuhaf geldi Birşey diyemem ancak bir monitör deneyimi sunamaz. Yoksa aynı özelliklerde bir monitör çok daha pahalı.

Bu arada TV çok iyi görünüyor. Bazı arkadaşlar PE 13'e özel hata verdiğini söylemiş. Sanırım TV, PES 13 ile anlaşamamış, özellikle kasma/lag yaptırıyor
  • takip, sorun yaşayanlar var sanırım
  • tv dün geldi.

Ekranın bazı köşelerine elimle bastırdığımda ekran içeri geçiyor geri geliyor. sizde de böyle mi ?

Özellikle LG logosunun hizasında cama bastırabilir misiniz çok hafif
  • quote:

tv dün geldi.

Ekranın bazı köşelerine elimle bastırdığımda ekran içeri geçiyor geri geliyor. sizde de böyle mi ?

Hepsi öyle. Koruyucu mu ne varmış.

Rahat olun.
  • tv aldim ama ps3 alamadim
    halen merak ediyorum lag olur mu diye

• quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

tv dün geldi.

Hepsi öyle. Koruyucu mu ne varmış.

Rahat olun.

aynen koruyucu gibi duruyor. belli zaten.ekrana basarken dikkatli bakın ekranın üzerine konulmuş gibi ekrana temas etmiyor.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.