Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Leyla ile Mecnun (2011) | 3.Sezon | TRT1

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
26.772
Cevap
114
Favori
784.642
Tıklama
Giriş
    909 Mesaj
    Bilgisayarımın bozulmasıyla mobil youtube a bağlı kaldığım zamanlarda zaman geçirmek için arkadaşların tavsiyesiyle başladığım bu dizinin şuanda müptelası olmuş durumdayım.Milletin 2012 ye girdiği akşam 2013 e girdikleri 39.bölümün sonunda ki İsmail abimin sahnelerini izleyince gecenin 4'üne yakınsadığımız şu anlarda üzüme mi düşesim geldi ne!

burada ekiple birlikte türkü ritminde kaybolmuşken sonunda ki E.T. ye yapılmayan göndermeyle iyice koptum,efsane ya!

• Yarbay
    2076 Mesaj

Buna benzer ne güzel sahneleri vardı halen güldüren bitmeyeydi iyiydi
    |
    |
    walt09 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Yayınlandığı dönemde mal gibi izlemediğim dizi.

Bein Movies'te tekrar bölümlerine denk geldim. Hastalık haline geldi. Keşke bitmeseymiş.

|
    |
    Şu konuyu üste çıkarıp durmayın lan.
    |
    |

İnsan kalbinde ne taşıyorsa, dünyaya bakınca onu görür. / Goethe
  • Yüzbaşı
    556 Mesaj
    Bu dizi bu ülke için çok. Başka ülkede değeri bilinirdi. Ama ülkemizde çok tutmadı bi türlü çünkü vatandaş diziden anlamıyor. Tamam zevkler ve renkler tartışılmaz ama bu dizi mükemmeldi ya.
    |
    |
    Son sezonu felaketti, dizinin 1. sezonundan itibaren izleyen izleyicileri bile izlemez olmuştu, keşke bitmeseydi ama senaryo saçmaladı yeni oyuncular ile birlikte.
    |
    |
    -
    Türk dizi tarihinin en güzel sahnelerinden biri
    -

|
    |

Ersun Yanal

3-Hasan Ali Kaldırım 4-Mauricio Isla 5-Emre Belözoğlu 7- ̶A̶l̶p̶e̶r̶ ̶P̶o̶t̶u̶k̶ 8-Victor Moses 10-Max Kruse 11-Mehmet Ekici 15-Serdar Aziz 16-Ferdi Kadıoğlu 17-Nabil Dirar 18-Tolgay Arslan 21-Miha Zajc 22-Michael Frey 23-Deniz Türüç 24-Garry Rodrigues 25-Berke Özer 26-Tolga Ciğerci 32-Zanka35-Harun Tekin 44-Sadık Çiftpınar 94-Vedat Muriqi 98-Altay Bayındır XX-Murat Sağlam XX-Allahyar Sayyadmanesh XX-Jailson

Steam : Ingoshi

• Binbaşı
    1332 Mesaj
    Youtube'daki leyla ile mecnun müziklerinin neden silindiğini bilen var mı?
    |
    |

dribbble.com/TEHET | behance.net/TEHET | pinterest.com/TEHET

Güneşin doğuşunu yakalayamazsınız. Yağmuru durduramazsınız. Suları durgunlaştıramazsınız. Havayı temizleyemezsiniz.

Hayatta kalma arzusunu hafifletemezsiniz. Şartlar için pazarlık yapamazsınız. Çağrıyı göz ardı edemezsiniz. Neden isteyesiniz ki?

Doğa evcilleştirilemez. Onu böyle kabul edin!

• Yarbay
    4175 Mesaj
    Diziye tekrar başlayıp 90.bölüme geldim. Dayanılacak gibi değil ilk 30 bölüm hadi onuda geç ilk 2 sezon ile 3.sezon arasında dağlar kadar fark var.

Eskiden göndermeler olaylara yediriliyordu. Şimdi sırf gönderme yapmak için olaylar yaratılıyor. Olay bütünlüğü kalmamış. Komedi yönü daha fazla ama daha da itici olmuş dizi. Ayrıca karakterlerde aptallaşmaya başladı.

İsmail Abi ile Gotik Leyla dışında bütün karakterler bozuldu. Yukarıda anlattığım sebep ile başrol Leyla karakterinin iticiliği 3.sezonu kötü yapmış. Mecnun gibi bir Leyla bu diziye fazla gelmiş. İlk Leyla, Mecnun'un tam zıttı profiline sahipken son Leyla kopyası olmuş. Saçma sapan tepkiler hareketler falan.

Yinede efsaneler arasında yerini alacak. En iyi bölümlerde 20-30 arasındaki bölümlerdi. Komple bitirince tekrar baştan başlayıp 30.bolume kadar izlerim. Yeşilçam filmleri gibi o bölümleri ne kadar izlesem de sıkılmıyorum.

Bazı efsane sahneler ;

https://youtu.be/wjRa_xMpxsA

https://youtu.be/Hw-qw9qqsLg

https://youtu.be/gam5asIc_ZE

https://youtu.be/E7R9yXqQdEc

https://youtu.be/aA5iPTXJlzk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• 68. bölümde neden farklı Pakize vardı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: KanGörünce Bayılan Vampir

68. bölümde neden farklı Pakize vardı?
    İzlemeye devam et anlarsın vermek istediği mesajı. Merak edenler için spoiler olarak yazdım.

Pakize uzun süre yoktu, yazar burada insanların zaman geçtikçe nasıl değişebileceğini, karakter olarak farklı birine bürünebileceğini anlatmış, bunu vurgulamak için pakize adında tamamen farklı bir karakter koymuşlar diziye.

• Bölüm sonunda anlaşılır diye bekledim ama bir şey çıkmadı. İzlemeye devam o zaman

|
    |
    Cihat_, kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bence de boş bişeydi o. Herkes kabul etse yada kabul etmese anlarım ama İskender dışında kimse kabul etmedi. Bir bölümde ardadan ürünleri olayı vardı. O bölümün fragmanını Tv'de hatırlıyorum. Benjamin Ardaa diyordu fragmanda herkeste arda geri dönüyor sanmıştı ben dahil.

Ama orada aslında senarist Arda geri dönmeyecek bunu anlayın artık mesajı vermişti. Bu Pakize olayında mesaj verdiklerini düşünmüyorum ben ya da 3.sezona karşı fazla kinlenmişim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    KanGörünce Bayılan Vampir kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
SEO
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.