Şimdi Ara

LeTV LE 1S(X500) KULLANICILAR KULÜBÜ [ANA KONU] (HELİO X10 - 3 GB RAM - PARMAK İZİ OKUYUCU) (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.004
Cevap
26
Favori
66.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apk hatası veriyor apk mı kurmalıyım cihaza

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,

Uzun zamandır uğraştığım ama yapamadığım bir şeyler var. Belki siz yolunu biliyorsunuzdur diye sormak istedim. Aslında istediğim şeyler basit.

1. Güç tuşunu kullanmadan ekran kapalıyken açmak. Tap tap falan bir sürü şey denedim. Lütfen 1s x500'de deneyip kullandığınız bir şey varsa önerin.
    2. Ekran kapalıyken müzik kontrolü yapmak, bir sonraki bir önceki müziğe geçmek. Sesi tuşlarına basmadan azaltmak arttırmak.

Teşekkürler...
  • Hayırlı olsun telefon çöktü

• mltncl M kullanıcısına yanıt
    Öncelikle sorun nedir acaba? Hiç mi açılmıyor yoksa twrp ekranı mi gelmiyor?

• Twrp ekranı gelitor restar diyorum tekrarvgeliyor normal olarak başlamoyor

Hocam ilk sayfadaki adımlardan kaçıncı sırada problem yaşıyorsunuz?
    Biraz detaylı anlatır mısınız?

• Valla hocam cihaz çöktü twrp ekrnında kalıyo oda çince hiç bşi anlaşılmıyor bi rkadaş saolsun nosunu verdi denicez bu akşam inş hallederiz olmassa tekrar yazarım

• gokmenoz G kullanıcısına yanıt
    Ekranı nasıl açıp kapatırsın bilmiyorum ama ekran kapalıyken ses açıp kapatabilirsin zaten extra
    bişey yapmaya gerek yok.Müzik değiştirmek içinde ayarlar bildirimler den müzik uygulamasını
    öncelikli olarak işaretlersen tuş kilidini açmadan ekranda göreceksin ve müzik ileri geri yapabilirsin.Kolay gelsin
  • arkadaşlar 9s romunuda yandex diske yükledim hızlı bir şekilde indirebilirsiniz
    https://yadi.sk/d/vA7uvAwEpNrzj
  • 9s i sırf sarj yüzünden degiştirdim temiz şekilde 10s i kurdum ama yine şarj konusunda sıkıntı var enerji tasarruf da biraz olsun idare eder gibi ama onda da bildirim gelmeyecek diye pek geçek istemiyorum bu sorunu nasıl aşabilirim bi akılll
  • Eui 6 yolda...

• ceran46 C kullanıcısına yanıt
    Temiz bir kurulum yaparak şarj sorununu halledebilirsiniz. Wipe menüsununden swipe to factory reset yapınız sonra advanced menüsünden full wipe yapınız. Hatta internal storage işaretlerseniz daha bir temiz kurulum yapabilirsiniz. Daha önceki sayfalarda internal storage yı işaretleyerek ROM yuklemenin detaylı anlatımı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leEco -- 24 Şubat 2016; 10:04:05 >
  • Selam arkadaşlar dün cihazıö çöktü demiştim twrp ekranında kalıyo demiştim çince o düzeldi wipe menüsünden temizliğini tarif edildiği gibi yapıyorum sonra cihazı resetliyorum pc bağlantısı gelmiyor tekrar resetliyorum öyle geliyor 10 s romunu atıyorum sonra install diyip kuruluma başlıyorum biraz bekleyip hata veriyor yazılım izinleri ile ilgili acaba önce orjinal romunu atıp ondan sonramı 10 s yüklemeliyim

• Arkadaşlar bir sorum daha olacak
    Benim cihaz fotoğraftaki sürüm ile geldi çinden. cihaz stabil, Çok az yerde ingilizce var, Fotoğraf çekiminden galeriye gidememek haricinde de bir sıkıntı yok. Bunlar haricinde en büyük sıkıntı cihaz bazen derin uykuya giriyor sanırım ve WhatsApp mesajları programa girince geliyor sadece. Bunun için yapabileceğim bir şey var mı? Benim sürüm eski mi daha yenisi ve daha Düzü n çalışanı var mı?
    Şimdiden sağolun.

Bu mesaja eklenen görseller:

• quote:

Orijinalden alıntı: user_sevvv

Ayarlardan konuma girin ve kapalı duruma getirin. İşlem tamamdır.

Kesin sonuç çok teşekkür ederim sağolasın. Peki başka bir yolu var mı bunun? Mesela bir program kuruyorum ya da güncelleniyor konumu aktif esiyor ve ben farkında olmazsam ya da kokuyorum etmezsem çağrı alamıyorum?

• quote:

Orijinalden alıntı: orcunkaan

Arkadaşlar bir sorum daha olacak
    Benim cihaz fotoğraftaki sürüm ile geldi çinden. cihaz stabil, Çok az yerde ingilizce var, Fotoğraf çekiminden galeriye gidememek haricinde de bir sıkıntı yok. Bunlar haricinde en büyük sıkıntı cihaz bazen derin uykuya giriyor sanırım ve WhatsApp mesajları programa girince geliyor sadece. Bunun için yapabileceğim bir şey var mı? Benim sürüm eski mi daha yenisi ve daha Düzü n çalışanı var mı?
    Şimdiden sağolun.

Bu mesaja eklenen görseller:

Settings>power sawing management>advanced power saving>smart battery for apps>whatsapp, facebook vs. Disable yapın.
    İşe yarayabilir.
    Ayrıca forumu baştan sona okumanızı tavsiye ederim.

• ALTINBAŞAK kullanıcısına yanıt
    Hani, nerde,ne zaman , kiminle.....

Heyecanlandırmayın kardeşim adamı. Nerden duydun bu haberi ? ¿ Ne zaman geleceği hakkında bir bilgin var mı ?
    Ustad hic onlarla ugrasma ghost45 in romunu xda dan bul ve indir indirdisin dosyayı rardan cıkart ikinci olarak sp tools u indir ve ordaki yontemi uglula uygularken cihazı takmadan romu sp toola goster ve usb yi bilgisayara bagla kapalı konumda sadece ses azaltma tusuna baz gerısını sp tool yapar ustad

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mavisular M kullanıcısına yanıt
    Şuan beta sürecinde, ay sonu stabil görebilirsiniz
    Marshmallow da mart sonu nisan başı gibi bekleniyor bakalım

• orcunkaan O kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla şuan için başka bir yol yok. Umarım Android 6 ile düzelir.

• 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.