Şimdi Ara

Leyla ile Mecnun (2011) | 3.Sezon | TRT1 (645. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.982
Cevap
107
Favori
834.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 643644645646647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • uyuya kalmısım simdi duştan yeni cıktım , birazdan sete inerim umarım set vardır hala.
  • 2. Sezon başlığını bi değiştirseydik
  • quote:

Orijinalden alıntı: Funeralbaris

uyuya kalmısım simdi duştan yeni cıktım , birazdan sete inerim umarım set vardır hala.

uyuya kalmışsın iyi ki uyusan ne yapacaktık(bu ne uyku bu kadar uyumayın)
  • quote:

Orijinalden alıntı: uNPReTTieR

Yazık ya. İzleyip izleyip azmak için Melis Birkan'ın diziye gelmesini istiyorsunuz(lar).

adam imzasına leyloşun sütyenli ss sini koyuyor sonra bu yazıyı yazıyor.Mesaj imza uyumsuzluğu
  • quote:

Orijinalden alıntı: brk-bjk

quote:

Yazık ya. İzleyip izleyip azmak için Melis Birkan'ın diziye gelmesini istiyorsunuz(lar).

adam imzasına leyloşun sütyenli ss sini koyuyor sonra bu yazıyı yazıyor.Mesaj imza uyumsuzluğu

Bingo.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erchamion

quote:

quote:

Bingo.

adam imza yapıyor siz laf atıyorsunuz yapmasa hanginiz yapacaktınız?
    ayrıca tek imza yapmamıştı iki imza vardı sizde alttakini koysaydınız o kadar umrunuzda ise.Ezgi sadece bacak şov yapıyor diyen hiç konuşmasın zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a4technic -- 7 Ağustos 2012; 20:29:08 >

•  Leyla ile Mecnun (2011) | 3.Sezon | TRT1

Leyla ile Mecnun (2011) | 3.Sezon | TRT1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WhiteLotus -- 7 Ağustos 2012; 20:56:08 >

• quote:

Orijinalden alıntı: a4technic

quote:

quote:

quote:

Bingo.

ayrıca tek imza yapmamıştı iki imza vardı sizde alttakini koysaydınız o kadar umrunuzda ise.Ezgi sadece bacak şov yapıyor diyen hiç konuşmasın zaten

E yapıyordu. Bir tane mini eteksiz resmini göstersene LiM'de? Palto felan giymiş hali değil, evdeki halinden.

Konuşmayacakmışım, senden alıyorum sanki izni.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: a4technic

quote:

quote:

quote:

Bingo.

E yapıyordu. Bir tane mini eteksiz resmini göstersene LiM'de? Palto felan giymiş hali değil, evdeki halinden.

Konuşmayacakmışım, senden alıyorum sanki izni.

Ben Ezgi bacak şov yapmıyor demedim okursan,senin bunun yazmış olman bacaklarına baktığınn anlamına gelir blok ne sen beni gör ne ben seni daha fazla uzatma daha öncede takışmştık zaten

• Arkadaşlar sakin
  • Burnuma sokarsa bakarım tabi, ne bakmayayım. Her neyse.

• quote:

quote:

Arkası beyaz olan fotoğrafları render yapmak daha kolaydır. Arkası beyaz olan iki tane fotoğrafı kestim. İki tane seçenek vardı, arkadaşla çakışmasın diye onu seçtim.
    Melis Birkan oyşşş diye yorumlar atanlarla beni bir tutuyorsunuz ya ne diyeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: WhiteLotus

hocam sen çekim yerlerine mi gittin ???

• http://imza.la/ezgiasarogluleylailemecnunageridonsun
    imza kampanyası başladı imza atabilirsiniz(destek vermeyecekseniz olumsuz yorum yapmayın bari)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByProdigy

Bu bakkalın hali nedir arkadaş ?

Erdal buraları geri alabilecek mi acaba ?

Pilates Dostlar Yogada yapılır.

• Arkadaşlar bu senede Ezgici-Melisci diye ayrılmayalım lütfen.Geçen sezonki Şirin-Sedef tartışması yüzünden tabiri caizse midem bulandı.Bunun neticede bir dizi olduğunu unutmayın.Birbirimizi bir dizi için kırmayalım.Bayan karakterler yüzünden birbirimizi yiyoruz.Diğerlerini unutmayın.Bizim İsmail Abimiz,Mecnun'umuz,Erdal Bakkal'ımız,İskender Baba'mız,Gözlüklü Çocuk Kaan'ımız,Az sakallı dedemiz,Müzmin yedek Kamil'imiz,Gotik Leyla'mız,Tatlımbaşımız,Nurten Yengemiz de var.Ezgi'nin dönmesini hepimiz isteriz ama mümkün görünmüyorsa yapacak birşeyimiz yok.Ezgi'yi geri döndürmek için fanatikleşmenin manası da yok
  • 5 ağustosta atmış bunuda..
    Burak Aksak ‏@burakaksak
    kaç gündür ezgi, zeynep ve melis isimlerini duymaktan kafam oldu kadın çantası.

az önce attı bunu
    Burak Aksak ‏@burakaksak
    ağzımla at tuttum, "sütçü beygiri lan o" dediler.

• Arkadaşlar yeni sezon için yeni imzalar yapılsa nasıl olur ?İmza yapan arkadaşlar yeni imzalar tasarlayabilir mi ? Tek tek tüm karakterlerin,ayrıyetten dizinin logosuyla farklı tasarımlar yapılsa süper olur.Ben pek anlamıyorum o işlerden.Yapan arkadaşlar yardımcı olursa süper olur
  • Aslında tuzluk erdal güzel olur, yapabilcek babayiğit varsa
  • 
Sayfa: önceki 643644645646647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.