Şimdi Ara

letgo ilgileniyorum ne demek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

ürün koyduk satışı hemen hemen hergün 1 kişiden ilgileniyorum diye mesaj geliyor.

ee ben ne cevap vericem buna, ilk başlarda iyi ne güzel ilgilendiğini bildirmene gerek yoktu satın alacağın zaman mesaj atarsın diyordum, haliyle kimse dönmüyordu.

artık iyi sinir etti nerdeyse birine yanlışlıkla sövicektim, sonra bir arkadaşım acaba otomatik mesaj olabilirmi dedi, ben en son bir şey satın almak için mesaj attığımda hazır sorularda ilk şey hala satılık mı idi.

bi merak edip rasgele bir üründe mesaj atmaya tıkladım, tıklar tıklamaz adama ilgileniyorum diye mesaj gönderdi, bende ebeninnnn diye bağırdım bi dene

bu ilgileniyorum mesajını otomatiğe alma fikrini bulan adama taaaaa

sattıgım ürün kaldırıp letgo sildim.

letgo kullanmayın

ilgileniyorum ne ?

ne cevap vericem buna ?

• Her platformda olduğu gibi orada da mal çok.

Ürünün köşesindeki ok işaretine tıklayınca otomatik olarak "ilgileniyorum" diye mesaj gönderiyor. Dediğin gibi ilgilenen zaten düzgünce mesaj atar, o yüzden ilgileniyorum yazanlara hiçbir cevap vermiyorum ben.

Ayrıca bazıları çocuğun eline veriyor telefonu, çocuk telefonla oynarken rastgele mesaj atıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre D -- 3 Ekim 2018; 14:16:9 >
  • Letgoda, piyasada satamayacağın şeyleri satacaksın.yoksa değeri acayip düşüyor ve karşıdakinin nazı hiç çekilmiyor.seni ayağına çağırıyor, yazmasını bilmiyor,atıyorum minimum 500 tl'ye gidecek ürünü 300 e koyarsın 250'ye düşürmeye çalışır falan.10 sohbetten en fazla biri verimli geçer, anlarsın o tipleri zaten onlarla ilgilen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazın ps3 ü koydum ( süper slim 12 gb ssd + 3 sağlam kol + 15 ten fazla orijinal oyun cdli + HDMI kablo sıfır + cihaz kırık değil + tertemiz ) 600 tl ye ilan verdim.Başlarda çok olduğunu biliyorum ama piyasadakilerle hemen hemen aynı fiyat.Birkaç kişi yazdı olmadı.Biri yazdı aman Allah'ım ilanı direk sildim.Dedi ki ' evladım , torunum teşekkür aldı ona hediye bakıyorum şunu 200 tl ye satarsan hemen alırım ' şaştım bunu okuyunca.' ya dayı sen iyi misin bu fiyata nasıl satarım benim zararım ne olacak ' diye karşılık verdim.Sonra yok Allah için yok müslümanız yok çocuğun gönlüymüş.Satmıyom dedim sildim ilanı.

Elden 685 tl ye sattım 2 hafta sonra

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o boot mesaji arada bir geliyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.