Şimdi Ara

LG 32la620s İnceleme (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
634
Cevap
8
Favori
66.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    LG Sitesinde 4.00.29 versiyonu var, bende bu versiyonu kullaniyordum ancak kullandığım Conax modül tüm kanalları bulamadığı için servis çağırdım, ellerinde internette olmayan bir sürüm vardı onu USB den kurdular problemim çözüldü. Şu anki versiyonum 4.00.27

USB den son versiyon yüklemeniz için usb drive a "LG_DTV" klasör acip onun altina koymaniz gerekiyor yoksa televizyon yeni firmware tanimiyor.

http://www.lg.com/tr/urun-destegi/lg-32LA620S#software_panel
  • ps3 ve usb den film izlemek dışında tv kullanmayacağım bir model arıyorum...

samsung 32eh6030 düşünüyorum ama piyasada çok az kaldı ben onu alana kadar tükenebilir.

bu modeli tavsiye eder misiniz ps3 ve film için ? film için aradığım tek özellik 32eh6030 gibi altyazıları güzel göstersin..görünytü kalitesi zaten en az bunun kadar iyi olacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: HaLLoWeD

LG Sitesinde 4.00.29 versiyonu var, bende bu versiyonu kullaniyordum ancak kullandığım Conax modül tüm kanalları bulamadığı için servis çağırdım, ellerinde internette olmayan bir sürüm vardı onu USB den kurdular problemim çözüldü. Şu anki versiyonum 4.00.27

USB den son versiyon yüklemeniz için usb drive a "LG_DTV" klasör acip onun altina koymaniz gerekiyor yoksa televizyon yeni firmware tanimiyor.

http://www.lg.com/tr/urun-destegi/lg-32LA620S#software_panel

"LG_DTV" adında klasör oluşturup linkteki kurulum dosyasını indirmem yeterli dimi. Birde bende taşınabilir HDD var onun içi dolu klasörü onun içine attığımda sorun olur mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

ps3 ve usb den film izlemek dışında tv kullanmayacağım bir model arıyorum...

samsung 32eh6030 düşünüyorum ama piyasada çok az kaldı ben onu alana kadar tükenebilir.

bu modeli tavsiye eder misiniz ps3 ve film için ? film için aradığım tek özellik 32eh6030 gibi altyazıları güzel göstersin..görünytü kalitesi zaten en az bunun kadar iyi olacaktır

Bu sürümü yükledim ben kumandaya bastığımızda ekranda ışık çıkmıyor şuan tek eksik bunu gördüm.algılayıp algılamadığını anlamıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahinvatansever

quote:

Bu sürümü yükledim ben kumandaya bastığımızda ekranda ışık çıkmıyor şuan tek eksik bunu gördüm.algılayıp algılamadığını anlamıyoruz

ayarlarda ışık görünsünmü gibi bir şeyler olacaktı, sanırım bu sürümde default olarak kapatılmıştır, ayarları kurcalarsan açabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

quote:

Orijinalden alıntı: sahinvatansever

quote:

ayarlarda ışık görünsünmü gibi bir şeyler olacaktı, sanırım bu sürümde default olarak kapatılmıştır, ayarları kurcalarsan açabilirsin.

evet ayarlar kısmında vardı bu sürümde yok malesef nasıl pasif konuma getirirler anlamıyorum

• apaci0834 A kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadariyla olmaz lakin garanti altina almak için ufak bir usb stick varsa onunla yaparsan garanti olur. Teledünya Conax modülde kanal listesinde problem ciktigi icin Ben bu sürümü yüklemedim network upgrade ile gelmesini bekliyorum şimdilik
  • Boşuna dememişler herkes kendi işini yapsın diye...
    TV çok güzel de güzelim uydu alıcısını kanal listeleme düzenleme v.s.yüzünden berbat etmişler.
    Kanal ayarı ve uydulara göre seçme berbat ayrıca diseq 1.1 seçimi yok yani 8 ki LNB çalışmıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu çok yavaş ilerliyor

Harici uydu kullanıyorum sorun yok ama pc de kullandığım zaman ekran kıpır kıpr ediyor sizce bu normalmi sizdede yapıyormu? özellikle donanım haberde daha seyrek oluyor.

