Şimdi Ara

Leyla ile Mecnun (2011) | 3.Sezon | TRT1 (1346. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.982
Cevap
107
Favori
834.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13441345134613471348
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

5.sezon 2. bölüm, exxen bölümlerinin en iyisi sanırım.

Bayağı bayağı eski tadı verdi.

Yetkililere sesleniyorum süreyi uzatııııınnn.

• exxen 2.sezon 2.bölümü, 2.sezon 1.bölümünden bin kat daha iyi olan, şaheser bir dizi. bu bölüm çok daha hoşuma gitti. leyla ile mecnun ruhunu yakalayabildim.

ayrıca ismail abinin sahile geri dönmesi de çok güzel oldu.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 2. Sezon ilk bölüm güzel değildi ama 2. Bölümü tadı yaşattı. Akasya durağı göndermesi(dalga geçmek daha doğru) de güzeldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni bölüm de aşırı aşırı güzeldi. rahatlıkla söyleyebilirim ki eski leyla ile mecnun resmen geri döndü. çok güzeldi şu son 2 bölüm. hiç bitmesin istemedim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 3.bölüm kesinlikle 2.den de güzeldi.

Süre de uzamış.

Daha da uzatın lütfen.

• Sonunda dizi rayına oturdu. İzlerken keyif alıyorum artık.  Leyla ile Mecnun (2011) | 3.Sezon | TRT1 

• Kesinlikle dizi topladı.

5.sezonun 2. 3. ve 4. bölümleri bayağı bayağı iyi.

Süre de goygoy da artıyor.

• dizi gayet iyi gidiyor yıllar sonra da ilk seri ile aynı tadı alabilmek insanı ayrı mutlu ediyor...

• Şu evlenme işini çok saçma yaptılar. Hiç gerek yoktu bu aksiyona.

Yine Erdal'ın eşinin ruhunun olması da kötü aynı şekilde diziden ayrılmışsa hiç katma.

Yedek Kamil mutlaka olmalıydı mesela.

Güldüğüm şey çok az iyice sıkıcı olmaya başladı.

Orhan nerede abi Orhan !

• kırılanhayaller kullanıcısına yanıt

Yedek Kamil...  Leyla ile Mecnun (2011) | 3.Sezon | TRT1  ilerleyen bölümlerde o da gelir belki

• Bizim 3-4 lününü daha aktif olması lazım.

Artık iyie baydı bu ulaşılmaz aşk işleri. Evlilik olayı ile iyice pembe diziye çevirdi senaryoyu..

Bana Erdal bakkal - İskender diyaloğu lazım.

• adam trt de teşkilatta ilk sezon sonunda ölünce dedim kesin lm ye gelicek bu adam ama gelmedi, umarım gelir ileriki bölümlerde

dizi zaten yavaştan toparlamaya başlamış bence (arkada çalan saçma saapan fon ve korku müzkleri ve kamera açıları hariç), yan karakterler ile daha da eski haline dönüşür bence

talat abi, çiçekci kadın vs bunlar olmazsa olmuyo :D bi de mecnunun annesi gelirse tamamdır

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine güzel bir bölümdü.

Dizi bu yıl çoğunlukla eski tadı verdi.

Nihayet Ferdi Tayfur'un ve ilk Leyla'nın ismi geçti.

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Seda'nın ayrılma sahnesi aşırı duygusal değil miydi? Hele o söyledikleri?

Fragmana bakınca acaba diyorum, bölüm sonunda ilk Leyla'yı görebilir miyiz?

• Diziyi beğenenler eski bölümleri izlememiş herhalde. Saçma sapan yerde giren itici müzikler, hikaye arasında kopukluk, direk atladığım boş Leyla sahneleri, Erdal İskender küslüğü. Daha çok sayılır ama sırf eski bölümlerin hatırana izliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Son bölümler güzeldi. Yalnız İskender ve Erdal'ın küslüğü (gerçekte) göze batmaya başladı. Olmuyor.

Bir önceki sezon bu konuya gönderme bile yapmışlardı. O zaman dedim herhalde barıştılar ama barışmamışlar galiba. Adamlar küsken dizi içerisinde küslükleriyle alakalı gönderme bile yaptılar. Yani böyle de bir dizi.

Şu Erdal'a iş yaptıran ruhu oynayan karakter aslında gerçek Kaan karakteri olabilirmiş, tam olurdu sanki. Şimdiki Kaan karakterine göre daha uygun olurdu tipleme olarak falan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 15 Şubat 2022; 4:47:16 >

• 9'ncu bölümün başındaki 10 dakikalık goygoy sahnesi bana biraz zorlama geldi. Tamam bu tarz sahneler zaten dizinin sevilen taraflarından biri ama burada da sırf millet seviyor diye fazla zorladıklarını düşünüyorum.

• 
Sayfa: önceki 13441345134613471348
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.