Şimdi Ara

Lenovo z710 Nasildir??? (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
258
Cevap
4
Favori
33.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sokrates41 kullanıcısına yanıt
    i7 ya da i5 ise gayet normal. Ama bişey soracağım en yüksek değer kısmında 85 C görüyorum. Bu ne zaman oldu oyun oynarken mi?
  • Bitminter açık iken bu değerleri gördüm.Oyunlarda hiç bakmadım sıcaklık değerlerine.
  • clickpad imde sorun var bazen normal mouse ile kullanıyorum bazen ise clickpad i kullanıyorum ama bazen bu clickpad e birşeyler oluyor (yazılımsal hata anladığım kadarıyla) kontrol etmek zorlaşıyor sağa sola hareket ediyor ne bileyim hafiften aşağı iniyor böyle bi saçmalık oluyor ki yazılımsal hata demekten başka bir seçenek göremedim bu bir tek ben de mi oluyor ? böyle bir şey le karşılaşan var mı ?
  • Bu ürünü PC depo hariç jiç bir yerde satışta görmedim. ,orada da stoğu yok.yok,bugün GOLD,VATAN,BİMEKS,Teknosa,Carfur magazalarınada aradaım. Üsküdar çevresinde olduğumdan magazaların hepsini gezdim. Makinenin varlığından(MODEL) haberleri yok. Hepsi burada G710 modelini sürmüş 4702 MQ.207o TL. +- . Gold'da G710 17,3 '' alt modelini gördüm. Kasa orta halli. 760 vatan'da)Zaten bu zamanda doğru kasa 5000 tl. üzeri. Acer 17,3 i7 kadar havalı değil ama o da 750m ekran kartı. 33339TL.
    Lenova sitesinde biraz inceledim,G710 4. nesil fiyatı iyi. Ama Z710 çok daha iyi özerlliklere sahip ve derli toplu. Acerle karşılaştırmak gereksiz. 1400 TL. fark var.
    Ben ACER17 4200u 8GB. Gayet iyi bir makine. Zaten kulladıklarımda (2 Makine Acer) Laptop 16'',5 senelik hatta daha fazla galiba.(2008-6930G),WİFİ ve sürücünün aksaklığı hariç makinem sıfır gibi)
    2 Gündür Acer 17,3''' ekran peşindeyim. Vatanda yüksek ekran kartlı 3500 tl. (GOLD 3339 tl-750M--RAM 32 GB).
    2 gün önce Hepsi Burada sitesinde G710 -17.3''4702MQ 8GB makine görücüye çıktı.. Makine güzel. fakat Z710 unu araştırdım.zannedersem bekleyeceğim.Amazon sitesşinde ve İngiltere de 999 dolar ve 720 Avro yani,2100 civarı. Beklayaceğim. Özellikler çok iyi. Tabi acer daha klas ama aradaki fark %50 den fazla. pazartesi. LENOVA'dan da soracağım.
    Birde Z710 4 aydır Türkiye gündemin de ama makine satışını görmedim. Belki de satıştan kalktı. Son çare g710

EXCell de özelliklerini karlışatıracak ve kara vereceğim. Gönlüm ACER'de ama ,o kadar param da yok.

Arkadaşlarımdan katkı beklyorum.

Sevgi,lerimle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KOBA Yaşıyor -- 13 Şubat 2014; 22:18:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: KOBA Yaşıyor

Bu ürünü PC depo hariç jiç bir yerde satışta görmedim. ,orada da stoğu yok.yok,bugün GOLD,VATAN,BİMEKS,Teknosa,Carfur magazalarınada aradaım. Üsküdar çevresinde olduğumdan magazaların hepsini gezdim. Makinenin varlığından(MODEL) haberleri yok. Hepsi burada G710 modelini sürmüş 4702 MQ.207o TL. +- . Gold'da G710 17,3 '' alt modelini gördüm. Kasa orta halli. 760 vatan'da)Zaten bu zamanda doğru kasa 5000 tl. üzeri. Acer 17,3 i7 kadar havalı değil ama o da 750m ekran kartı. 33339TL.
    Lenova sitesinde biraz inceledim,G710 4. nesil fiyatı iyi. Ama Z710 çok daha iyi özerlliklere sahip ve derli toplu. Acerle karşılaştırmak gereksiz. 1400 TL. fark var.
    Ben ACER17 4200u 8GB. Gayet iyi bir makine. Zaten kulladıklarımda (2 Makine Acer) Laptop 16'',5 senelik hatta daha fazla galiba.(2008-6930G),WİFİ ve sürücünün aksaklığı hariç makinem sıfır gibi)
    2 Gündür Acer 17,3''' ekran peşindeyim. Vatanda yüksek ekran kartlı 3500 tl. (GOLD 3339 tl-750M--RAM 32 GB).
    2 gün önce Hepsi Burada sitesinde G710 -17.3''4702MQ 8GB makine görücüye çıktı.. Makine güzel. fakat Z710 unu araştırdım.zannedersem bekleyeceğim.Amazon sitesşinde ve İngiltere de 999 dolar ve 720 Avro yani,2100 civarı. Beklayaceğim. Özellikler çok iyi. Tabi acer daha klas ama aradaki fark %50 den fazla. pazartesi. LENOVA'dan da soracağım.
    Birde Z710 4 aydır Türkiye gündemin de ama makine satışını görmedim. Belki de satıştan kalktı. Son çare g710

EXCell de özelliklerini karlışatıracak ve kara vereceğim. Gönlüm ACER'de ama ,o kadar param da yok.

Arkadaşlarımdan katkı beklyorum.

Sevgi,lerimle.

