Şimdi Ara

LG 2013 LA SMART TV SERİSİNDE YETERSİZ BELLEK SORUNU (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
601
Cevap
25
Favori
160.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yalnız benim USB BELLEK Toshıba 32GB 2.0 sorun nerede çözemiyorum
  • apo307 A kullanıcısına yanıt
    Yalnız benim USB BELLEK Toshıba 32GB 2.0 sorun nerede çözemiyorum.Bilgisayarda ışık yanıp sönerken televizyona taktığımda yanıp sönmüyor :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: samil422

bende de lm860v modeli var 2-3 dakikadan sonra bellek yetersiz diyor ayrıca usb takılı iken bile.keşke phılıps alsaymışım pişmanım lg den...:(

Philipsin smart tv si daha takoz. Ama ben bunu bilerek aldım. Zaten hiç birinin smart tvsi düzgün çalışmadığı için görüntü kalitesine önem verdim. Bir iki aya kadar rk3288li Android boxlar çıkacak onlardan bir tane alacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Benimki de toshıba 32gb ancak sürümü mü farklı benimki 2.0 eğer seninkini tarif edersen ben de senin kullandığın usb bellektan alıcam
  • netten film izlerken benimde ekranımda 20. dk'da resimdeki şekil çıktı , 55LA740
    resmi gönderenedim ama "üzgün bi surat resmi" bu bellek hatasımı???

• Araştırmacı608 A kullanıcısına yanıt
    kardeş birde şöyle dene.Tarif ettiğim işlemleri yaptıktan sonra tv ye usb belleği takmadan önce tv yi kapat hatta fişini çek sıfırlansın.Sonra fişini takmadan usb belleği tak sonra tv yi aç.sonra filmini izle bakalım belki böle sonuç alabilirsin.Bi dene sonucunu bekliyorum
    Denedim ama hala usb bellek üzerinde ışık yanıp sönmüyor bilgisayara taktığımda yanıp sönüyor model Toshıba 32 GB 2.0 Beyaz renk sen de usb belleğinin nasıl olduğunu söylesene aynısından alıcam
    Sana yaptıklarımı aynen anlatıyorum...Toshıba 32GB flash belleğimi bilgisayarıma takıp sistemi hızlandır blümünden readybost bölümünü açtım ve "Bu aygıtı kullan seçeneğini işaretledim uygula ve tamam deyip çıktım.28GB olan flash belleğimin kapasitesi 24 GB'ye düştü.Bilgisayarımda sürekli yanıp sönen flash belleğimi kapalı konumunda olan televizyona takıp açtım ancak flash bellek televizyon ilk açıldığında yanıp söndü ama film izlerken yanıp sönme olmadı 30 dakka sonra yetersiz bellek hatası aldım :(
  • Araştırmacı608 A kullanıcısına yanıt
    en sonunda hatayı bende aldım malesef bu hatadan kurtuluş yok gibi offfffff :(((((( dün iki tane film izledim bugün 10 dakika izletmedi
  • Boşuna bunlar.. Çözüm aşağıda...

YOK :)
  • yani LG ile Overlok Makinası Ayağımaza Geldi
  • Yeni bir güncelleme geldi... bellek hatasini halleder mi boyle güncellemeler

• cheem kullanıcısına yanıt
    evet güncelleme geldi ben hemen deniyorum bellek yetersiz hatasını düzelttilermi bakalım
    Inşallah olmuştur

• Arkadaşlar güncelleme ile sorun çözüldü mü? tüm forumlarda şikayet sitelerinde LG smart tv'lerde görülen bu yetersiz bellek hatasi sorununu duyuralim.ortada ayipli bir mal söz konusu.hala bu televizyonlar tüketicilere satiliyor...

Güncelleme ile sorun cozuldu mu paylasirsaniz sevinirim...

• ios da lg browser app ı ile sorunu büyük ölçüde çözdüm. tableti tv ile eşleştirdikden sonra tarayıcıdan açtığımız filmi,diziyi i tabledi kapatsak bile sorunsuz seyredebiliyoruz.
  • ARYEKE kullanıcısına yanıt
    hata aynen devam ediyor sen tablette hangi programı kullanıyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: apo307

hata aynen devam ediyor sen tablette hangi programı kullanıyorsun

ipad de altdaki programı kullanıyorum.

https://itunes.apple.com/us/app/video-browser-for-lg-smart-tv/id669906805?mt=8
  • youtube ilede mi aynı hata var?
  • Arkadaşlar uzunca uğraşlarımın sonunda artık şunu anladım.Usb bellekle boşuna uğraşmışız çünkü olay usb bellek te bitmiyor.olay bizim smart tv mizin flash player ında bitiyor.artık sürümü her neyse o sürümün desteklediği filmleri sorunsuz açıyor ve yetersiz bellek hatası vermiyor.ama filmin verildiği player bizim flah player ın sürümünü destekklemediği zaman işte ozaman ya filmi açmıyor yada bellek yetersiz hatası veriyor işte bu kadar :DDD
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.