Şimdi Ara

Letgoda Dolandirildim (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
224
Cevap
1
Favori
20.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Malesef bu isler sans bende outlet 2.el rx 580 almistim sukur ki sorun yok gerci ben n11 uzerinden almistim ama risk sonuctq

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hipersonic kullanıcısına yanıt

Maalesef hiç bir şey yapılmıyor. Bende sahibindenden dolandırıldım. Parayı gönderdim ürün gelmedi adam yok oldu. Konuşmaları iban numarasını bilgileri aldım verdim savcılıga. 2 hafta sonra eve kagıt geldi soruşturma iptal. Giden 250 tl ile kaldık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şikayette bulunun.

• Ne kadar para çukkalandı sizden.

• quote:

Orijinalden alıntı: NitroNos

Ne kadar para çukkalandı sizden.

200

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Letgodan bahadır alıp satarım. Satarken denetmeden kesinlikle satmam. Alandan çok benim içim rahatlamasi lazım. Ama alet g*t olmuş kandırma peşinde üç kuruş için.

• Giden gitmiş, sakın uğraşma savcılık yetkisizlik, takipsizlik falan veriyor. Eleman kartı yolladığı için bir şey kanıtlayamazsın, sen bozdun der çıkar işin içinden.

Asliye hukuk dava açacaksın da bilmem ne de! Zaten adres, tc no, telefon, şahit, evrak, sözleşme vs ne var elinde?

Maddi manevi daha fazla yıpranmamak için uğraşma, adli merciler nezdinde bu hiçbir şey değil, savcılar gün boyu neler görüyor kimse senin 200 lira zararını takmaz..

Çok geçmiş olsun.

Buradan herkese söylüyorum, alacağınız ürün diğerlerine nazaran çok daha ucuz olmasın, o kesin dolandırıcılıktır yada bir yerleri çalışmıyordur.

Mümkünse fişi, faturası, garanti belgesi, test resmi, bazı evrakları falan olsun, barkodlu kutusu olsun!

Ekran kartında msi kombustor testi yapılsın kombustor artifact veren kartı da tespit ediyor! gpu database'den kart speclerini kontrol edin.

kargo gelince kutunun içini açıp 2 dk kontrol edin, ikinci el alışverişte gerekirse pahalı ekran kartını gidin şubeden teslim alın!

Alacağınız kartın ilanında seri numara resmi vesaire olsun! kartı siteye kayıt ettirip garantisini uzatırlarsa daha iyidir!

Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer, ben bu saatten sonra pc donanımlarını test edip almaktan yanayım.

Kardeşim mesela ekran kartı alacaktı, ikinci el kesinlikle almıyor, gidip 5500 lira veriyor ve mağazadan sıfır alıyor. İkinci el pc parçası bu ülkede kumardır.

Sağlam diye satan da doğru düzgün test etmiyor zaten.

• jurvets J kullanıcısına yanıt

Mahkeme açsan 500 tl unut gitsin.

• Gecmis olsun ekran karti icin dh 2.el forumuna bakmani tavsiye ederim.referansi olanlardan almaya bak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Viky -- 31 Ağustos 2020; 23:51:12 >
  • güç kaynağınız beslemiyor olabilir kartı.

• engineer037 kullanıcısına yanıt

uzaktan yapılan alışverişlerde bu bilgiler sahte olabilir

• engineer037 kullanıcısına yanıt

Test ettiniz bir de adam size TC mi verdi ?

sözleşmenin bir nüshasının da satıcı da olduğunu varsayarak siz de ona verdiniz diye kabul ediyorum da, bence her ne kadar kurlardan bilgisayar fiyatları uçmuş olsa da önünüze gelene TC vermeyin

• Ben letgodan bir tane abajur sattım 60 yaşında bir kadınla metrobüste buluşmuştuk awm :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 200 liraya ömür boyu sınırsız kullanım hakkı olan tecrübe satın aldım gibi düşün

• Geçmiş olsun öncelikle,gerisini ben bilmiyorum bilen arkadaşlar yardımcı olurlar zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: lawbreaker

Test ettiniz bir de adam size TC mi verdi ?

sözleşmenin bir nüshasının da satıcı da olduğunu varsayarak siz de ona verdiniz diye kabul ediyorum da, bence her ne kadar kurlardan bilgisayar fiyatları uçmuş olsa da önünüze gelene TC vermeyin

7bin tl lik alışveriş yapıcam ve vermiycem, neden? Tc mi almasının bir zararı olamaz, 2-3 seçim önce sistem hacklenmişti ve tüm oy kullananların tc leri anne baba adı vs. internette geziyor zaten.

• Bundan bir şey çıkmaz, sonuçta adam belirtilen malı sana teslim etmiş eğer paranı alıp malı vermeseydi dolandırıcılıkla suçlaya bilirdin ikincisi parayı da rızaen verdiysen ki vermişsin soğuk su iç, üçüncü olarak her kelimenin baş harfini büyük yazarak estetik olduğunu düşünüyorsan hiç estetik değil.

• letgo gibi platformalardan yapılan satışlarda rızanız gereği alım yapmaktasınız.

karşı taraf insaflı değilse bunun geri dönüşü olmaz, dikkat edin.

• 50 referans yani 5 yıldız altında olanlardan denemeden mal almayın, alıyorsanızda şansa kadere fiyatına alın.
    Hatalı montaj yapmış dese ihale sana kalır. Ucuz diye atladıysan da suç senindir, öyle bir dünya yok kimse 2binlik ürünü bin liraya vermez. Bu niyetle yarı fiyat teklif edene ise sülale boyu sövüyorum.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.