Şimdi Ara

Lenovo Yurtdışı Parça (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
1
Favori
8.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sqook

zaten bi 23 gün bekledik artı bir de değiştirme işlemi için onu mu bekliyicez birde 1 ay.. pff :D hiç almasam daha iyiydi

aynen ortalama 1 ayda sonuçlanıyo
  • benim bilgisayarı kargoya vermişler. yalnız gelen smsde bilgisayarınız onarılmıştır ve kargoya verilmiştir diye yazıyordu. bende aradım müşteri hizmetlerini, dedim bi yanlışlık mı oldu ben değişim talep etmiştim dedim. meğerse otomatik mesajmış o. ürün tamir edilse de, edilmese de kargoya verince bu mesaj geliyormuş. gerçi daha bu kargo rize'ye gelecek, ben tekrar pcdepoya göndereceğim, onlar yenisi gönderecek falan. ölme eşşeğim ölme :) . neyse darısı sizin başınıza
  • Benim makinanında dün 20 işgünü doldu bugün vatana gittim konuştuk lenovoyla değişim yapalım dediler iade istiyorum ben dedim faturanın fotokopisi felan aldı en geç 15 gün sonra sonuçlanır gelir iadenizi alırsınız dediler bakalım ne olacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben daha bekliyorum serhat arkadaşımızın ki sonuçlandığına göre tahmini haftaya da benim ki sonuçlanır..
  • serhat senın bilgisayarını bir hafta için de verdiler mi kargoya değişim talebinden sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: sqook

serhat senın bilgisayarını bir hafta için de verdiler mi kargoya değişim talebinden sonra

pazartesi akşam 4 gibi faturayı gönderdim. cuma akşam 4 gibi kargoya verdiler :D . yalnız ben hemen hemen hergün aradım adamları. dedim zor durumdayım, biraz hızlı olun diye bayaa ısrar ettim. :)
  • ben de çok aradım ama :D yemin ediyorum sana eğer haftaya gönderseler sadece gelmesi en az 2 gün artı ilçedeyim diye bir tek salı günü geliyor yani ister istemez birisine işimi gördürmem lazım gitti geldi diyene kadar en kötü 2 haftamı çalacaklar.. zaten 1 ay çaldıkları yetmiyor gibi
  • değişim talebinin onaylandığı söylendi bugün yada yarın kargoya verileceğini bildirdiler.
  • ben de lenovo y580 pc mi 7 nisan pazartesi direk mecidiyekoydeki servise elden teslim ettim internet sitesinde normalde azami 20 gun ama biz ideapad urunlerini 5 gunde yapiyoruz şeklinde bir ifade var ben orayi okuyunca sevinmistim ama sonra foruma girdim sizin yazdiklarinizi okudum şok oldum ne diyorsunuz bu duruma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurdj1

ben de lenovo y580 pc mi 7 nisan pazartesi direk mecidiyekoydeki servise elden teslim ettim internet sitesinde normalde azami 20 gun ama biz ideapad urunlerini 5 gunde yapiyoruz şeklinde bir ifade var ben orayi okuyunca sevinmistim ama sonra foruma girdim sizin yazdiklarinizi okudum şok oldum ne diyorsunuz bu duruma

Cihazın durumuna göre süre değişirmi bilmiyorum ama en az 20 gün ortalama 1 ayda alırsınız cihazı
  • ben eksen bilgisayar araciligiyla almistim servise direk goturup verdm eksen bilgisayara gotursem daha mi iyi olurdu bilgisayarin faninda sıkıntı vardi pc cok isiniodu bi de ekran kartindan kaynakli olabilecek oyunlarda grafikte kaymalar fps de düşme oluodu bir de piksel hatasi vardi su anda yurt disindan parca bekleniyor yaziyor

• quote:

Orijinalden alıntı: onurdj1

ben eksen bilgisayar araciligiyla almistim servise direk goturup verdm eksen bilgisayara gotursem daha mi iyi olurdu bilgisayarin faninda sıkıntı vardi pc cok isiniodu bi de ekran kartindan kaynakli olabilecek oyunlarda grafikte kaymalar fps de düşme oluodu bir de piksel hatasi vardi su anda yurt disindan parca bekleniyor yaziyor

20 işgünü sonra servisi arayıp ya iade yada değişim isteyeceksiniz 1 aydan önce gelmesine imkan yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eziyetli bir iş dostum herkes şiyaketçi ve ben de senın gıbı o yazıyı okuyunca düşünerek aldım ama tamamiyle hata gibi servis iyi güzel hoşlar ama zaman sıkıntı..
  • elime yeni geldi açmadan direk yarın göndereceğim bilmiyorum valla :D anca 2ü3 güne gider değişeceker felan 1 haftayı bulur
  • hepsiburada da beni gıcık edicek baba :D yok değişim raporu üstündemi olmazsa para iade vs.. ulan en sinir olduğum şey..
  • serviste bildirdigin arizalar disinda lettopa genel bi bakim yapiolar mi bizim bilmedigimiz bi sorun varsa buluolar mi

• eğer istersen yaparlar istemezsen yapmazlar ben format atmayın dedim atmamışlar ama gönderdiklerinde hiç bir şekilde kutuyu açamadım zaten direk firmaya gönderdim bakalım firmayla çok uğraşırım heralde :D bu aralar gıcıklıkları üstünde hepsinin
  • bazi yerlerde yurt disindan parca gelmesi 3 hafta suruo yazmislar 3 haftaysa iyi bnce

• valla mrstoreyle benimkisi gelmedi onun parçası hdd benim parçam batarya ve adaptör dü ki bunlarda ellerinde olmayan ürünler değildi ama gelmedi dostum işte..

ama onun firması sorun çıkarmadı benım kı tam bır anormal :D adamlara değişim talebi diyorum çok düşük bir ihtimal diyorlar para iadesi diyorlar..
  • bakalim bana ne diyecekler

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.