Ben cihazı alıp, ayıplı ürün olduğundan değişim raporuyla vatan bilgisayara iade ettim. Yukarıdaki mesajlarda karşılaşılan sorunlar yazıyor. Alınmayacak ürün değil ama ekran kartı performansı ileriye dönük değil, ve ekran kalitesi de aynı şekilde berbat diyebilirim. Avantajları ise üst düzey işlemci, şık tasarım. Bunun dışında 2000 lira ve üstü verilecek bir cihaz değil. 2000 vermişken 2200-2500 gibi bir para ver ekran kartı performansı olarak ileriye dönük bir cihaz al derim.

• ben çok beğeniyorum şüpheniz olmasın
  • Şüpheniz olmasın derken şüphe duymayacağı yönlerini yazsaydın keşke en azından aklında soru işareti kalmazdı. Ürün Avrupa ve Amerika'daki konfigürasyonu ile satılmıyor. Satılan bazı ürünlerin yenilenmiş ürün olduğuna inanıyorum... Sınırlı sayıda olmasının sebebi de büyük ihtimal bu.
  • Merhaba Arkadaşlar 3 aydır Z710 kullanıyorum vatandan almıştım.. gayette memnunum tek sorun kasası çok dikkat etmeme rağmen çok kırılgan çabuk çizile biliyor ya da darbeye müsait .. Tek sıkıntım 8.1 yükseltme sırasında bilgisayar takılıyor sizde de aynı sıkıntı varmıdır acaba ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: figusbe

Merhaba Arkadaşlar 3 aydır Z710 kullanıyorum vatandan almıştım. gayette memnunum tek sorun kasası çok dikkat etmeme rağmen çok kırılgan çabuk çizile biliyor ya da darbeye müsait .. Tek sıkıntım 8.1 yükseltme sırasında bilgisayar takılıyor sizde de aynı sıkıntı varmıdır acaba ??

Kasası çabuk çizilebiliyor ve renginden dolayı malesef çizikleri belli ediyor Windows 8.1 e yükseltmeye hiç boşuna uğraşma çünkü ben yaklaşık 4-5 defa yükselttim hepsinde bluetooth sıkıntıları yaşadım,mavi ekran hataları aldım,Windows 8 , 8.1 göre daha verimli ve stabil olduğunu söyleyebilirim z710 için.

• Bu bilgisayar tekrar vatanda ne zaman satisa cikarilir. G710 , z710 arasinda kaldim :/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu bilgisayardan şirkete aldık acayip derecede bir yavaşlık var pcde.Sorun ne olabilir bilen var mı? PCde genel olarak bir yavaşlık var.Web browser açıkken, wordde işlem yaparken, büyük boyutlu bir fotoğrafı açarken editlerken falan hiç beklemediğim şekilde kasılıyor.
    benim i5 işlemcli 4 senelik notebookum daha hızlı çalışıyor.

Bi gariplik var çözemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kerasuslu

Bu bilgisayardan şirkete aldık acayip derecede bir yavaşlık var pcde.Sorun ne olabilir bilen var mı? PCde genel olarak bir yavaşlık var.Web browser açıkken, wordde işlem yaparken, büyük boyutlu bir fotoğrafı açarken editlerken falan hiç beklemediğim şekilde kasılıyor.
    benim i5 işlemcli 4 senelik notebookum daha hızlı çalışıyor.

Bi gariplik var çözemiyorum.

Recovery yapıp driverlerin son sürümü kurarsanız sorun çözülebilir
  • yav arkadaşlar bu vatanda yazan fiyat doğrumu bende bilgisayarı satmayı düşünüyorum ucuza gitmesin.. http://www.vatanbilgisayar.com/z710-notebook-core-i7-220ghz-8gb-1tbsshd-2gb-173-w8-tasinabilir-bilgisayar.html
  • quote:

yav arkadaşlar bu vatanda yazan fiyat doğrumu bende bilgisayarı satmayı düşünüyorum ucuza gitmesin.. http://www.vatanbilgisayar.com/z710-notebook-core-i7-220ghz-8gb-1tbsshd-2gb-173-w8-tasinabilir-bilgisayar.html

Ağzım açık kaldı Bu arada neden satmayı düşünüyorsunuz ?

• Valla kredi kredi kartı... borcu birde bebek derken... :) borç aldı başını gitti ... birde iş değişikliği yaptım normalde evden çalışıyordum şimdi ofisteyim gerek kalmadı :)
  • quote:

Valla kredi kredi kartı... borcu birde bebek derken... :) borç aldı başını gitti ... birde iş değişikliği yaptım normalde evden çalışıyordum şimdi ofisteyim gerek kalmadı :)

Anladım.Sattığın zaman kaça sattığını yaza bilir misin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Q2ID

Bu arada ekran kartını güncelleyen arkadaşlarda ram derecelendirmesi nedir yazabilirler mi? Normalde ram derecelendirmesi 8.1 iken güncellemeden sonra 7.9'a düştü. 8GB tek slot ram ve +4 gb ram takıp 12gb rame yükselttim yine değişen bir şey yok.

Birkaç sorum olucak..

Windows 8 için Ekran Kartı Güncellemelerini hangi yazılımdan yapıyorsunuz?

Oyunlarda BF4 - Call Of Duty Ghost vb. oyunlarda ekran kartı geçişini nasıl sağlıyorsunuz?

Oyun için sistem olarak Win 7 mi yoksa Win 8 mi kurayım ?
  • iozsaydi kullanıcısına yanıt
    Nvidia Graphic Experience
    Otomatik olarak kendisi yapıyor
    Win-8 Stabil ve driver sorunu yok.
  • sokrates41 kullanıcısına yanıt
    Valla satabilirsem koymadım internete fiyat ne yazmam lazım bi fikrim yok... sizce ne yazmalıyım.. ?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.