Şimdi Ara

LG 2015 LF SERİSİ (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.583
Cevap
32
Favori
74.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende de vardı o sorun uydu ayarlarından otomatik kanal güncellemeyi kapattım ayrıca kanal düzenlemesini televizyon üzerinden yaptım. O günden beri hiçbir sıkıntı çıkmadı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sirigmus

Bende de vardı o sorun uydu ayarlarından otomatik kanal güncellemeyi kapattım ayrıca kanal düzenlemesini televizyon üzerinden yaptım. O günden beri hiçbir sıkıntı çıkmadı.

Cevap için teşekkürler. Otomatik kanal güncellemeyi nasıl kapatıyorduk?
  • Şuan tvnin yanında değilim ama ayarlar uydu düzenleme kısmıydı galiba tam emin değilim.
  • Biri acil yardım edebilir mi 42 lf 650v var kanalları USB den atiyorum ancak sıralama sonra bozuluyor bunun bi çözümü yok mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • slm arkadaşlar sizlere 32lf650v kullanıcılarına bir sorum olacak 1080p 3d ile 60 hz de alabilen varmı tvinin bu özelliği mevcutmu yoksa diğer tvler gibi 3d 1080p de 24hz mi , veriyor
  • bu lf serisinin rami ve işlemcisi nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakko_22

slm arkadaşlar sizlere 32lf650v kullanıcılarına bir sorum olacak 1080p 3d ile 60 hz de alabilen varmı tvinin bu özelliği mevcutmu yoksa diğer tvler gibi 3d 1080p de 24hz mi , veriyor

dediğin tvyi aldım netten avatar 3d indirdim 2.66 gb idi gayet güzel senin dediğine nasıl bakacağım ? 3dsi 10 numara
  • dediğim özelliğe bakman için ekran kartın nvidia olması lağzım ve 3dtv play yazımınıda kurman lağzım 3d sini aktif ettiğin zaman zaten görürüsün seçenekleri ekran kartının menüsünde
  • quote:

dediğim özelliğe bakman için ekran kartın nvidia olması lağzım ve 3dtv play yazımınıda kurman lağzım 3d sini aktif ettiğin zaman zaten görürüsün seçenekleri ekran kartının menüsünde

amd benimki :)
  • arkadaslar vatan bilgisayarda mkv video formatını 55lf650v de denedım calısmadı
  • cherezy C kullanıcısına yanıt
    Mkv oynatıyor 6gb fullhd mkv film izlemiştim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hulux

Mkv oynatıyor 6gb fullhd mkv film izlemiştim.

kesinlikle.

ben 50 lf yi ati radeon hd4800 ekran kartı ve hdmı 1.4 3d kablo ile tv ye aktarıp (1080p +60hz çözünürlük alıp 3d bd yani half-sbs veya half - out 3d mkv izliyorum,ama tv'nin kumanda'dan ınput tuşuna basıp düzenle kısmından (pc) yi seçip ... ancak normalde hdmı1 den bağlı olan pc, 3d lerde akif değil ,aktifte görüntü yanyana üstüste tam oturmuyor,ama pc seçincede ,tv'den bu sefer tv'nin gelişmiş kontrol ve resim seçenekleri aktif olmuyor, yani trumotıon ınputan pc seçince tv de aktif değil, can sıkıcı bir durum normalde titriyor tabi görüntüler ,trumotıonsuz tv izlenmez lg lerde

orjinal dosya 3d ıso bluray denicem powerdvd ile, sonuç ne olcak bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERNEPTAH -- 18 Şubat 2016; 20:42:25 >

• flimlerde 1080p 3d 60hz alabilirsim önemli olan oyunlarda verebilmesi bana altı üstü 1080p 60hz de 3d oyun oynanması lağzım yoksa tv 900 hz ne işe yarıcakki...
  • arkadaşlar bu son güncellemeyle beraber miracast özelliğinin çalışmadığını gördüm. Telefon tv yi görüyor Tv de de sürekli bağlanıyor yazıyor ama maalesef olmuyor. Çözümü varmıdır ?
  • Arkadaşlar bu tv tüm video çeşitlerini oynatmıyor sanırım bunun güncellemesi vs varmı bluray 3d mkv falan formatını nasıl açar ....
  • quote:

Arkadaşlar bu tv tüm video çeşitlerini oynatmıyor sanırım bunun güncellemesi vs varmı bluray 3d mkv falan formatını nasıl açar ....

Iso ve true hd haric hepsini oynatiyor.

• quote:

Arkadaşlar bu tv tüm video çeşitlerini oynatmıyor sanırım bunun güncellemesi vs varmı bluray 3d mkv falan formatını nasıl açar ....

indirdiğim hepsini oynattı Iso hariç
  • Arkadaşlar 42lf650 v var LG uygulama mağazasından oyun indirip TV de oynayan var mi akıllı kumanda yok telefonlada oynanmiyor

• arkadaşlar 32lf630 tv kullanıyorum , airties ın air 5650 modemini aldım. Modem üzerindeki usb girişi üzerinden harddiski bağladım ve paylaşıma açtım. Bilgisayar ve telefon ile harddiskteki fotoğraf, video, müzik vs. açabiliyorum ancak tv ile harddiskteki klasörleri görebildiğim halde dosyaları göremiyorum. bunun bir çözümü var mıdır?
  • 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.