Şimdi Ara

LG & SAMSUNG 2023-2024 OLED TV QNED TV QLED TV (BABA KONU) SATIN ALMA BİLGİ PAYLAŞMA. (881. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ckll Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
21.375
Cevap
400
Favori
633.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 879880881882883
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    9-10 bin civarı hocam.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • tanrianubis kullanıcısına yanıt
    LG 50UP77006
    LG 55UP75006
    Bu modellere bakabilirsiniz hocam.
  • Merhaba bir kaç model arasında kaldım yardımcı olurmusunuz?

Samsung 65q80b

LG 65qned916pa

LG 65qned816qa

Bu 3 modelden hangisini almalıyım sizce?

• mertcanhkn1 M kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam,
    Kapalı kutu bulursanız direk LG 65qned916pa bu modeli alın
  • Merhaba, 916 ile 906 arasında ne fark vardır. Bulunursa 906 alınır mı hala. Teşekkürler.

• mindriot kullanıcısına yanıt
    Hocam kaç inç bakıyorsunuz siz boyut olarak?
  • 65 inç lg oled evo c2 mi, samsung QN95B Neo QLED mi, aklıma takılanlar samsung qled üretimini bitirip olede geçiyor deniyor(seride sıkıntı mı var acaba?) oledde ekran yanığı oluşma ihtimalini son üretimlerde düşürdüler diyorlar doğru mu? oledin renkleri nqledlere göre daha canlı, siyah ekranların derinliği daha seçilir, kafam bayağı karıştı.

• Kardes ben senin yerinde olsam butceni zorlamayacaksa direk LG 65’’ alirim en cok begendigim yani akilli kumandanin Turkce komutla calismasi tv sektorunun suan mercedesmi bmw’simi dersin ne dersen de 80 yillarda o zaman Sony Trinitron tuplu firtinasi vardi herkesin hayaliydi ne yillar simdi yasimizda meydana cikacak:) benim acikcasi butcem zorlarsam dusundugum oda LG55QNED816QA (kesinlikle kotu degil bu arada 120hz tarama) masraflarda bitmiyor ev cocuk vs olunca ama extra param olursa Oled 65’’ C2 dedigim gibi hatta bugun Istanbulda arkadasim sordu abi ne alayim nereyi tavsiye edersin forumdaki LG magaza muduru Burak beyi @Burak_Keskin06 tavsiye ettim kargo ile gonderir guvenilir sabit magazalari var sirketin Ankara merkezindeki arkadaslarda aldilar burdaki formu keyifle takip ediyorum kendileri aydinlatiyor dogruyu gosteriyor Oled al gec derim.

• Burak_Keskin06 kullanıcısına yanıt

65-75 İnch olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • drrusen D kullanıcısına yanıt
    Hocam hiç düşünmeden direk LG OLED alın derim
    Hocam hangi benim tavsiyem size nano916pa olur hiç düşünmeden direk alın birdaha stok bulma ihtimaliniz yok.
  • 916 nın stoğu yok 906 buldum bi tane kapalı kutu. Alınır mı onu merak ediyorum. Yoksa daha küçük bir oled alıcam. Sizce 906 nasıldır

Hocam kapalı bulduysanız alın ürün 2020 model ama başaralı ürün.
  • OLED77C14LB bu ürünü tavsiye eder misiniz.?

• helaxes kullanıcısına yanıt
    Hocam tavsiye ederim başarılı ürün
  • Burak_Keskin06 kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim.

Hocam rica ederim,
    İyi forumlar.
  • Hocam iyi akşamlar, oled B ile C arasında ekran farkı varmı, geçen vatanda A ile C yanyanaydı ikisinin ekranı arasında belirgin fark vardı C serisinde siyah görüntü simsiyahtı A hafif dumanlı gibiydi, B nasıl. Ayrıca kusura bakmazsanız bi sorum daha olacak 86UP8000 iyimi 27000 tl ye alınırım. Yoksa 26500 tl ye 65B16 mı almak daha mantıklı

• ursiso kullanıcısına yanıt
    Hocam hiç düşünmeden direk LG OLED 65B1 alın
  • teşekkür ederim

• 
Sayfa: önceki 879880881882883
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.