Şimdi Ara

Lens Varken Gidip Saçma Sapan Bir Oyuncu Aldık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adam gelmek için can atıyordu, tamam desek bizdeydi zaten.
    Biz ne yaptık peki? 3.5 milyon € verip 2.5 milyon €'da maaş vererek nabil dirar adlı futbol katilini aldık.
    Adamın tek özelliği geri pas yapmak, kanat dediğin adam orta açar ve rakip için tehlike oluşturur.

Lens sağ taraftan yardırıyordu, manchester united ve feyenoord kanatlarını otoban yapmıştı.
    Bir sezonda 5 gol 15 asist yaptı ki bu direk olarak 20 gole katkı demek.

Şimdi de nabil dirar denen yeteneksizle kanser oluyoruz, bunu nereden buldular yahu?
    Son yıllarda bizim takıma gelmiş en yeteneksiz oyuncudur kendisi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Mehmet TOPUZ bile daha iyiydi Dirar'dan. Saçma sapan şansa gol attığı maçlarda iyi oynadı diyorsan bir şey demiyorum
    Adam daha 2 metre yanındaki arkadaşına pas atmaktan aciz. Çalım atma yeteneği yok. Hızı yok, pas atma özelliği yok, şutları dağlara taşlara. Sen hangi özelliğini beğendin acaba çok merak ettim.
    Zaten bir bek/kanat oyuncusunda hız, adam geçme, orta kesme özelliği yoksa at çöpe. Dirar'da üçü de yok. Alper bile bu kazmayla top diye oynar. Volkan ŞEN zaten bundan kat kat daha iyiydi.
    Örneğin Osmanlıspor maçından muhteşem Dirar:

• Lens devrenin 2.yarısında aşırı bir düşüşe geçti , koşamıyordu be adam

Gelmek için can felan atmıyordu , kulübü kiralık vermek istemiyor satmak istiyordu.

Beşiktaş kiraladı ama , sene sonu satın alacak anlaşma bu şekilde yapıldı .

Advoocatın dediği gibi , Lens uzun vadeli anlaşılacak bir oyuncu değil.

Neyse getirin bi dardanelspor lens şov yapacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RyDeR kullanıcısına yanıt
    Dirar zaten 4 milyon euro bonservis verilecek bir adam ya.Lense laf atıyor aykut kocamanın torunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: maşık

Dirar zaten 4 milyon euro bonservis verilecek bir adam ya.Lense laf atıyor aykut kocamanın torunu

Açıkçası ben dirari beğeniyorum hocam , elinden geleni yapıyor tam bir takım oyuncusu.

• Dick uzun süreli imzalamayın tavsiyesi vermişti, öyle de oldu, 2. devrede düştü, Beşiktaş'ta da düştü. Dirar konusuna gelirsek; evet çok iyi oyuncu değil, Süper lig kalitesinde bir oyuncu Fenerbahçe kalitesinde diyecek kadar olmasa da.

3 maç oyun değiştirecek katkısı, 2 maç kötü, 1 maç vasat, 3 maç da ortalama performans sergilemiş.

Beşiktaş'ın sağ açığa bakalım

Hemen bütün maçlar fix, bilinen performansını ortaya koymuş, 8 üstünü göremese de, maçın adamı olmayı bilmiş 1 maçta, onun haricinde çok aşırı kötü performansı olduğu maç 1 tane var, diğer maçları da hep ortalama.

Lens'in istatistiklerini Fener'de koyarsam kimse yetişemez, Beşiktaş'ta koyarsam herkes geçer, o yüzden karıştırmıyorum. Hani tam olarak bir sağ açıktan ne performans bekliyorsunuz da Dirar'ı günah keçisi yaptınız, her şey ortada, bizim görmediğimiz neyi görüyorsunuz merak ediyorum? Bu sene kaçırdıysam bir maçı kaçırdım o da Alanya maçıydı, onun haricinde Dirar'dan önce laf edilecek çok oyuncular var, €3,5m Dirar için iyi bir fiyattır, Monaco'da ilk 11 olmuş, devamlı oynamış bir oyuncu €1m'e bırakılacak değil ya, he belki sözleşmesi feshedilir alırsın o ayrı, ancak €1m denen fiyat 2. lige yollanan kaleci fiyatıdır, bunu bir düşünün.

