Şimdi Ara

Leyla ile Mecnun (2011) | 3.Sezon | TRT1 (1345. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.983
Cevap
107
Favori
834.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13431344134513461347
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sahnelerine degil ben direk heykelin tipine patladım Leyla ile Mecnun (2011) | 3.Sezon | TRT1 

• Mortuuus kullanıcısına yanıt

sonraki sezon heralde yanyana gorucez ikisini

son 2 bolumdur o konuya deginiyolar küsmusunuz vs vs diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TEHET kullanıcısına yanıt

Leyla ile Bahar evet gereginden fazla seksi kostumler giyiyor bu dizide böyle şeylere gerek yok..İkisinin oyunculuklari da kötü zaten..Birde 10 bölüm gecti dizide hic bir gelisme olmadi..Bi ana konu yok bölümler ilerledi ama ne anlatti bence hiç bişey

• SHADOW kullanıcısına yanıt

Görmeyeceğiz efenim , içeriden bir oyuncu bilgisi der susarım :)

• pukiman kullanıcısına yanıt

ooo içerde ajanınız mı var hocam Leyla ile Mecnun (2011) | 3.Sezon | TRT1 

1 den fazla asdfsdg

son sezonun çöp olduğunun farkındalar mı ? ayrıca her ne kadar 2.sezon çekimlerine başladık deselerde 1.sezonun son bölümlerinin yakın zamanda çekildiği çok belli. böyle ucuz numaralar yapmasınlar, daha önce de leyla ile mecnun yayından kaldırılıp ben de özledim başlarken yapmışlardı. çekime başladık diye haber veriyorlardı ama meğer ilk 2 bölümün çekimi bitmişti millet sahne sahne anlatıyordu ne olacağını.

aslinda ismail abi balik

erdal bakkal tuzluk

pukiman da telatabiymis Leyla ile Mecnun (2011) | 3.Sezon | TRT1 

sen icerden birisin heralde hocam :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SHADOW -- 7 Kasım 2021; 23:47:48 >
  • 742793 kullanıcısına yanıt

Herkes parasına bakıyor vallahi , eski tat olmamasını buna bağlıyorum. Koştur koştur konusuz şekilde ilerliyor. Hem konusuz hem duygusuz..

İçeriden de biri değilim he asgf

Telat abi

• Sezonu bitirdim, çok net söylüyorum olmamış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni sezon ne zaman başlayacak arkadaşlar bilgisi olan var mı?

• MarionCobretti kullanıcısına yanıt

sanmam yaşın ilerlemesi insanın hal ve hareketlerini çok etkiliyor buna en net örneği tolga çevik olarak verebilirim trt 1 zamanlarındaki komedi dükkanının eğlencesi sonraki yapımlarda zerre kadar bulunmuyor

• Enthris kullanıcısına yanıt

ben her şeyin zamanında güzel olduğunu düşünürüm hep. yıllar sonra aynı yapım denendiğinde ne sen eski sen oluyorsun ne de oyuncular eskisi gibi. gene de l&m'yi bir gün bir yerde görürsem izlerim ama acun'a para verip değil.

• Merhaba exxen de sadece yeni sezon mu var? Yoksa tüm sezonlar mevcut mu? Diğer sezonları nereden temin edebilirim?

• viktor1574 kullanıcısına yanıt

Exxende sadece yeni sezon var. TRT1'in sitesinde ilk 2 sezon vardı sanırım, diğer sezonlara gelince; YouTube dışında bulmak zor. Bulursanız bana da haber verirseniz sevinirim yedeğini almak istiyorum bütün serinin.  Leyla ile Mecnun (2011) | 3.Sezon | TRT1 

• yeni sezon başladı galiba bugün

• Yeni sezon ilk bölümü izledim, pek güzel başlamadı gibi bazı sahnelerde ileri sardım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her ne kadar çok leyla ile mecnunu sevsem dahi 2. sezon için exxen almayacağım. Benim için bitti artık, o eski halinden hiç eser kalmamış kalan da uçup gitmiş gibi duruyor. Bunun en büyük sorunun ise aradan geçen yıllar olduğuna inanıyorum, bu karakterlere daha genç insanlar lazım ve hepsi olgunlaşmış oldukları için her şey çok yapay geliyor. Onur Ünlü ve Burak Aksak'ın içine nasıl oturuyor şu bölümler anlamıyorum gerçekten.

• Arkadaşlar son bölüm nasıldı merak ettim.

• 
Sayfa: önceki 13431344134513461347
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.