Şimdi Ara

Lenovo z710 Nasildir??? (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
259
Cevap
4
Favori
33.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Leptobu almayı düşünüyorum yeni almış biri olarak tavsiye ediyo musunuz herhangi bi sıkıntı var mı leptopta? Oyun oynarken ısınma durumu nedir ? Fethiyedeki Bimekste ssd yok dediler sizin aldığınızda 8 gb ssd var mı? Klavye ışıklandırması bulunuyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunman233

Aida64 gibi bir programla donanım özet dökümü alabilirseniz sevinirim. [code içinde falan verin]
    Ses kartından wi-fi modeline kadar ayrıntılı bilgi sahibi oluruz..

Ustam şuan sehirdisindayim laptobum yanımda ama durumlar müsait değil. Eve geçince hemen yapar paylasirim..

• quote:

Orijinalden alıntı: BRH06

Leptobu almayı düşünüyorum yeni almış biri olarak tavsiye ediyo musunuz herhangi bi sıkıntı var mı leptopta? Oyun oynarken ısınma durumu nedir ? Fethiyedeki Bimekste ssd yok dediler sizin aldığınızda 8 gb ssd var mı? Klavye ışıklandırması bulunuyor mu?

İnceleme konumuza bi göz gezindirin cevap bulamadiginiz soruları ayrıca cevaplamaya calisirim

• BRH06 B kullanıcısına yanıt
    ssd var laptop oyun oynarken ısınma yok gerçi ben soğutucuda kullanıyorum ama pek etkisi yoktur herhalde..klavyesi dandik gerçekten ekran kartı 740 m world of tanks oynuyorum beni pek tatmin etmedi 540m li laptopda en düşük ayarlarda oynadığım halinin orta seviyelerinde oynuyorum..diğer oyunlarda denemedim açıkçası..ama açılışı güzel 10 sn de açılıyor bilgisayar
  • yunus3147 kullanıcısına yanıt
    hızlı aldan aldım 2000 tl ye çözünürlük 1600*900 hocam 17 inc erkanlara zaten bu çözünrlükten aşağısı olmaz olsada kimse almaz pikselleri sayarsınız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YKB_87 -- 22 Temmuz 2014; 17:00:11 >
  • gunman233 G kullanıcısına yanıt
    hızlı aldan aldım orda 1366*768 yazıyor ama çözünürlük 1900*600 hocam müşteri hizmetleri sallıyor bir ara temin edilemiyor yazıyordu sordum bi daha gelecekmi diye yok bi daha satış yapmayacaz diye iki sonra satışa çıkardılar :D ben 15 inde aldım hızlı aldan çözünürlük 1900*600 bunlar hepsi aynı
  • Odisabi O kullanıcısına yanıt
    z510 a yerinde baltım ekran berbat yanaşmayın bence..z710 ekranı gayet iyi bence benim 2011 yılında aldığım asus bilgsayarın erkanı daha iyidir diye düşünmüştüm burdaki yazılanlara göre ama baktımki benim ekran daha kötüymüş :D parlaklığı beni tatmin etti..ama ekran çerçevesi biraz kötü arkadaşlar biz ne kadar burda şu iyi bu iyi desekte varsa imkanınız gidin bizzat yerinde inceleyin sonra bazı şeyleri gördüğünüzde canınız sıkılmasın mesala ekran kartı için iyi dediler bende biraz yüksek beklenti içine girdim ama 540m li oynadığım oyunun bir üst seviyesinde oynayabiliyrom world of tanks oynuyorum oyunu bilenler için diğer oyunlarda denemedim ama billginiz olsun
  • Ustam şuan itibariyle AIDA64 ü yükledim ama trial versiyonu oldugu için bazı bilgilerin ayrıntısına trial versiyon yazıyor. Yine de oldugu kadarıyla istediginiz bilgilerin fotosunu cekip yüklemeye calısacagım ayrıntılar için inceleme konusuna bakın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunus3147 -- 22 Temmuz 2014; 23:11:33 >
  • Arkadaşlar aşağıdaki linkten lenovo z710 inceleme konumuza ulaşabilirsiniz. İlk incelemem oldugu için aksaklıklar olacaktır. Her türlü olumlu olumsuz eleştiriye açıgız. Değerli yorumlarınızı ve katkılarınızı bekliyoruz..
    http://forum.donanimhaber.com/m_94889468/f_//tm.htm#95055759
  • Beyler aynı cihazdan ben 2 3 hafta önce vatan bilgisayar dan aldım 2200 e 1600x900 çözünürlüğe sahip speccy,nvidia geforce experience ve intel denetim masasında çözünürlük 1600x900 yazıyo oyunlarda bir sıkıntı yok Crysis 2 ve warface oynadım hiç kasma olmadı gayet güzel bir cihaz klavye aydınlatması olsun özellikleri olsun kesinlikle tavsiye ederim