Dün bende arıza kaydı oluşturdum hem bu pırpır olayından hemde kumandaya bastığım zaman ekrandan ışık çıkmıyor anlamıyorum kumanda algılamışmı algılamamışmı bugün gelirler sanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HaLLoWeD

Bildiğim kadariyla olmaz lakin garanti altina almak için ufak bir usb stick varsa onunla yaparsan garanti olur. Teledünya Conax modülde kanal listesinde problem ciktigi icin Ben bu sürümü yüklemedim network upgrade ile gelmesini bekliyorum şimdilik

Bende kendisi alsın diye bekliyorum zaten otomatik güncellemede varsa gelir gelirse hoş gelir modundayım Birde televizyonda TV standart ayarların haricinde başka ayarlara ulaşabileceğimiz bölümler var mı ? TV için değişikler falan ?
  • Arkadaşlar bende 32la620s modelini aldım. Kurulum için illaki servisi çağırmaya gerek var mı? Ayrıca bulunduğum ilçede lg yetkili servisi yok, garanti açısından sıkıntı olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatgm

Arkadaşlar bende 32la620s modelini aldım. Kurulum için illaki servisi çağırmaya gerek var mı? Ayrıca bulunduğum ilçede lg yetkili servisi yok, garanti açısından sıkıntı olur mu?

servis gelir kutuyu açarsa cihaz hasarlıysa veya kusurluysa değiştiriler. bence sen açma. servisin gelmesi lazım.
  • blurskyline kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler. Ancak en yakın servis 160 km gelmeme gibi durumları olabilir mi?
  • fatgm F kullanıcısına yanıt
    bilmiyorum. servisi hiç aradın mı?
    Yok aramadım. Bu konuyu okurken dikkatimi çekti servis kurulumunu yaptı demiş arkadaşlar bende televizyonun ne kurulumu olur ki diye düşündüm. Acaba garantiyle ilgisi var mı yok mu diye sormak istedim. Ama tv gelince arar öğrenirim artık sağolun.
  • fatgm F kullanıcısına yanıt
    tabi. açıp duvar askısı alırsan onuda kuruyolar. yazılım yüklemesi filan yapıyolar. görüntüye bakıyolar. sonra onaylayıp gidiyolar.
  • PS3 için ,usb altyazı için bu tv modelini rahatlıkla alabilirsiniz arkadaşlar. PS3 konusunda benim de şühelerim vardı .Lag falan yok.Varsa da farkedilmiyor bile.

Altyazı senkron olayı için ileri geri alma modu bile var.Bu özelliğine bayıldım.Fakat orjinal disc orjinal DVD-BR ile izlediğimizde bu senkron özelliği çalışıyor mu bunu bilmiyor ve çok merak ediyorum.Yazan cevaplayan biri olursa çok iyi olur.

3D olayını hani iyi ama ben fazla izlemiyorum zaten.Sevmiyorum çünkü.İzlediğimde de altyazılara bakmak isterken odaklanmak isterken şaşı oluyorum bir anda. Buna anlam veremedim.
    Teşekkür ederim. En iyisi yarın geldiğinde müşteri hizmetlerini ve servisi aramak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blurskyline

quote:

Orijinalden alıntı: fatgm

Arkadaşlar bende 32la620s modelini aldım. Kurulum için illaki servisi çağırmaya gerek var mı? Ayrıca bulunduğum ilçede lg yetkili servisi yok, garanti açısından sıkıntı olur mu?

servis gelir kutuyu açarsa cihaz hasarlıysa veya kusurluysa değiştiriler. bence sen açma. servisin gelmesi lazım.

Aynen katılmaktayım, Servis gelmeden kutuyu sakın açmayın. Benim kapalı kutudan 3d gözlük ve kumanda çıkmadı Servis elemanı hemen tutanak tuttu o şekilde eksikleri mağazadan verdiler, kutuyu kazayla açmış olsaydım yanmıştım gelde servise anlat
  • xmxksk kullanıcısına yanıt
    Uyarılarınız için teşekkür ederim. Servisi aradım ilçelere uğruyorlarmış. Yarın müşteri hizmetlerinden kayıt oluşturmam gerekiyormuş. Yarın kutuyu da servise açtırıp kontrol ettiririz.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.