Şimdi Ara

LeTV LE 1S(X500) KULLANICILAR KULÜBÜ [ANA KONU] (HELİO X10 - 3 GB RAM - PARMAK İZİ OKUYUCU) (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.003
Cevap
24
Favori
66.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Üstad firmware i zipten çıkarınca txt ve keyi seçtikten sonra üste firmware update seçip üste download tuşuna basıp sonra telefonun ses koşmasına basiyorsun gerisini prg hallediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • musakilic kullanıcısına yanıt
    tamam hallettim romu atıp kurmaya çalışınca cihaz üzerinden yazılım izinleri hatası veriyordu daha sonra trwp yi kurcakarken fixing permissions die bir menü buldum burdan seçeneği açıp yeniden başlattım cihazı daha sonra ınstall dan romu kurdum şuan 8s i yükledim bununla ilgili bir başlık açabilirsiniz belki başkasınada yardımcı olur
    şuan 8s kurulu 10 s e yükselticem inş. teşkkürler yardımlarınız için
  • ewet arkadaşlar bi rom yükliyim dei neler çektim böle böle öğreniyomuş insan pc indirme çöplüğüne döndü telefonum çöktü azımle denedim öyle yaptım böyle yaptım sonunda başardım tabi yanlız değil yardımcı olan me2468 musakilic ve altınbaşak arkadaşlarıma arkadaşlarıma teeşekkür ederim yardımcı oldular allah razı olsun hepinizden iyi akşamlar herkese ...

• tanercemil kullanıcısına yanıt
    10S orjinal ROM ile greenify kullanıyorum. Dili Türkçe yapmadım. Sadece root yaptım.İngilizce kullanıyorum. Greenifyda hiçbir sıkıntı yok.

• Sanırım 11s çıkmış ¿

• gokmenoz G kullanıcısına yanıt
    Root yaptiysan market ten morelocate2 yukle

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11s yükleyen arkadaşlar gözlemlerini paylaşabilirlermi..Bende ona göre yüklerim.
  • gokmenoz G kullanıcısına yanıt
    Ben 10s bb72 ROM kullanıyorum İngilizce olarak. ROM zaten kendinden rootlu ayrıca root yapmadım problem bb72 romda mı acaba ?

• OSMANLI TEAM kullanıcısına yanıt
    11S şimdilik geri çekildi.

• ALTINBAŞAK kullanıcısına yanıt
    pardon dikkat etmemişim hocam :)
  • Arkadaşlar telefondaki ant radio uygulaması hakkında tam bilgisi olan varmı?
    Mesela telefonu lg smart televizyona, telefonun wireless displayi ile bağlamaya çalıştığımda televizyonda "desteklemeyen aygıt" uyarısı alıyorum (normalde; telefonda televizyonu-televizyonda telefonu görebiliyor, eşleşmelerinde sıkıntı oluyor.) Acaba nerede hata yapıyor olabilirim. Aklıma hiçbirşey gelmiyor... Telefonda 9s stable resmi, rootsuz, yamasız rom var.

• ismailyakali kullanıcısına yanıt
    Ben wifi direct ile lg smart tv üzerinden ekranımı televizyona aktarabiliyorum.Tvden mirecast seçiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: tanercemil

Ben 10s bb72 ROM kullanıyorum İngilizce olarak. ROM zaten kendinden rootlu ayrıca root yapmadım problem bb72 romda mı acaba ?

Bende bb72 rom kullanıyorum, greenify uygulamasını kullanıyorum bir sıkıntı yok. Bütün programları kapatabiliyor. Sizin sıkıntınız ne?

• ALTINBAŞAK kullanıcısına yanıt
    Benim tv de mirecast yok. Intel widi var. Ve birtürlü eşleşmiyorlar. Birbirlerinin görüyorlar ama bir türlü kavuşamıyorlar

• ismailyakali kullanıcısına yanıt
    Onu bilemicem.

• mpolat35 kullanıcısına yanıt
    Her uyutmaya çalıştığımda erişilebilirlikten erişim izni ayarı yapmamı istiyor. bu ayarı açık yapmama rağmen her defasında kendiliğinden kapalı hale geliyor.
  • 11s i yukledim
    Bu mesaja eklenen görseller:

LeTV LE 1S(X500) KULLANICILAR KULÜBÜ [ANA KONU] (HELİO X10 - 3 GB RAM - PARMAK İZİ OKUYUCU) LeTV LE 1S(X500) KULLANICILAR KULÜBÜ [ANA KONU] (HELİO X10 - 3 GB RAM - PARMAK İZİ OKUYUCU)

• musakilic kullanıcısına yanıt
    11s için link var mı ?

• Benim ekran sürem 3buçuk saat. Ne yapabilirim acaba?
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.