Şimdi Ara

LG 2020 Oled CX/GX/WX (BABA KONU) (141. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.074
Cevap
76
Favori
239.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hatta yeni gelecek cihaz için süreç uzun sürerse iade de talep edebilirim. C1 e fiyat farkı ödeyerek geçiş düşünebilirim aradaki fark belli olduğunda.

Pazartesiye kayıt oluşturdular sonuç nasıl çıkacak bakalım…

SN11R siparişi geçecektim ama onu da beklemeye karar verdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba cx içindeki Apple TV uygulamasındaki bazı filmlerde 4K hdr dolby atmos ve dolby vision yazıyor bu filmleri bu şekilde mi oynatıyor acaba bilgisi olan var mi ?
  • evet aynen öyle oynatıyor.

• civilianie C kullanıcısına yanıt
    https://www.amazon.com/Govee-Immersion-Backlights-Ambient-Assistant/dp/B08LVPWQQP/ref=mp_s_a_1_6?adgrpid=110552828298&dchild=1&gclid=CjwKCAjwm7mEBhBsEiwA_of-TJFyT9TOnJxjcQGXZ0LGphFsynVoWiT1YzSqw8iBHu0uiiQVBrZ5ohoCqwoQAvD_BwE&hvadid=465590239597&hvdev=m&hvlocphy=1012764&hvnetw=g&hvqmt=b&hvrand=6082966933575190562&hvtargid=kwd-462636946012&hydadcr=8070_9883849&keywords=philips+hue+sync&qid=1619985696&sr=8-6

Şöyle bir seçenek var ben de uzun süredir takip ediyorum neye karar vereceğimi bilemedim açıkçası. Philips hue çok tuzlu geliyor. Eğer siz de philips e alternatif birşey bulur da alırsanız buradan bilgilendirirseniz çok memnun olurum hocam. 😊

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Fujiwara kullanıcısına yanıt

güzelmiş ama gözüm hep kameraya takıldı izlerken :) kamera olayı kötüymüş

• Wiseeman kullanıcısına yanıt
    Evet tek dezavantajı o malesef.

• Fujiwara kullanıcısına yanıt

daha önce bu konuyu araştırdığımda şöyle bir şey bulmuştum, kurulumu epey zahmetli olduğu için de hiç girmemiştim bu işe, sakin bir kafayla yapılabilir aslında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wiseeman -- 3 Mayıs 2021; 13:16:25 >
  • Wiseeman kullanıcısına yanıt
    Gerçekten güzel iş çıkarmış arkadaş fakat çok parça var benim için kullanışsız olacak. Evde çok yaramaz bir kedimiz var bütün devrelerin içinden geçer yüksek ihtimal. Saklamak ta bir o kadar meşakkatli olacaktır. Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: moustapha129

hocam emin değilim ama ayarlar > resim > enerji tasarrufu > kapalı olması lazım

Yinede belli bir süre sonra ekran kararmakta. Ayarlar zaten dediğiniz şekilde olmasına rağmen. Konsollar ile alakası olduğunu düşünmeye başladım. Dsmart açıkken akan yayın akışında ekran kararması olmuyor. Idle konuma alıyor konsollar kendini sanırım. Yabancı forumlarda araştıracağım bu konuyu.

• Bu arada Mortal Kombat'ı halen izleyemedim LG'de. Ölümcül Dövüş'i izleyecekler vardı. Ne oldu onlarım durum ? HBO mu alacağız illa. Film içinde tırt demişler yorumlarda.

• Sayko RGB S kullanıcısına yanıt

flim gerçekten tırt, ama efektler için izlenir. valla ben remux'u bekleyemedim HBO izledim.

• Bu oledlerin başka bildiğimiz veya bilmediğiz özelliği varmı mesela önceden iki defa sordum lg channels özelliği Türkiyede mi yok Lg storedeki uygulamarın büyük çoğunluğu çöp. Galiba teknoloji düşkünlüğü bizimki 6 bin tl lik bir tv de olurmuş 😊

• Bu arada çavuş oldum 🇹🇷

• Arkadaşlar, TV yi kurcaladıkça bazı sorular çıkıyor bilen varsa yardım rica edeceğim.LG 2020 Oled CX/GX/WX (BABA KONU) 

Bende Harmony remote ONE universal kumanda var, benim TV nin kumandasını ona da tanımladım. Orada servis menüsü çıktı ama şifre istiyor bilen var mı ?

Bir de USB den hdd den film oynatırken altyazı seçeneklerine nereden girebiliyorum bulamadım. For All Mankind indirmiştim, otomatik olarak arapça çıktı.LG 2020 Oled CX/GX/WX (BABA KONU) 

Diğer seçeneklere geçemedim.

Son olarak telefonu bağlayıp da tv den telefon içeriklerine ulaştığımda bazı resimleri açamıyor. Sanki daha küçük boyutlu olanları açabiliyor gibi geldi. Bu konuda da

tecrübesi olan varsa müteşekkir olurum.LG 2020 Oled CX/GX/WX (BABA KONU) 

• Thai-Fun kullanıcısına yanıt

Üstad, bende ki 2018 OLED te filmleri HDD üzerinden anca srt ile açabiliyordum. TV filmin orijinalin de ki gömülü pgs altyazı dosyasını hiç bir şekilde açmıyordu. Benim en büyük sıkıntım buydu, 4K arşivim için altyazı sorunu filmler yeni olduğu için en büyük dertti. Filmi arşive alıyorsun arkasından altyazı hazırlamak la uğraşıyorsun. Umarım yeni geçeceğim c1 serisinde bu sorunu çözmüştür LG.

Resimlere gelince onu filmlerin yanına görsel attığım afişlerden biliyorum. TV için büyük boyut resim dahil ölçeğini de önemliydi yanlış hatırlamıyorsam.

• yaseta kullanıcısına yanıt

Bilgiler için sağol dostum, biraz daha kurcalayalım bakalım.LG 2020 Oled CX/GX/WX (BABA KONU) 

• LG oled cx TV sahibiyim bu TV de Dolby atmos desteği var blutut bir hoparlör alsam bu TV ye bağlasam bu hoparlör Ler Dolby atmos desteklermi yoksa stero mu ses alırım aklıma takıldı

• Gerçek Dolby Atmos, 7 hoparlör (2'si tavanda veya tavana yönlendirilmiş) ve 1 subwoofer ile alınabilir. Eksik sistemle 5.1, surround, 2.1, 2.0 benzeri sesler alırsınız.

• Servis elemanları gelince hazırlıksız yakalanmayım dedim hemen yaptım bi sunum LG 2020 Oled CX/GX/WX (BABA KONU) 

LG 2020 Oled CX/GX/WX (BABA KONU)
  • zulu123 Z kullanıcısına yanıt

Elbette öyle ama sonuçta bu TV bize Dolby atmos u cozebiliyor benim merak ettiğim Bluetooth hoparlörler baglasak da çözmeye devam edebilirimi

• 
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.