Şimdi Ara

Lenovo Yurtdışı Parça (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
1
Favori
8.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sqook

hocam değişim de anladığım kadarıyla sana yıne eski bilgisayarını gönderiyorlar değişimi yapmak için de tekrar aldığın firmaya gönderip onların onaylamasını mı bekliyorsun ?

bir de senın son durum nedir

Evet hocam eski modeli gönderiyolar.Benimki 1 ay içinde bozulduğu için değişim talebi istedim değişim talebiraporuyla aldığım firmadan değişim gerçekleşti.Cihaz size teknik servisten raporla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hangi firmadan almıştınız bir de şuan yeni cihazını gönderdiler mi yine y510p mu gönderdiler yanı fiyatdan dolayı bir sıkıntı çıkarmıyorlar anladığım kadarıyla
  • quote:

hangi firmadan almıştınız bir de şuan yeni cihazını gönderdiler mi yine y510p mu gönderdiler yanı fiyatdan dolayı bir sıkıntı çıkarmıyorlar anladığım kadarıyla

Cihaz çarşamba günü teknik servisten elime ulaştı aynı gün kargolayıp değişim raporuyla firmaya yolladım ertesi gün aradım firmayı cihazın ellerine ulaştığını söylediler ve perşembe akşamı kargolayıp cuma günü yeni cihaz elime ulaştı hiçbi sıkıntı çıkarmadılar sanalmarketim.com dan almıştım 7 yıldırda hep ordan alırım hepde ilgilenirler hiç mahçup etmediler şimdiye kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrStolas -- 1 Nisan 2014; 12:05:19 >
  • teşekkür ederim hocam : ) benim de bugün 23 günüm yaradığım zaman büyük ihtimal yarın değişim işlemlerini uygulamaya başlayacağız dediler yalnız hepsiburada.com dan almıştım ve
    şuan bir üst modeli var ama aynı model bilgisayar dan yok ellerin de acaba bir sıkıntı olur mu diye düşünüyorum çünkü benim yerim uzak geldi gitti diyene kadar 1,2 haftayı bulur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SqooK -- 1 Nisan 2014; 12:11:31 >
  • quote:

teşekkür ederim hocam : ) benim de bugün 23 günüm yaradığım zaman büyük ihtimal yarın değişim işlemlerini uygulamaya başlayacağız dediler yalnız hepsiburada.com dan almıştım ve
    şuan bir üst modeli var ama aynı model bilgisayar dan yok ellerin de acaba bir sıkıntı olur mu diye düşünüyorum çünkü benim yerim uzak geldi gitti diyene kadar 1,2 haftayı bulur..

Rica ederim eğer istersen fiyat farkını ödeyerek 755m sli modelini almayı bi teklif et belki onu alırsın onu yollarlar hemen öbür türlü ellerinfe yoksa eski modeli distribitörden isticekler öyle sana yollarlar.

• bakalım bir gönderelim de .. nediyicekler canımı sıktı bu olay zaten 2 hafta kafadan gıttı :D
  • quote:

bakalım bir gönderelim de .. nediyicekler canımı sıktı bu olay zaten 2 hafta kafadan gıttı :D

Hiç sorma valla bende aldım daha tadını çıkaramadan ilk ayda bozulmuştu sonra bir ay bekledi serviste ama sonucu istediğim gibi sonuçlandı geç olsun güç olmasın.
  • sorucam eğer servis direk hepsiburada ya gönderirse iyi olur ama o zamanda sıkıntı çekmeyelim bilmiyorum ya şimdi dostum burası Erzincanın ilçesi gelmesi 2-3gün sonra gönder tekrar gönderecekler kafadan 1 hafta.. artı servis daha yarın onaylayacaklar.. vs. . hep sıkıntı
  • quote:

sorucam eğer servis direk hepsiburada ya gönderirse iyi olur ama o zamanda sıkıntı çekmeyelim bilmiyorum ya şimdi dostum burası Erzincanın ilçesi gelmesi 2-3gün sonra gönder tekrar gönderecekler kafadan 1 hafta.. artı servis daha yarın onaylayacaklar.. vs. . hep sıkıntı

Anladım hocam fakat servis direk size yolluyor aldığınız firmaya yollamıyor onu bende sormuştum bana 'öyle bi durumumuz yok cihazı biz gönderen kişiye geri yollarız okadar' demişlerdi.
  • anlaşıldı hocam teşekkür ederim her şey için :) yapılan işlemleri yine bilgi amaçlı paylaşıcam..
  • quote:

anlaşıldı hocam teşekkür ederim her şey için :) yapılan işlemleri yine bilgi amaçlı paylaşıcam..

Rica ederim hocam zaten yapılan işlemleri paylaştıkça herkes daha temkinli dikkatli bilgili olur
  • az önce konuştum onaylandıktan sonra sms aracılığıyla bilgi verileceğini söyledi servis daha sonra bigisayarı gönderip tekrar aldığım firmaya göndereceğim..
  • quote:

az önce konuştum onaylandıktan sonra sms aracılığıyla bilgi verileceğini söyledi servis daha sonra bigisayarı gönderip tekrar aldığım firmaya göndereceğim..

Umarım istediğiniz gibi sonuçlanır hayırlı olsun şimdiden

• inşallah
  • pazartesi gönderdim faturayı falan ama bugun perşembe hala ses seda yok bilgisayardan. her gün arıyorum müşteri hizmetlerini ''biz size sms yoluyla haber vereceğiz laptop kargoya verildiğinde'' felan diyorlar başka birşey demiyorlar. bu işlem de rahat 15-20 gün sürer.
  • bende aynı durumdayım : )
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhaterg

pazartesi gönderdim faturayı falan ama bugun perşembe hala ses seda yok bilgisayardan. her gün arıyorum müşteri hizmetlerini ''biz size sms yoluyla haber vereceğiz laptop kargoya verildiğinde'' felan diyorlar başka birşey demiyorlar. bu işlem de rahat 15-20 gün sürer.

en az 15-20 gün
  • o işlem 15-20 gün sürüyor mu hocam
  • quote:

o işlem 15-20 gün sürüyor mu hocam

Sürer hocam en az net bi 2 hafta sürer
  • zaten bi 23 gün bekledik artı bir de değiştirme işlemi için onu mu bekliyicez birde 1 ay.. pff :D hiç almasam daha iyiydi
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.