Şimdi Ara

Leyla ile Mecnun (2011) | 3.Sezon | TRT1 (1337. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.982
Cevap
107
Favori
834.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13351336133713381339
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cihat_,

Peki Leyla kim olacak?

yeni biri olur tahminim ama sanki süpriz olarak ezgi asaroğlu olur gibi.10 koca sene geçti buzlar erimiştir kavgalı ayrılmıştı diziden.teklif geldiyse bence kabul eder.diziyede bir şekilde geri sokarlar

• İskender in videoyu izledim içim kıpırdadı valla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni bölümler, eski kadro ile Exxen'e geliyormus. Hayirli olsun. Acun'dan resmi aciklama geldi az önce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gizem Arıkan bulunduğu diziden ayrıldı.Sanki yeni leyla bu kız olacak gibi duruyor.Tam leyla havası var kızda.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SHADOW -- 12 Haziran 2021; 17:22:39 >
  • Ben de Özledim'de L&M'nin origin hikayesini anlatıp finali açıklamışlardı adamlar, şimdi bunu bile bile insanları nasıl eski L&M moduna sokacaklar ki ya da yalandı söyledikleri, gereksiz drama yaptılar. Hiç hoşuma gitmedi, çekilmesine de şiddetle karşıyım ama para kazanma uğruna her şeyin içi boşaltılıyor. Madem bu işe atıldılar Ezgi Asaroğlu da dahil olsun, en azından daha tatminkar olur.

• Arkadaş ne adamlarsınız, bir destek olun ya, olmuyorsanız da köstek olmayın.

Absürt komediden bahsediyoruz, final oldu diyor adam.

• quote:

Orijinalden alıntı: IraArel

Arkadaş ne adamlarsınız, bir destek olun ya, olmuyorsanız da köstek olmayın.

Absürt komediden bahsediyoruz, final oldu diyor adam.

Bu dizi salt bir absürt komedi ya da direkt salt komedi dizisi değil işte, sorun orada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 27 Mayıs 2021; 18:19:56 >
  • Beğenmeyen, istemeyen izlemez arkadaş, kimseye zorla izletmiyorlar aksine izlemek isteyenden para talep ediyorlar.

• ardayım ben arda var mı

• Tekrardan diziye sardım. Ne güzel günlerdi be. 10 sene oldu neredeyse hala inanasım gelmiyor. Zaman akar sudan daha hızlı.

• İskender'in beresi ve Mecnun'un hırkası da kadroda olmak zorunda. :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ali atay'ı son yazda da izliyorum. savcı dediğin normalde ciddi olur ama orda da çok komik. son yaz sezon arası verdiğine göre leyla ile mecnun da yakında çekimlere başlar. inşallah ilk leyla ile arda da katılır diziye. sonu behzat ç gibi olmasın da.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Nautilus-

İskender'in beresi ve Mecnun'un hırkası da kadroda olmak zorunda. :D

ahmet mümtaz taylan kireçburnu nu gezmişti bu yıl youtube da beresi hala duruyor Leyla ile Mecnun (2011) | 3.Sezon | TRT1 

• Aksakallı,azsakallı dede,çiçekçi kadın ve oğlu melül,kırlent hakkı,yedek kamil,koruma kubilay olmazsa izlemem karakterlerdir

• quote:

Orijinalden alıntı: Katibim

Aksakallı,azsakallı dede,çiçekçi kadın ve oğlu melül,kırlent hakkı,yedek kamil,koruma kubilay olmazsa izlemem karakterlerdir

Ak sakallı hariç bomboş karakterler. Umarım hiçbiri olmaz...

• Tonton teyze'den doktoruna, çiçekçiden dosto'ya kadar herkes var, hadi bakalım umarım iyi döner  Leyla ile Mecnun (2011) | 3.Sezon | TRT1 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Basteryus -- 9 Haziran 2021; 21:17:36 >
  • Ben sadece bizim bakkal tayfası olur diğer karakterler kalır diyordum çiçekçisinden tonton teyzesine kadar hepsi gelmiş. Yerde oturan sağdaki eleman bizim gözlüklü çocuk mu?!

• quote:

Orijinalden alıntı: QuexSeeL

Ben sadece bizim bakkal tayfası olur diğer karakterler kalır diyordum çiçekçisinden tonton teyzesine kadar hepsi gelmiş. Yerde oturan sağdaki eleman bizim gözlüklü çocuk mu?!

yavuz'un yanındaki gözlüklü çocuk. kocaman olmuş. ilk dedemizi de orda görünce aşırı mutlu oldum. ama yeni leyla bilemedim.

• 
Sayfa: önceki 13351336133713381339
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.