• arkadaşlar laptop baştan aşağı sorun.

tamam güzel her şeyi ama bazı oyunlarda (pes 2013, gta san andreas, gta iv) yüksek çözünürlüklü ekran kartı devreye girmiyor. naparsanız yapın olmuyor ayarlarına giriyorsunuz özellikle seç diyorsunuz yine olmuyor yine olmuyor.

yani şöyle düşünün altınızda süper bir araba var ama benzini yok öyle duruyor.

bilgisayardan anlamayan bir insan değilim daha önce lenovo z570 vardı windows 7 yüklü olarak gelmişti ordada bu sorun vardı fakat gerekli ayarlar yapıldıktan sonra yüksek çözünürlüklü ekran kartı devreye giriyordu ve sorun kalkıyordu.

bakın fotoğraf fotoğraf paylaştım. normalde yüksek grafikli ekran kartını görmediğinde bu işlemleri yapmak yeterliydi ama ilk fotoda gördüğünüz gibi hata verdi. (eskiden o hata çıkmıyordu direkt aç dediğimde açıyordu ama yine ekran kartı yetersiz uyarısı alıyordum) 2. fotoda ayarlara girdim 3 dede yine aynı şekilde ekledim ayarlarını yaptım ama oyuna girerken yine aynı saçmalık mevcut.

ekran kartında sorun var desek o da yok çünkü başka oyunlarda sorun yaşamadım gayet akıcı oynadım.

gta ıv pes 2013 gibi sorunlarda bu hata hep mevcut. ekran kartı falan her şey güncel ama sorun geçmiyor
     Lenovo z710 Nasildir??? Lenovo z710 Nasildir??? Lenovo z710 Nasildir??? Lenovo z710 Nasildir???

• gerçekten tavsiye ederim özellikleri çok iyi ve o özelliklere uygun bir fiyatı var
  • Bence de bu laptopta ekran kartıyla ilgili sorunlar var. Bende de birkaç oyunda bilgisayar kapanıyor video failure hatası geliyor. Bunun çözümünü de bir türlü bulamadım
  • 6 ay oldu herhalde vatandan 1942 liraya aldım fiyatına göre de oldukça memnunum dizi film için ekran ideal :)
  • Ben zamanında çok uyardıydım
  • Arkadaşlar aşağıdaki linkten lenovo z710 inceleme konumuza ulaşabilirsiniz.
    İlk incelemem oldugu için aksaklıklar olacaktır. Her türlü olumlu olumsuz eleştiriye açıgız. Değerli yorumlarınızı ve katkılarınızı bekliyoruz..
    http://forum.donanimhaber.com/m_94889468/mpage_2/f_//tm.htm#103502683

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunus3147 -- 7 Mart 2015; 23:19:03 >
  • makineyi 2 yıl önce vatandan 2500 tlye aldım. cihaz o kadar cok ısınıyor ki kışın ısıtıcı niyetine açıyorum. inanılmaz ısınıyor, sol tarafa elimi dayayınca ateş oluyor ve görenlerde çok şaşırıyor. Sizde yok mu bu durum?

Ayrıca şarj olayı inanılmaz kötü. Sadece 35-45 dakika dayanıyor. iLk geldiği günden beri böyle malesef. o yüzden sürekli şarjda. baktım da bu tip sorun yaşayan arkadaş yok sanırım?

Bu arada çözünürlük 1080p
    yani 1920*1080

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quarisma2005 -- 15 Nisan 2016; 16:37:42 >
  • Beyler soğutucu alıcamda tavsiyesi olan var mıdır?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.