Şimdi Ara

Lenovo Yurtdışı Parça

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
148
Cevap
1
Favori
8.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lenovo Yurtdışı parça süresi ne kadar sürdü beyler genel olarak herkes yorumlarını bu konu altında belirtebilir mi benim sorunumda
    y510p batarya ve adaptör değişimi

• Ben laptopu 7 şubatta gönderdim. Hala parça gelmedi. 20 iş günü geçti diye 3 martta değişim talebi ile aradım. Henüz bir gelişme yok. Dün aradım parça geldiyse yapın yollayın diye. parça da gelmemiş. Ben bu kadar saçma bir firma görmedim.
  • 32 günde gelen giden yok. servis rezalet.
  • değişim talebine ne diyorlar : ) birde olumlu yazan yok mu herkes mi olumsuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: sqook

değişim talebine ne diyorlar : ) birde olumlu yazan yok mu herkes mi olumsuz

Yasal süre 23 gün ve 23 gün içinde herhangi bir gelişme olmazsa ürün değişimi veya para iadesi yapmak zorundalar.Benimde ürünüm serviste bendede yurtdışından parça bekletiyolar yarınla 2.haftası doluyor ve bugün aradım bahsettiğim prosüdörü söylediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrStolas -- 12 Mart 2014; 19:34:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çektirecekler bize desene hocam :) yok sağlam yollasınlarda gerisinden bir şey istemiyorum

bu arada hocam bir birimize bilgi verelimde ona göre... birşeyler yapalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SqooK -- 12 Mart 2014; 20:04:04 >
  • quote:

çektirecekler bize desene hocam :) yok sağlam yollasınlarda gerisinden bir şey istemiyorum

bu arada hocam bir birimize bilgi verelimde ona göre... birşeyler yapalım

Aynen öyle hocam uğraştırcaklar ama hayırlısıyla sonuçlansında bekliyoruz ve aynen irtibatta kalalım bilgilendirelim birbirimizi

• katılıyorum yapsınlarda beklerim ama gerçekten 1 ayda bekletirlerse bozuşuruz..
  • bugün tekrar konuştum en az 13 gün dediler ama güvenmiyorum o kadar şikayet gördükden sonra..
  • Bende Htc One x marka telefonumu vermistim servise yurt dısından anakart bekledim 45 günde anca geldi ama bekledigime deymisti.(Her gün arayıp bütün sekreterleri calısanları tek tek rahatsız ettim belki hızlanır diye ama fayda etmedi).Beklemekten baska bir careniz yok degişim veya para iade gibi bir durumda yok ben Tüketici haklarına gittim bu durum icin para iadesi yada cihaz degisimi Cihazınız garantilidir fakat firma ücret cıkarır yada hatayı size yıkar vs durumlarda olabiliyormus benım ve sizin durumunuzda oldugu gibi parca beklendigi icin eliniz kolunuz baglı durumda olacaktır.
  • quote:

bugün tekrar konuştum en az 13 gün dediler ama güvenmiyorum o kadar şikayet gördükden sonra..

Tekrar baktımda 20 iş günü hocam lenovonun kendi garanti belgesinde yazdığı azami süre yanlız bu cihaz yazın zorlamaya gelmez erir:) 2 saatlik mkv filmi mp4 ripleyim dedim sıcaklıkları görünce 40. Dakikasında durdurmuştum :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrStolas -- 14 Mart 2014; 2:37:51 >
  • bekleyeim hocam yapacak bir şey yok inşallah gümrük uğraştırmaz..
  • Hocam bir ses var mı
  • quote:

Hocam bir ses var mı

Hocam şimdi kontrol ettim takip numaramdan hala parça beklemede gözüküyo perşembe günü tekrar arıcam,27 şubatta göndermiştim ve bu ayın 27sinde yasal süre bitiyo 10 gün içinde gelişme oldu oldu yoksa beklemicem para iadesi yada değişim yapıcam

• sen de hangi parçada sorun vardı
  • quote:

sen de hangi parçada sorun vardı

Benim harddisk bozulmuştu hiçbişey yüklenmiyodu sürekli okuma hatası veriyodu

• bekleyelim bakalım bu haftada nolacak
  • nereden takip ediyorsunuz arkadaslar link felan atarmisiniz vatan aracigiyla gobderdimde bakamiyirum takibe :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Telvis

nereden takip ediyorsunuz arkadaslar link felan atarmisiniz vatan aracigiyla gobderdimde bakamiyirum takibe :(

Burdan takip edebilirsinizhttp://lenovo.bdh.com.tr/LenovoMusBilgi.aspx

• quote:

Orijinalden alıntı: MrStolas

quote:

Orijinalden alıntı: Telvis

nereden takip ediyorsunuz arkadaslar link felan atarmisiniz vatan aracigiyla gobderdimde bakamiyirum takibe :(

Burdan takip edebilirsinizhttp://lenovo.bdh.com.tr/LenovoMusBilgi.aspx

yaziyorum seri noyu hizmet verilmemektdir diyor ...

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.