Şimdi Ara

Leyla ile Mecnun (2011) | 3.Sezon | TRT1 (644. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.983
Cevap
107
Favori
834.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 642643644645646
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: uNPReTTieR

Yazık ya. İzleyip izleyip azmak için Melis Birkan'ın diziye gelmesini istiyorsunuz.

Azmak istesem gider muhteşem sülüman'ı izlerim toprağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByProdigy

Mesut Yar benim sorumu okudu(başkası da sormuşturda benim yazdığım cümleyi nokta-virgül tam olarak okudu ).Sadi'nin devam edip etmeyeceğini sordum.

Cevabı : İnşallah bu sene izleyici olarak takip edeceğim

--

Leyla İle Mecnun ekibi haftaya Mesut Yar'ın programına katılacakmış Ali Atay kesin katılmaz canlı yayınlara çıkmıyordu.

Burak Aksak'da katılacak mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sensation +

quote:

Yazık ya. İzleyip izleyip azmak için Melis Birkan'ın diziye gelmesini istiyorsunuz.

Hocam hoş değil yazdığın. L&M de ne zaman azmanlık sahne olduki ?

Ezgi dönmeyecek. Çok istiyorum gelmesini suan bile ilk sezonu bidaha izliyorum ama yok..

Önümüzde Melis var. Yapıcak bişeyde yok.

Üstüne alınan alınır. Facebook'ta Twitter'da ne yorumlar görüyorum şok oluyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sensation +

quote:

Hocam hoş değil yazdığın. L&M de ne zaman azmanlık sahne olduki ?

Ezgi dönmeyecek. Çok istiyorum gelmesini suan bile ilk sezonu bidaha izliyorum ama yok..

Önümüzde Melis var. Yapıcak bişeyde yok.

Üstüne alınan alınır. Facebook'ta Twitter'da ne yorumlar görüyorum şok oluyorum.

Hee ben sadece burayı takip ediyorum. O zaman tamam hocam.

• yoga center olayı bölümlüktür inaşşalah yoksa dizi biter izleyenler mecnun için değil erdall bakkal iskender ismail abi için izliyor zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Devil

yoga center olayı bölümlüktür inaşşalah yoksa dizi biter izleyenler mecnun için değil erdall bakkal iskender ismail abi için izliyor zaten

tabi ki bölümlük
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Devil

yoga center olayı bölümlüktür inaşşalah yoksa dizi biter izleyenler mecnun için değil erdall bakkal iskender ismail abi için izliyor zaten

Erdal Bakkalsız bir dizi düşünülemez. Mahallenin kalbi orada atıyor.
  • Beyler haftaya ekip MESUT yar da galiba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her gün dizi yanı başımda çekiliyo "yürüyerek maksimum 5 dakika" hiç gitmedim , yarın %100 gidicem hatta uyumucam sabah erkenden gidecem ! varsa sormak istediğiniz bişeyler söyleyin gidip sorayım , hiç çekinmem , dizinin ilk çekildiği gün benim arkadaşın evinde çekiliyodu çalışan bi abimizi esir almıştım gülmekten uyuyamamıştık o gece
  • quote:

Orijinalden alıntı: Funeralbaris

Her gün dizi yanı başımda çekiliyo "yürüyerek maksimum 5 dakika" hiç gitmedim , yarın %100 gidicem hatta uyumucam sabah erkenden gidecem ! varsa sormak istediğiniz bişeyler söyleyin gidip sorayım , hiç çekinmem , dizinin ilk çekildiği gün benim arkadaşın evinde çekiliyodu çalışan bi abimizi esir almıştım gülmekten uyuyamamıştık o gece

DVD olayını sor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Her gün dizi yanı başımda çekiliyo "yürüyerek maksimum 5 dakika" hiç gitmedim , yarın %100 gidicem hatta uyumucam sabah erkenden gidecem ! varsa sormak istediğiniz bişeyler söyleyin gidip sorayım , hiç çekinmem , dizinin ilk çekildiği gün benim arkadaşın evinde çekiliyodu çalışan bi abimizi esir almıştım gülmekten uyuyamamıştık o gece

senin yerinde olsam setten cikmam, set ekibindenmis gibi her gun ilk ben giderim

• quote:

Orijinalden alıntı: Erchamion

quote:

DVD olayını sor.

peki hocam sorarım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Erchamion

quote:

DVD olayını sor.

peki hocam sorarım.

hocam bende haftasonu gitmeyi düşünüyom malum işlerden dolayi haftasonu çekim var mi saat kaç gibi onuda sor
    çekim tarihlerini nasil öğrenebiliriz bi de haftasonu toplu gidilebilir 5 kişi olsak bile yeter :)

• quote:

Orijinalden alıntı: profiteer

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.327439494013254.74692.130763730347499&type=1

iskender var ölmemiş

Erdal Bakkal ve Yoga Center

• Dostlar Yoga Center
  • quote:

setin birkaç fotoğrafını çekip foruma atabilirsin

• Güzel,komik,romantik,dramatik ve absürd bir sezon olması dileğiyle...
  • http://tvarsivi.com/player.php?y=446&z=2012-08-05%2013:53:00

eksi 10 un bu haftaki programının sonuydu dinlerken kafamın içinde fırtınalar koptu şimşekler çaktı neden acaba

Edit: hatta şarkıyı bilen veya sahazam gibi uygulamalarla öğrenebilirmisiniz (insanın akılsız telefonu olunca böyle oluyor) acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civilbugra -- 7 Ağustos 2012; 15:40:57 >
  • because, i got high şarkının adı bilmiyonmu yav
  • quote:

Orijinalden alıntı: civilbugra

http://tvarsivi.com/player.php?y=446&z=2012-08-05%2013:53:00

eksi 10 un bu haftaki programının sonuydu dinlerken kafamın içinde fırtınalar koptu şimşekler çaktı neden acaba

Edit: hatta şarkıyı bilen veya sahazam gibi uygulamalarla öğrenebilirmisiniz (insanın akılsız telefonu olunca böyle oluyor) acaba

Afroman Because I Got High

• 
Sayfa: önceki 642643644645646
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.