Şimdi Ara

Lenovo z500 mikrofon.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar öncelikle. Lenovo z500 kullanıyorum ve bu laptopta mikrofon girişi yok. Laptopun kendi mikrofonundan ise ses iyi gitmiyor. Ben bunun için çift girişli jak alıp kulaklık yerine taktım. Çift girişli jaka ise hem kulaklığı hem de ayrı bir mikrofon bağladım. Daha sonra ses kaydediciyi açtım ve sesimi kaydettim. Ancak ses gitmedi. Jakı çıkarıp konuşunca ise laptopun mikrofonu ile ses gitmeye başladı. Ancak dediğim gibi iyi değildi. Bu yüzden ne yapmalıyım? Mikrofon Kayıt aygıtları kısmında da gözükmüyor. Yardım Lütfen.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 26 Ekim 2020; 21:39:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaRQuE

Lenovo z500 mikrofon.

yukarıdaki jacktan kullandıysan ve çalışmadıysa sürücü problemi olabilir.

aşağıdaki jacktan kullandıysan çalışmaması normal. çünkü kulaklık çoklayıcı jackı bu.

Lenovo z500 mikrofon.

Mikrofonlu cep telefonu kulaklığın varsa onu test et

Yukarıdaki jaktan kullandım. Sürücü problemini çözüm var mı peki varsa nedir ? Kullandığım kulaklığın mikrofonu da aynı şekilde takınca çalışmıyor. Bütün mikrofonlarda aynı problem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dyines -- 11 Haziran 2017; 0:39:53 >

• Dyines kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 26 Ekim 2020; 21:39:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaRQuE

Umarım donanımsal bir sorun değildir.
    Sürücü güncelleme işmemi biraz karışıktır bu işten anlayan birisine yaptırırsanız daha uygun olur.

Yapmanız gereken kullandığınız windows sürümü için çıkan en son sürücüyü ses kartı üreticisinin sitesinden indirip kurmak.

O zaman bi aldığım yere sorayım bunu. Tamam teşekkür ederim

• Rica ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.