• sKjaer kullanıcısına yanıt
    Mehmet TOPUZ bile daha iyiydi Dirar'dan. Saçma sapan şansa gol attığı maçlarda iyi oynadı diyorsan bir şey demiyorum
    Adam daha 2 metre yanındaki arkadaşına pas atmaktan aciz. Çalım atma yeteneği yok. Hızı yok, pas atma özelliği yok, şutları dağlara taşlara. Sen hangi özelliğini beğendin acaba çok merak ettim.
    Zaten bir bek/kanat oyuncusunda hız, adam geçme, orta kesme özelliği yoksa at çöpe. Dirar'da üçü de yok. Alper bile bu kazmayla top diye oynar. Volkan ŞEN zaten bundan kat kat daha iyiydi.
    Örneğin Osmanlıspor maçından muhteşem Dirar:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1ht1baron -- 3 Aralık 2017; 11:19:17 >

• 1ht1baron 1 kullanıcısına yanıt
    Kötü oynadığı maç zaten bu.

Gel gelelim V. Şen daha iyi dediğin an kaybettin beni, kahvehane ağzı bunlar, azıcık futboldan anlayan adam V. Şen'i kıyaslamaz, Fenerli adam hele sezonda 1 gol atamayan adamın adını anmaz Fenerbahçe ile.

Formda dirar hem hızlıdır, hem çalım atar, hem iyi orta açar, zira hepsini yaptı, aç gollerine asistlerine bak, sadece kötü oynadıklarına bakarsak ben burda Özer Hurmacıyı Ronaldo yaparım kimse ses çıkaramaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sKjaer

Gel gelelim V. Şen daha iyi dediğin an kaybettin beni, kahvehane ağzı bunlar, azıcık futboldan anlayan adam V. Şen'i kıyaslamaz, Fenerli adam hele sezonda 1 gol atamayan adamın adını anmaz Fenerbahçe ile.

Formda dirar hem hızlıdır, hem çalım atar, hem iyi orta açar, zira hepsini yaptı, aç gollerine asistlerine bak, sadece kötü oynadıklarına bakarsak ben burda Özer Hurmacıyı Ronaldo yaparım kimse ses çıkaramaz.

Kötü oynadığı maç sadece bu mu
    Adamın iyi oynadığı maç yok. Bu yıl tüm maçlarını izledim. Attığı goller saçma sapan şans eseri goller. Ortaları desen 50 tane orta keser. 1 tanesi isabetli olur. Hız ve çalım konusunda ise ptt 1. lig seviyesinde. Mehmet TOPUZ bile bu kazmadan daha iyiydi. Ben hiç bu yıl Dirar'ın kanattan yardırdığını görmedim mesela. Attığı balıktan gollerle iyi futbolcu olunmuyor
    Halı sahaya çağırılmayacak adama 3.5m bonservis + 3m yıllık. Çok büyük başarı. Şubatta 32 yaşına girecek hem de.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1ht1baron

quote:

Adamın iyi oynadığı maç yok. Bu yıl tüm maçlarını izledim. Attığı goller saçma sapan şans eseri goller. Ortaları desen 50 tane orta keser. 1 tanesi isabetli olur. Hız ve çalım konusunda ise ptt 1. lig seviyesinde. Mehmet TOPUZ bile bu kazmadan daha iyiydi. Ben hiç bu yıl Dirar'ın kanattan yardırdığını görmedim mesela. Attığı balıktan gollerle iyi futbolcu olunmuyor
    Halı sahaya çağırılmayacak adama 3.5m bonservis + 3m yıllık. Çok büyük başarı. Şubatta 32 yaşına girecek hem de.

İstatistikleri verdim, sen ise kahvehane ağzıyla "Attığı goller saçma sapan şans eseri goller. Ortaları desen 50 tane orta keser. 1 tanesi isabetli olur. "

Bu mantıkla gidersen Q7 dünyanın en kötü oyuncusu, hep orta, hiç gol yok.

