Şimdi Ara

LG 2015 LF SERİSİ (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.583
Cevap
32
Favori
74.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 20 Haziran 2016; 13:47:32 >
  • Teşekkürler hemen uygulayıp farka bakıcam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhangunn

55lf650v ile bende aranıza katılmış bulunmaktayım. Servis gelip kurulumunu yaptı. Çok şükür bi sorunu çıkmadı. İşyerinde kurulum yaptırdığım için fazla deneme şansım olmadı ama görüntü kalitesi ve şık duruşu ile beni benden aldı :) Düğünüme kadar kutusunda duracak . Sonrasında keyfini çıkaracağım inşallah....

Kaca aldiniz hocam

• resurgence R kullanıcısına yanıt
    En iyi ayar berrak ne goruntu yapay nede en ufak bi takılma olmuyo.

• Anladım çok teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Urfali Apti

quote:

Orijinalden alıntı: erhangunn

55lf650v ile bende aranıza katılmış bulunmaktayım. Servis gelip kurulumunu yaptı. Çok şükür bi sorunu çıkmadı. İşyerinde kurulum yaptırdığım için fazla deneme şansım olmadı ama görüntü kalitesi ve şık duruşu ile beni benden aldı :) Düğünüme kadar kutusunda duracak . Sonrasında keyfini çıkaracağım inşallah....

Kaca aldiniz hocam

Teknosadan kardesin.2700 du cek ile 2650 oldu hediye cekinide sattim 2575be geldi ama ana fiyati 2700 du

• Merhaba, LG 32LF650V modeli tv aldım hem pc hemde tv için fakat pc kullanırken görüntü ekrana küçük geliyor kenarlarda çerçeve şeklinde bir siyahlık kalıyor. Resimlerde daha iyi görebilirsiniz, ayarlar pcden yapılı durumda sorunum için fikri olan ?
    Bu mesaja eklenen görseller:

• ego_1981 kullanıcısına yanıt
    Tv de ayar tuşuna basın sağdaki simgelerde sarı simge izleme oranı onu yalnızca tara ayarına getirin.
    Gecikme süresini düşürmek içinde görüntü modunu Oyun yapın ek olarak belirteyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 23 Mart 2016; 14:54:17 >
  • Bilgiler için teşekkürler fakat bahsettiğiniz menüde 16.9 ve 4:3 oran dışında farklı bir ayar görmüyorum. Yanlış bir yere mi bakıyorum? Teşekkürler
    Bu mesaja eklenen görseller:

• ego_1981 kullanıcısına yanıt
    Orada baya bir seçenek olması lazım hatta kılavuz linkini atayım resim bölümünde izleme oranına bakın.
    http://kr.eguide.lgappstv.com/manual/w15_mr/dvb/Apps/w15_mr_e01/e_tur/settings.html
  • Buldum sanırım pc modunda bahsetmiş olduğunuz ayarlar çıkmıyor, hdmi olarak seçtiğimde bahsettiğiniz ayarlar çıktı. Teşekkür ediyorum ilginizden dolayı
  • Bende lf650 var. İnternetteki sitelerden video izlerken flash player yüklü değil hatası alıyorum (örneğin kanal d'den). Bu tv de flash player yok mu?

• Tvsinde banding olanlar sunu yapsin; koli bandini asiri yapistirmamak suretiyle ekrana yapistirin ve koselerden yavas yavas cekin. Bendeki banding gozle gorulur bir sekilde kayboldu. Hatta burada biri konu acmisti bununla ilgili pek kaale almamistim ama ise yaradi gercekten. Tv 50 inc olunca ister istemez goze batiyodu ama oyle lonk diye cekmeyin sonra sorumluluk kabul etmem :)

• quote:

Orijinalden alıntı: darkerdi

Tvsinde banding olanlar sunu yapsin; koli bandini asiri yapistirmamak suretiyle ekrana yapistirin ve koselerden yavas yavas cekin. Bendeki banding gozle gorulur bir sekilde kayboldu. Hatta burada biri konu acmisti bununla ilgili pek kaale almamistim ama ise yaradi gercekten. Tv 50 inc olunca ister istemez goze batiyodu ama oyle lonk diye cekmeyin sonra sorumluluk kabul etmem :)

Ciddimisiniz. Sadece köşeler imi orta taraflar ne olacak

• lg lf650v'ye ayda mı yapıyorsunuz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gökhanyılmaz G kullanıcısına yanıt
    Gayet ciddiyim isterseniz bir video cekip gosterebilirim. Test ettim onayladim:)

• Binlerce kişinin derdine derman olur dua alirsiniz

• gökhanyılmaz G kullanıcısına yanıt
    Tabi is cikisi eve gidince yayinlarim.

• Ben de 55lf650v ile araniza katildim. Bence tek sorunu truemotion. Puruzsuz de bile takilmalar yaşıyorum. Acaba yenibir surum falan mi yuklemem gerekiyor? Urun nisan 2015 uretimi. Son surum ne olabilir ve nereden ogrenebilirim bana yardimci olabilir misiniz? Simdiden.tesekkur ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: darkerdi

Tabi is cikisi eve gidince yayinlarim.

Hocam beklemedeyiz

• 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.