Şimdi Ara

Lens Varken Gidip Saçma Sapan Bir Oyuncu Aldık (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • dirar çok kötü futbolcu olmamakla birlikte üst düzey futbolcuda değil.

Kalite olarak lensin yarısı. Lensin repertuarı boldu ama onun da performansı çok stabil değil.

Geçen seneki lensle bu seneki dirar kıyas kabul etmez bile.

90 dk iyi mücadele ediyor oyunu hiç bırakmıyor ama ön taraftaki bazı tercihleri çok kötü dirarın. Karar vermede zorlanıyor kaptırıyor yada kötü pas veriyor.

Ortaları kötü olduğuna katılmıyorum. Terichini doğru yaptığı zaman açtığı ortalar ortalama seviyenin üstünde.

Tabi formda lens'i her zaman tercih ederim. Bizde kalmış olsa geçen seneki görüntüsü devam edebilirdi.
  • Dirar Volkan Şenden Mehmet Topuzdan kötü diyenler var Dirar bu oyunculardan çok daha iyi oyuncu Lens Tabiki Dirardan kaliteli ancak Bir kanat Valbueana diğer kanat Lens olursa o takımın defansif zafiyetini düşünün çift kanatta rakip bekleri kovalamayacak .
  • Beni en çok şaşırtan ve sevindiren oyuncu OLDU. Geçen haftada iyi sinyaler vermişti aslında dikkatli izleyenler için. Çok eleştirdim bende ki en beğenmediğim, ısınamadığım topçuydu bizde. Ama gerçekten çok kötüydü. Sürekli pas hatası yapıyordu, top eziyordu. Sırf koşu kalitesi iyi diyede savunmak bana anlamsız geliyordu. Böyle ve buna yakın sürekli oynasın ben bu kadro için Lens 'e tercih ederim şahsen, çünkü pas oyununa ve takım oyununa katkısı fazla. Lens boş alan topçusu ona topu atıp bir şeyler yapmasını bekliyorduk. Ayrıca gördüğüm kadarıyla sürekliliği olan bir oyuncu değil.
  • Bu hafta müthişti. Lens takım kötü olsa bile çalımlarıyla falan iş yapabilen bir oyuncu olduğu için geçen sene iş yaptı. Dirar ise onun kadar yetenekli değil ama taktiksel bir düzen içinde, oyuna ve arkadaşlarına Lens kadar faydalı olabilecek biri (istatiksel olarak onun kadar olmasa da).
  • Akşam maçı lens sayesinde aldık. Adam parasını çıkardı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşte yanlış düşüncelr den örnek.

Lens 3-4 atak yaptı kahraman oldu,
    ya savunmasına ne diyeceksiniz?
    onun kanadından ataklarla rakip 10-12 atak yaptı,
    Tolga olmasa bu maç Uefada tarihe geçecek rekor bir sonuçla biter, bjk hezimete uğrardı,
    10-4 gibi biterdi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mimleon

İşte yanlış düşüncelr den örnek.

Lens 3-4 atak yaptı kahraman oldu,
    ya savunmasına ne diyeceksiniz?
    onun kanadından ataklarla rakip 10-12 atak yaptı,
    Tolga olmasa bu maç Uefada tarihe geçecek rekor bir sonuçla biter, bjk hezimete uğrardı,
    10-4 gibi biterdi.

Hocam sen acaba Özer HURMACI hakkında ne düşünüyordun 2010-2011 yıllarına çok merak ediyorum. Birazcık tahmin edebiliyorum aslında
  • Biz boşuna demedik o kadar.

• 1ht1baron 1 kullanıcısına yanıt
    bulabilirsen bir bak araştır...
    iyi oyuncuydu ama oyunu 2 yönlü oynayan biri değildi,
    aynne yazmıştım tam Tarık gibiydi.

Bakın bugün Gulianoya,
    hem hücumda hemde savunmada,
    Dirar da öyle,
    gücünü %50-50 dağıtan oyuncular her zaman makbuldür.

eğer yeni bir Ronaldo (brezilyalı olan) bulursan, evet o %20-80 oynasın ona izin var.

• Dedik daha önce.

• Kardeşim alsak nolur almasak nolur aykut oynatırmiydı onu sanıyorsun. Valbuena yı oynatmıyor adam lensi alsak ne olacak onu da oynatmazdı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fb.1907 kullanıcısına yanıt
    Hocam valbuena çok bencil o yüzden oynatmıyor ki haklı adam oynatmamakla. Oynatmadığı için gol atmaya başladı. Mesela ilk geldiğinde çok daha fazla bireysel oynuyordu ve savunmaya yardım etmiyordu, kesik yiyince bu dediklerimi yapmaya başladı. Ayrıca çok fazla top kaybediyordu.

Oynatırmıydı lens'i bilemem ama nabil dirar kazmasından çok daha faydalı olacağı kesindi hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-365C29534 -- 19 Aralık 2017; 0:50:46 >
  • Kime pas aticak kimle oynayacak valbuena ilk yari yoktu oyunda pozisyonumuz yok paslasamiyor bile takim en azindan atip attiriyor valbu. girdi bi tane atti bi tane attirdi takimda cok yeteneksiz var. Defansa gelmesin zaten ilerde dursun takimin hepsi defans zaten topal josef dirar ofansif ozelligi yok hic birinin. soldada sol acikmi forvetmi oynuyor belli degil zaten orta taraf bombos. cok sacma bi oyun vardi bugun dirar kadar cop bir topcu gormedim ben zaten lensi istese zaten geliyordu. onuda yedek birakirdi defansa yardim etmiyor diye emin ol

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Allah aşkına hocam Valbuena gibi kaçta oyuncumuz var oyuna direkt katkı yapan vazgeçin artık şu bencil oynuyor gibi fikirlerden.Diğerleri bencil değilde ne oluyor niye aynı katkıyı sağlayamıyorlar.Sürekli yan pas geri pas.İlk yarıdaki oyunu gördük 1 tane pozisyonumuz yoktu.Adam asistte yapıyor golde atıyor.5 gol 5 asistle oynuyor yanılmıyorsam.En skorer oyuncularımızdan biri.Umarım Aykuy bu adamıda küstürmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Scarface007 kullanıcısına yanıt
    Hocam valbuena'dan yedek kaldıktan sonra daha fazla katkı aldık. Demekki işe yaramış.

• Hocam işte her maçta böyle olmayabilir futbol bu ilk yarı 2 gol yeseydik ne olucaktı :) Valbuenanın sakat ve formsuz olmadığı sürece ilk 11 e yazılması taraftarıyım.

• Dirar döktürdü yine bu akşam
    Bir pozisyonda yanlış görmediysem rakip dirara pas atıyor. Dirar rakibe atıyor. Sonra top tekrar Dirar'a geliyor ve topu yine rakibe atıyor. Karikatür gibi sağ açık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1ht1baron

Dirar döktürdü yine bu akşam
    Bir pozisyonda yanlış görmediysem rakip dirara pas atıyor. Dirar rakibe atıyor. Sonra top tekrar Dirar'a geliyor ve topu yine rakibe atıyor. Karikatür gibi sağ açık.

Tam aykut yalaklari icin harika bir pozisyon. Sabaha kadar top kapiyor diye fantazi yapip cavus avuclarlar artik

• Tamam Dirar çöp. Ancak lens’in hali de ortada.

Lens’i almayabilirsin; ama dirar denen çigeneyi hangi akıl ile aldin be adam !

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.