Şimdi Ara

LG & SAMSUNG 2023-2024 OLED TV QNED TV QLED TV (BABA KONU) SATIN ALMA BİLGİ PAYLAŞMA. (882. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21.370
Cevap
400
Favori
633.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
40. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 880881882883884
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam rica ederim,
    İyi forumlar.
  • Merhaba Burak Bey,

Kafam karışık, Oled552c4 almaya niyetliyim ama fiyatlar zaten yüksekti bu hafta da yükseldikçe yükseldi.

Ben de alternatiflere bakmaya karar verdim. 55qned816 18bin tl civarı bulunabiliyor ama 866 ve 916 dan ne farkı var bilmiyorum model numarası düşük olunca insanın içine sinmiyor.
    Alternatif olarak 15bin tl'ye oled48a16 alabiliyorum. Onun da boyutu yüzünden bir türlü elim varmadı almaya.

Ne yapayım 55inç Qned816 mı alayım yoksa 48inç oled a16 mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erdinç B. E kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam,
    OLED 48A1 uzak durun öncelikle 50 hz panel alınmaz
    Bence bütçenizi 1 tık zorlayın LG OLED55C1 alın yanında 2000tl yakıt var tavsiye edeceğim ürün bu olur bilginiz olsun
  • Burak bey LG 55QNED816QA almayı düşünüyorum oled bütçemi aşıyor 55 inçleri fikriniz nedir. 120 yenileme hızı olduğu için mantıklı geliyor bana? Yada öneriniz varmıdır.

Ayrıca siz TV satışıda yapıyorsunuz sanırım, satiyorsaniz sizde ki fiyatı nedir yada websitenizmi var tam olarak bilgi sahibi değilim hakkınızda :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kikiemre61 -- 19 Eylül 2022; 12:37:39 >
  • kikiemre61 kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam,
    Bütçe aralığınız nedir sizin?
    Evet satış yapıyoruz isterseniz özelden devam edelim hocam?
  • Burak_Keskin06 kullanıcısına yanıt

Tabi devam ederiz hocam. 18- 20 arası 1 ay için de almayı düşünüyorum kafamda ki TV yi istediğim fiyata yakalarsam. :) Oled almayı çok istiyorum fakat 55 inc ler baya yüksek bu yüzden ona en yakın olan QNED düşünüyorum ama asıl canımı sıkan konu 55QNED816QA'da dolby vision ve direct panel olmaması bu çok kafama takılıyor özellikle direct panel TV trercih etmeye çalışıuyorum başka markada kullanmak istemiyorum. :)

Edit..

Sanırım bir üst modeli LG 55QNED866QA oluyor hocam? Bunda benim söylediğim özellikler de var o farkı vermeye değermi sizce ve eliniz de bu söylediğim iki model varsa fiyat alabilirmiyim. Sanırım bu model de direct panel değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kikiemre61 -- 19 Eylül 2022; 13:37:19 >

Affınıza sığınarak araya giriyorum, direct panel nedir? Bir üst mesajda benim de Qned almayı düşündüğümü görmüşsünüzdür. Ben canlı gördüğümde gayet güzel bir paneldi, ama hala tam karar verebilmiş değilim, siz de kararınızı burda paylaşırsanız sevinirim.

Çok teşekkürler yanıtınız için.

Hocam merhaba,
    1 aylık süreciniz varsa sürekli fiyat değişkenlik gösteriyor 1 ay içinde farklı kampanyalar olabilir hocam bilginiz olsun.
    Aradaki farka değer mi bütçenizi zorlamıyorsa direk değer hocam o farka bilginiz olsun
  • merhaba bütçem 15 bin civarı, 55 inç tv bakıyorum bu fiyat aralığına alabileceğim ne önerirsiniz acaba. bu arada vatan da LG OLED55A16LA modeli teşhir ürünü olarak 15500 +1500 tl lik yakıt hediyesi ile satıyorlar.

sizce bunu almak mı daha mantıklı olur ,yada bunun yerine qled tv mi almak doğru olur :) kararsız kaldım

• 30k civarı 86" tv tavsiyeniz ne olur?

• performans1 P kullanıcısına yanıt
    Hocam hiç mantıklı değil uzak durun bence 1 tesir, 2 50hz panel
    LG 55NANO866PA
    LG 55NANO916PA
    LG 55QNED816
    3 modele bakın karar verin bence
  • garuda kullanıcısına yanıt
    LG 86NANO756PA
    Modeline bakabilirsiniz hocam
  • Hocam merhabalar,

20k-25k aralığında 65 inç 4K TV bakıyoruz. Son yazdığınız modelleri takip ettim fakat biraz kararsız kaldım. Varsa öneriniz çok sevinirim.

LG 65NANO916 modeli çok beğenilmiş ve benim de incelediğim kadarıyla gayet başarılı bir model fakat şuan hiçbir yerde bulamıyorum. Acaba stokları mı tükendi yoksa anlık mı böyle bir durum var?

• umuribrahim kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam baktığınız ürün stoklarımızda tükendi kapalı kutu temin etmeniz zor diyebilirim,
    Bu model yerine size tavsiyem,
    LG 65QNED816
    LG 65QNED866
    Modelleri olur.
  • Acaba yakın zamanda stoklara gelir mi bir bilginiz var mı?

Sektörde tanıdığım kişiler NANO8 ve NANO9 serilerini önermişlerdi o yüzden bu modellere odaklanmıştık. Bazı modellerde oyunlara yönelik fazlasıyla özellik var fakat bizim kullanımımız daha çok dizi ve film odaklı olacak. Gaming özellikler için boşa para vermek istemiyorum :)

• umuribrahim kullanıcısına yanıt
    Hocam üretimi bitti için gelmez

HOCAM FİRMANIZDA İNDİRİM KAMPANYALARI VEYE YENİ STOK GELDİĞİ ZAMAN BURADAN BİLDİRİRİSENİZ FİYATLARI VE OLANAKLARI İLE MEMNUN OLURUZ

• HALMER H kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam genel bilgi veririm

LG 55QNED816

bunu almak için vatana gittiğimde bunun 866 versiyonunu önerdiler. arkadan aydınlatmalı vs daha iyi diyerek. aldım.

ilk izlenimim bu kadar para verdiğim tvnin görüntü kalitesi güzel olsa da ciddi parlama sorunu var. arka planım siyah benim. ekrana klasör koyduğumda klasörün etrafı sanki klasörden ışın saçılıyormuş gibi parlıyor resmen. mousela geziyorum mouseun gezdiği noktaların arka planında renk değişimleri oluyor. sanki mouse kendisiyle birlikte etrafını aydınlatan bir ışık huzmesi taşıyormuş gibi. birkaç ayarını değiştirdim azaldı ama az da olsa devam ediyor. sırf o görüntüye maruz kalmamak için siyah düz ekranımı renkli duvar kağıdı ile değiştirdim. ekran renkliyken veya beyaza yakın tonlardayken çok güzel ama koyulaştığı an tatmin edicilik seviyesi azalıyor. gölgeli dalgalı bir görüntü veriyor. açık renkli her şey çevresindeki pikselleri da parlatıyor. beyaz bir cismin hemen yanı net siyah değil. umarım anlayabilmişimdir.

yapabileceğim bir ayar varsa yapmak isterim. düzelebilecekse ya da azalabilecekse geri kalan özellikleri güzel tv nini.

• 
Sayfa: önceki 880881882883884
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.