Şimdi Ara

Letgo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
43.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.2.el eşya alıp satabilecegimiz Letgo uygulamasını duymuşunuzdur.Uygulamayı sorunsuz kullanıyordum.Taki yasaklı bir ürün satmak isteyinceye kadar.Letgo tarafından üyelik hesabım silindi.Hesabım Silindigi icin uygulamaya erisim saglayamaz oldum.Bende uygulama uzerinden degilde letgo.com dan yeni hesap actim.Letgo.com dan actigim hesaba girebiliyorum.Fakat uygulamadan giremiyorum.Kullanici adi veya sifre hatali mesaji veriyor.Nasil bir engelleme yaptilatsa artik bir turlu erisim saglayamiyorum.Uygulamayi birkackez kaldirdim yeniden yukledim ama nafile.Dns degistirmek vpn yuklemek cozum olurmu?Yada nasil kullanicaz bu uygulamayi bilgisi olan arkadaslardan yardim bekliyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ?

• VPN yarar gibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende facebookla baglanamiyom hesabima mesajlarima bakicam kac gundur girmiyo
    PlayStor da yannan gibi olmus diip 1 yildiz verdim cvp yqzmislar yok ss le mail atin cart curt

• quote:

Orijinalden alıntı: Amcui

Bende facebookla baglanamiyom hesabima mesajlarima bakicam kac gundur girmiyo
    PlayStor da yannan gibi olmus diip 1 yildiz verdim cvp yqzmislar yok ss le mail atin cart curt

Ben kackez mail attim ne cevap veren var ne sorunu cozen.Webden baska hesap actim onunla bile giris yapamiyorum.Nasil bir engelleme yaptilarsa her taraftan kestiler yolumu.

• Hot spot von felan dene ise yarayabilir.

• Berbat bir program ciddi ciddi alisveris icin girdim illallah dedim ciktim sildim hemen. Adam "Az binilmis arkadasimi satiyorum" diye ilan acmis hocam :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1 ürünü 2 kez listeledim diye benide sildiler.. telefonun içindeki dosyaları bulup silmek lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: oknsncn

Merhaba arkadaşlar.2.el eşya alıp satabilecegimiz Letgo uygulamasını duymuşunuzdur.Uygulamayı sorunsuz kullanıyordum.Taki yasaklı bir ürün satmak isteyinceye kadar.Letgo tarafından üyelik hesabım silindi.Hesabım Silindigi icin uygulamaya erisim saglayamaz oldum.Bende uygulama uzerinden degilde letgo.com dan yeni hesap actim.Letgo.com dan actigim hesaba girebiliyorum.Fakat uygulamadan giremiyorum.Kullanici adi veya sifre hatali mesaji veriyor.Nasil bir engelleme yaptilatsa artik bir turlu erisim saglayamiyorum.Uygulamayi birkackez kaldirdim yeniden yukledim ama nafile.Dns degistirmek vpn yuklemek cozum olurmu?Yada nasil kullanicaz bu uygulamayi bilgisi olan arkadaslardan yardim bekliyorum...

çözüm buldun mu ? aynı dert bendede var..
  • Merhaba, programda bize ulaşın bölümünden mail atıp rica edin hesabı geri açıyorlar

• Uygulama cihazdaki hesapları, telefon numarasını, imei vs. gibi bir çok cihaza ait bilgileri alıyor, üyeliğinizi sildiyse aynı cihazdan veya farklı cihazlardan aynı hesaplarla giriş yapmanız pek mümkün değil.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Letgo
  • info@letgo.com adresinden mail attım.Yüklemis oldugum yasaklı ürünleri silecegimi ve aynı veya benzeri yasakĺı urunleri satmayacagimı beyan etmem durumunda askıya aldıkları hesabımı tekrardan aktif edeceklerini belirten maille cevap verdiler.Bende dedikleri sekilde yasakli urunleri birdaha yuklemeyecegimi mevcut urunlerimide tekrar gozden gecirip yasaklı listesinde mevcut olan urunlerimi silecegimi soyledim.Hesabimi tekrardan aktif hale getirdiler.

• yasaklı ürün neydi?
  • Aynısı banada oldu mail attım dönen olmadı başka hesapta açamıyorum napcaz tam eşyayı satmıştım

• Hiçbir şey yokken hesabım donduruldu. Giriş yapamıyorum ne zaman düzelir ya da hiç düzelmez mi bilgisin olan var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: AKINLASINN

yasaklı ürün neydi?

Şarap,ve av tüfeğiydi

• quote:

Orijinalden alıntı: yusufbayrak99

Aynısı banada oldu mail attım dönen olmadı başka hesapta açamıyorum napcaz tam eşyayı satmıştım

1 tane maille donmuyorlar.Ben gunde 2,3 kez mail atmistim.En sonunda donus yaptilar yani kurallarina uymadigindan dolayi insani resmen yalvartiyorlar:):)Resmi dilekce yazar gibi pismanlik mesaji gonderdim ancak ikna oldular.Letgo hakkinda bolumune bakarsaniz eger istanbulda irtibat numaralarida var.Sabah 10.00 oglen 14.00 arasi hizmet veriyor.

• privacy@letgo.com ve 0212 900 26 39 bu iletisim bilgilerindende ulasim saglayabilir bilgi alabilirsiniz.

• ben hesabıma girebiliyorum fakat sohbet sayfası açılmıyor.
  • Yaklasik 10 gundur uygulamaya giremiyorum. K.adi ve sifre hayali diyor. Halbuki dogru. Bilgisayardan giriyor ama uygulama acmiyor. Cozum bulan var mi?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.