Bırak kardeşim uzatma, elinde varsa istatistik gel ver, bak ben verdim, Dirar bir maceradır, çok iyi de oynar çok kötü de. Size kötü oynadıkları batıyor çünkü holigansınız, objektif değerlendiremezsiniz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 1ht1baron

quote:

İstatistikleri verdim, sen ise kahvehane ağzıyla "Attığı goller saçma sapan şans eseri goller. Ortaları desen 50 tane orta keser. 1 tanesi isabetli olur. "

Bu mantıkla gidersen Q7 dünyanın en kötü oyuncusu, hep orta, hiç gol yok.

Bırak kardeşim uzatma, elinde varsa istatistik gel ver, bak ben verdim, Dirar bir maceradır, çok iyi de oynar çok kötü de. Size kötü oynadıkları batıyor çünkü holigansınız, objektif değerlendiremezsiniz.

İstatistik mi?
    Başakşehir ve Sivas maçında bile 8 küsür puan almış. O leş futboluyla
    Gözlerimiz görüyor çok şükür. Böyle özetleri izleyip boş istatistiklere bakmaya ihtiyacım yok. Detaylı top kapma, top kaybetme, isabetli orta kesme, adam geçme denemesi falan istatistikleri varsa görelim bakalım neler yapmış bizim maradona dirar

• vayyyy
    fena fail olmak bu galiba....

Lens gibi saman alevi olacağına,
    Dirar gibi hafif ama sürekli yanan gaz yağı olmak daha iyidir.

• Lens dirarin yanında messiydi

• quote:

Orijinalden alıntı: mimleon

vayyyy

aykut ve çöp türevlerini nası yalayacağınızı şaşırdınız artık. dirarı lensin üstünde tutmak nedir

• Barcelonada da Arda var,
    ülkemizdeki en iyi oyunculardan,
    ancak,
    Barca da başa bela ve çöp.....

ne dersin?

Ardayı da alalım mı?

• quote:

vayyyy

Sen ciddi misin ?

• quote:

vayyyy

Çoktan fail olmuşlardı zatne, adam 3 maçta yıldız oldu, 4. maçı oldu bu çok iyi oynadığı. Ama sorsan adam faslı diye dalga geçerler, aynı tipler Ozan'ında tipinde dolayı eziyorlar, anlamayan etmeyen adamlar tipe göre sallıyor yoksa yeni fail değiller.
  • Kör ölür badem gözlü olurmuş.

Lens Fb de ne yapmış?

36 maçta 5 gol 17 asist var, (3 kupada)
    ligde attığı gollerin ve asistlerin çoğu zaten farklı kazandığımız maçlarda.
    Puan aldığı sadece 3 maç var.

Ya savunma ?
    sıfıra yakın.....

FUTBOL 11 KİŞİYLE OYNANAN TAKIM OYUNUDUR
    artistler holywood da oynar.

• Dirarı da yazalım,
    16 maçta 3 gol 3 asist,
    sadece 2 kupada
    ortalamaya vurusan lig sonunda 6 gol 6 asist yeter bence....

• quote:

quote:

vayyyy

Çoktan fail olmuşlardı zatne, adam 3 maçta yıldız oldu, 4. maçı oldu bu çok iyi oynadığı. Ama sorsan adam faslı diye dalga geçerler, aynı tipler Ozan'ında tipinde dolayı eziyorlar, anlamayan etmeyen adamlar tipe göre sallıyor yoksa yeni fail değiller.

Kimse kimseyi tipine göre eleştiremez bu başlık altında da normalde de, izin vermem böyle eleştirilere. Ayrıca Ozan yakışıklı adam hocam.

Aatif'da faslı, kendisi çok sevdiğim bir futbolcu. Yani ülke ayrımı diye birşey söz konusu 'olamaz'.
    Bu adam kazmanın önde gideni, zaten bizim taraftarlar da pek sevmez. Sadece bugün iyi oynadı diye iyi bir futbolcu olamaz.

Rakip için hiçbir tehlike oluşturmuyor, lens ilk yarı sağ kanadı otoban yapıyordu.
    Yalanmı?

• Adam 3 gol 17 asist ezip 6 gol 6 asist yeter demis. Saka gibi kafalar var

Edit: ki adam 5 gol atmis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aradesh -- 4 Aralık 2017; 2:14:21 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.