Şimdi Ara

LG 2020 Oled CX/GX/WX (BABA KONU) (188. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.074
Cevap
76
Favori
239.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Evet doğrudur, ben yanlış hatırladım sanırım 4K 120 Hz sadece X Box ta vardı değil mi ?

• hocam iki konsolda 4K 120 hz verebiliyor doğru biliyorsunuz ama ps5'te Dolby vision desteği yok .Yani bu güncellemenin ps5 kullanıcıları için bir önemi yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BVBLİFE kullanıcısına yanıt

120 hz 4k sadece Dolby vision için mı ?

• Beyler cx alıp burn in sıkıntısı yaşayan oldu mu?

• _CHARLOTTE_ kullanıcısına yanıt
    Amerika da bir kisi var sanirim,yabanci forumlarda gormustum.3000 saat ayni goruntuyu kesintisiz oynatmis ama emin degil yanip yanmadigina.youtube da var videolari.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • _CHARLOTTE_ kullanıcısına yanıt

Valla benim sürekli oynadığım bir oyun var 10 dk bile oynasam ardından YouTube'u açınca sabit işaretlerin siyah leke gibi kaldığını görüyorum.İlerde nasıl bir sorun çıkarır emin değilim.Fotograflari aşağıya paylaşıyorum.

LG 2020 Oled CX/GX/WX (BABA KONU)

buda oynadığım oyun

LG 2020 Oled CX/GX/WX (BABA KONU)

Sabit logoların yer aldığı yerlerde ışığı kısmış, korumuş o bölgeyi. Bir süre kullanınca eski hâline geliyor. Bu bir sorun değil.

• Frobe kullanıcısına yanıt

Bilgilendirdiginiz için teşekkürler hocam bende korkmuştum .

• Burak bey'den ekstra garantili mi alıştınız televizyonu?
    Çoğumuz burn in garantili olarak aldık kendisinden.
    Daha bir sıkıntı çıkmadı açıkçası.
    3000 saat adam neyi oynamış böyle yahu.

• Update'i USB'den yüklemek isteyenler için TR sitesine gelmiş:

LG Software & Firmware | LG Turkey

• @brknil06 Selamlar Hocam, C1 48 inc için sabit duvar askı aparatı bakıyorum. Sonorus iyi midir? Yada tavsiye edebileceğiniz bir şey var mı acaba?

Edit : Bir de Ürünün garanti süresini nasıl uzatabilirim acaba? :Şöyle sayfaları gerieye doğru bir okudum keşke ürünü sizden alsaymışım arkadaşlar sizden çok memnun kalmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 19karabulut07 -- 20 Ekim 2021; 13:29:44 >
  • 19karabulut07 kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam
    Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın.
    Sonorus marka başarılı tavsiye ederim.
    Garanti uzatma konusunda özelden iletişime geçerseniz yardımcı olmaya çalışıyım size.

• LG OLED 48C14 (2021) adetli stok geldi, düşünen varsa yardımcı olurum.

ANKARA KENTPARK AVM LG PREMIUMSHOP MAĞAZASI

MAĞAZA MÜD.

BURAK KESKİN

0506 620 31 32

FİYAT VEYA KIYASLAMA BİLGİSİ ALABİLİRSİNİZ.

• Merhaba 55c1 var mı eliniz de varsa fiyat alabilirmiyim ?

• orhancub kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam stoklarımızda var ödemeniz nasıl olur hangi şehirdesiniz yardımcı olmaya çalışıyım isterseniz özelden yazabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Keskin06

Merhaba hocam stoklarımızda var ödemeniz nasıl olur hangi şehirdesiniz yardımcı olmaya çalışıyım isterseniz özelden yazabilirsiniz
    Hocam özelden yazdım fakat msjlarım gelmiyor sanırım fiyat sormuştum bana geri dönüş yapar mısınız

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • By_ChatLaK35 B kullanıcısına yanıt

Nasıl oldu sorunun devam ediyor mu hocam ?

• Arkadaşlar size bir uzmanlık sorusu. LG CX55 almıştım teknosadanç 6 ayın sonunda sorun çıktı, ekranda çizgiler oluştu ve servis değişim kararı verdi. Teknosa da sağolsun yeni tv göndermek yerine para iadesi yaptı uğraşayım diye. şimdi sorum ne almalıyım? c1 mi almalıyım yoksa yine 120hz veren ama daha parlak bir led panel mi tavsiye etmeliyim? cm'de tek sevmediğim şey karanlık bir ekran olmasıydı. tüm tavsiyelerinize açığım.

• darkfearofthedark kullanıcısına yanıt

Oledler lcd/led kadar parlak olamaz. Ancak oled,e alışmış iseniz diğerlerine dönüşte kusurlar gözünüze çok batar. Ben olsam c1 veya g1 yeni bir modelle devam ederdim led almak yerine, üstelik g1 biraz daha parlak cx ve c1 den.

Ben cx'i karartma perde ile kullaniyorum, gerçek siyahlar sagolsun kusursuz kontrastin tadini dusuk parlaklikta da cikarabiliyorum. Cx,c1,g1 vs bu tv ler oyun,film, dizi için en bütün tv'lerdir. 120hz, vrr, freesync, response time olayı felan dolu doludur.

• 
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.