Şimdi Ara

LG 2013 LA SMART TV SERİSİNDE YETERSİZ BELLEK SORUNU (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
600
Cevap
25
Favori
160.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ürünü servis elemanı satmıyorki , bu saaten sonra "bu tv 5 para etmez" bile diyebilir, bişey kaybetmez...
  • ceyhun183 C kullanıcısına yanıt
    Ürünü güle güle kullanın ama ne yazık ki yorumları da okuduysanız sorun bütün LG' la serisinde kronik bir sorun.Ben de bütün yolları denedim ama olmadı.İnşallah sorun en kısa sürede çözülür...
    Ayrıca televizyondaki güncelleme sürümünü söyleyebilir misiniz.Çünkü ben son güncelleme sonrasında bu sorunu yaşadım...(04.22.07)
  • Araştırmacı608 A kullanıcısına yanıt
    TŞK.banada bu sorun bi şekilde çözülür gibi geliyor...
    Zaten bu sorun birden ortaya çıkmıyor.Televizyonu ilk aldığımda istediğim videoyu hiç yetersiz bellek hatası almadan izliyordum.fakat yaklaşık 3 ay sonra yeni bir güncelleme yayınlandı.04.22.07 numaralı güncelleme sonrası bu hatayı aldım.Çünkü güncelleme sonrası televizyonun hafızası(yorumlarda da belirtildiği gibi)doldu.Tabi bu benim düşüncem.Sorun çözülür mü dersen biraz ümitsizim.Çünkü LG müşteri hizmetleri sorunu çözmeye yönelik bir yazılım çalışmasının henüz olmadığını söylüyor:(
  • apo307 A kullanıcısına yanıt
    Hani sorunun çözümü ? :(
  • evet arkadaşlar 20 dakika kaldı filmin bitmesine...(vk) plyerden 720p izliyorum hiç bu kadar izleyememiştim hep yetersiz bellek demişti.birde film izlerken usb bellek yanıp sönüyor yani bu işe yarıyor demektir.gene film bitince vericem çözümü
    sürümü nereden görebiliyorum?
    otomatik güncelleme varsa engellesem iyi olur sanırım
    Güncelleme ayarları için kumandadan setting tuşuna bas açılan ekranda soru işareti var oraya tıkladığında ortaya çıkar.Orada televizyonda hangi sürümün yüklü olduğu yazar.
    04.04.17 bu son sürümmü yoksa eski sürümmü?
    oto güncellemeyi engelledim, iyi mi yaptım bilemedim?
    Valla güncelleme konusunda ben de bilgili değilim.Yani yapıp yapmama konusunda.Ben televizyonu açtığımda televizyon güncellemeyi kendisi yaptı.En son sürüm benimkinde 04.22.07. ancak modelden modele değişir mi bilmem bu güncelleme sonrası yetersiz bellek hatası aldım. :( yani güncelleme öncesi bir sorun yaşamıyordum ben :(((
  • Evet arkadaşlar artık yetersiz bellek sorununu kendi tv mde çözdüm.Artık almıyorum uyarı 720p bi filmi baştan sona izledimşimdi çözüme gelelim
    ok. tesekkurler
  • ilk önce bi tane usb bellek (ben 8 gb ile yaptım)
    sonra bilgisayarda fat32 biçimlendirin
    sonra readybost özelliğini açın yani bilgisayarınız için usb belleğinizi ram yapın
    (Bunu bilmeyen arkadaşlar için usb belleğinizi bilgisayarınıza ilk taktığınızda seçenekler gelir dosyaları görüntüle filan ordan sistemi hızlandır seçeneğini kullanıcaksınız)
    Sonra bilgisayardan çıkarıp tv ye takıcaksınız çözümüm bu.Bu çözümü tamamen kendim buldum.Çözümü deneyen arkadaşlar dan yorum bekliyorum.vede çözüme ulaşanlar bi teşekkürü çok görmesinler..........
  • LA660S ve LM640S'de bu sorun malesef var

Bende sıkıntı yaşıyorum kullanırken çare PC
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceyhun183

"video browser for lg". bu program ile hangi siteden film izliyosun...

Her türlü film sitesinden. Genellikle unutulmazfilmler.com dan izliyorum. Çünki hep alt yazılı izlerim ve imdb 250 den seçerim filmleri. Ve bu siteden hepsi altyazılı olarak var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Öncelikle sorunun çözümünü paylaştığın için teşekkür ederim.dediğin gibi 32 GB'lik flash belleğimi biçimlendirdim.readybost özelliğini açtım.televizyona taktım.Fakat flash belleğin ışığı yanıp sönmüyor:( neyse bakalım sonuç ne olucak?
    Sorum çok önemli.USB belleği readybost özelliğini açtığımızda 3 seçenek karşımıza çıkıyor

1-Bu aygıtı kullanma
    2-Bu aygıtı readybosta ada
    3-Bu aygıtı kullan

hangisini işaretlicaz?
    Olmadi mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tabikide bu aygıtı kullan diceksin kardeş
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.