Şimdi Ara

LG 2020 Oled CX/GX/WX (BABA KONU) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.074
Cevap
76
Favori
239.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2020 CX ve GX oled modelleri Vatan Bilgisayar mağazalarında satışa başladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deepkurt

Ülkemizde satılan CX serileri, hangi ülkede üretiliyor acaba? C9 daki gibi yine Arçelik mi üretiyor?
    Hocam ürünler CX GX direk Avrupa üretimi tahminim POLANYA dır
  • quote:

Orijinalden alıntı: tonmaister

2020 CX ve GX oled modelleri Vatan Bilgisayar mağazalarında satışa başladı.
    Hocam mağzalarda açıktavar mı gördünüz mü yeni modelleri?
  • Ben bizzat görmedim, Bostancı mağazasında gören var. Yukarıda yazdığım fiyatlardan tüm Vatan mağazalarda ön satış yapıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk konuya ekledim sadece 65 inç gelen W9 fiyatı da 49.999 TL olarak belirlenmiş Vatan Bilgisayar tarafından

https://www.vatanbilgisayar.com/lg-65w9-65-165-cm-4k-uhd-oled-webos-smart-tv-dahili-uydu-alici.html

• Ben b7 kullanıcısı olarak zor bela logo yanığı nedeniyle ekran deyişimi yapıldı şu an sorun yok garanti biteli çok oldu eyer bu 2020 modellerde logo yanığı meselesini çözmedilerse alınmaz en azından benim için tekrar o macerayı yaşamak istemen açıkcası ...... nano cel bakarım tv evde 12 saat kesintisiz çalışıyor pandemi nedeniyle eşim bırakıyor cocuklar alıyor onlar bırakıyor akşam ben kumandayı alıyorum yine logo yanıgı olursa gidip nanocell alırım kafam rahat eder...veya micro led geliyormuş galiba ona bakarım.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: tonmaister

Ben bizzat görmedim, Bostancı mağazasında gören var. Yukarıda yazdığım fiyatlardan tüm Vatan mağazalarda ön satış yapıyor.
    Hocam anladım haftaya açılıyor şuan ön siparişden alanlar yüksek fiyattan alıyor bence 1 hafta beklesin haftaya fiyatında düşüş olacak bilginiz olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: LordMurat55

Mediamarkt da 65" CX var
    https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_lg-65cx6-65-165-ekran-uydu-al%C4%B1c%C4%B1l%C4%B1-smart-4k-ultra-hd-oled-tv-siyah-1209541.html
    Hocam ürün depolara giriş yapmadı teslim süresini haftaya yapacak haftaya tahminen fiyat düşüşüde olabilir

• Ben esas 48" olanını bekliyorum ama gelmeyecek ise 55" de olabilir tabii fiyatı da ona göre olursa :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: LordMurat55

Ben esas 48" olanını bekliyorum ama gelmeyecek ise 55" de olabilir tabii fiyatı da ona göre olursa :)
    Hocam 48 inç ilk parti ürününde gelmiyecek 2 parti ürününde gelecek ama şöyle birşey var 55 inç ile arasında fiyat farkkı çok az var bilginiz olsun

• LG 55CX6 Oled 40 adet
    LG 65CX6 Oled 20 adet

LG 55GX6 Oled 30 adet
    LG 65GX6 Oled 15 adet
    Bu modellerden düşünen varsa 29.06.2020 tarihinde stoklarımızda piyasanın altında fiyat verebilirim.

ANKARA KENTPARK AVM LG PREMIUMSHOP MAĞAZASI

MAĞAZA MÜD.

BURAK KESKİN

0506 620 31 32

FİYAT VEYA KIYASLAMA BİLGİSİ ALABİLİRSİNİZ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak_Keskin06 -- 26 Haziran 2020; 21:10:37 >

• Cx gx ayaklarini begenmedim.hayalimdeki 55e9 gelmedigi surece beklicem.

• quote:

Orijinalden alıntı: baris007

Cx gx ayaklarini begenmedim.hayalimdeki 55e9 gelmedigi surece beklicem.
    Hocam OLEDE9 sadece 65 inç olanı TÜRKİYE geldi 55 inç olayı hiç gelmedi bu saatten sonrada gelmez bilginiz olsun
  • Ozaman 65i 10bine dusmesini beklicez

• baris007 B kullanıcısına yanıt
    Epey bir beklersiniz yalnız.

• quote:

Ozaman 65i 10bine dusmesini beklicez
    Hocam OLED65E9 TÜRKİYE ye yaklaşık 5000 adet gelmiştir oda stoklarda tükendi veya son bir kaç stok vardır, 10 bin bırakın 20 bine bulursanız direk alın birdaha bulma şansınız yok hocam
  • teşhirde olur beklerim
  • nofear_61 kullanıcısına yanıt
    sorun değil.3sene sonra bile alırım
  • quote:

Cx gx ayaklarini begenmedim.hayalimdeki 55e9 gelmedigi surece beklicem.
    Ölene kadar beklersin o zaman. Dediğin model hem TR de hiç satılmadı hem de üretimi bitmiş bir model.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.