Şimdi Ara

leunase 10 000 veya spectrila kanser ilacı aranıyor lütfen konuyu uplayın (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
3
Favori
47.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
973 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar facebookta bir bayan 5 tane bağışlamış ilaç bulunmuş teşekkür ederim
  • Rabbim acil şifalar versin inşAllah,
  • Geçmiş olsun, Rabbim şifa versin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barış Gültekin

arkadaşlar facebookta bir bayan 5 tane bağışlamış ilaç bulunmuş teşekkür ederim
    Cok sevindim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncel

• Up

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • geçmiş olsun arslan astsubayımıza.bağışçı hanıma saygılar. iyi insanların bitmediğini görmek güzel.
    kasım sonu almanya ya gideceğim. umarım olmaz ama tekrar lazım olursa haber vermeniz yeterli.
  • İstanbul/ Çapa da yurtdışı ilaç temin birimi var. Onlar da getiriyor. Reçeteyi fakslayıp ücreti hesaplarına yatırır yatırmaz yurtdışından sipariş veriyorlar. 3-4 hafta sürüyor gelmesi. Tekrar geçmiş olsun. Acil şifalar dilerim

• Cok geçmiş olsun

• taşkafa T kullanıcısına yanıt
    Devlet Euroyu 2.85 ten sabitledi.
    Sayin taskafa haklı recetesi ile yurt disindan protokol dogrulamasi ile alabilirsiniz. Ama o ülkenin kanunları neye izin veriyorsa.

Hazir cevaplarken diğer konusulanlara da cevap vereyim:

Ülkemizde hicbir kanser ilacını recetesiz alamazsiniz depodan da alamazsiniz.
    Ilac depolari sahsa satis yapmaz.Kanun geregi its ye kayitli eczanelere yaparlar.

Bunca yıllık eczaciyim çantacı nedir bilmem.Öyle her eczaneye gelip çantacı diye kimi sorup net bir sey elde etmeyi bekliyorlar tam anlamadim.Ama evet var böyle bir yöntem.

Piyasada olmayan ilacı eczane stoklarından ITS sistemi ile en iyi devlet görür.Bir il sağlik müdürlüğü ne gidip Eczacılık şubeden yardım alabilirsiniz.Onlar kimin rafında ne var ITS uzerinden gorebilir.

Allahım tez zamanda şifasını verir inşallah.Aslan gibi çocuk, kanser hele gençler de en canımı sıkan hastalık.

Sadece bastaki yazıları okudum.Belki de buldunuz ilacı yada insallah bulmak uzeresinizdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Barış Gültekin

Bilgiler için teşekkür ederim bu bilgiyi ilettim kendilerine. Sizin çalıştığınız firmaya ilaç gelirse iletişim numarasını arayıp bilgi verebilir misiniz ?

Alıntıları Göster
    tabi ki ne demek ararım sizi numaranızı not alıyorum, ama önce Polimed Ecza Deposuna gelecektir Munasırlık anlaşması ONKO-KOÇSEL olarak onların elinde çünkü,

Allah acil şifalar versin,

Allah yardımcınız olsun,
  • Barış Gültekin B kullanıcısına yanıt
    Buldugunuza sevindim

Bir dahakine eksilmeden eger yine stoklarda olmazsa
    İl saglik mudurlugune sorun Its ye bakilabilir.Hangi eczanenin rafında var bulunabilir.
    Türk Eczacilari Birligi yurt disi ilac birimine muhakkak sorun.
    (Ama ulkede uretilen yada ulkeye ilac firmasi aracailigi ile gelen ilaclarda TEB bir sey yapamiyor.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ecz_mel -- 10 Eylül 2019; 8:52:30 >
  • Geçmiş olsun. Yurtdışından ilaç temini baya zor. Işinizin düşmediğine sevindim.

• Geçmiş olsun kardeşim inşallah bulursunuz ilaçları, inşallah sağlığına kavuşur yeğeniniz
  • Up umarim en kisa surede bulursunuz. :(

• UP

Geçmiş olsun, mevlam tez zamanda şifa versin
  • Acil şifalar dilerim. İnşallah en kısa zamanda temin edersiniz ilacı.
  • Hocam inşallah bulursunuz.Abidik gubidik beni aldattı beni sevmedi gibi konular yerine bu tarz konulara yoğunlaşılmalı.Unutmamak gerekir ki hepimiz bu tarz riskler taşıyoruz yarın ne olacağı belli değil dolayısıyla bu gibi durumlarda herkes elini taşın altına koymalı...
  • Allah şifa versin inşaAllah tez zamanda iyileşir.
  • Up

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.