Şimdi Ara

LENOVO VİBE P1-P1 PRO ANAKONU (220. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.178
Cevap
119
Favori
469.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Acmiyor abi hata veriyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pumaken

Arkadaşlar bende dün eşime aldım. Şöyle bir sorun var facebook messengerda mesajlaşırken 2 kere tlf kendiliğinden kapandı açıldı. Alır almaz sim kart takmadan güncellemeleri yaptım iki adet güncelleme yaptı biri 33 MB biride 230 civarında idi sanırım. Daha sonra fabrika ayarlarına aldım. Sonra sim kart ve SD kart takip tekrar fabrika ayarlarına aldım ve telefonu kurdum. Bu arada nasıl oldu anlamadım setup ekranına girdi ve dondu uzun bir süre hiçbir tuş işlevi çalışmadi bir müddet sonra açıldı ve normal ekrana geri döndüm. Çift tıklama olayı varmı ve kapanma sorunu olanlar oldumu ilk mesajda bunlarla ilgili bir yorum bulamadım?

fabrika ayarlarından sonra düzeldi mi reset işi.çift tıkla açma var çift tıkla kapanma yok maalesef.nova launcher primda var cift tıkla kapanma

• Ben de kurup bakmadım maksicepte gezinirken aklıma geldi arkadaşlardan biri arıyordu diye. Forumuna yazarsan linki/konuyu açan arkadaş yardımcı olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ibrahimakinci kullanıcısına yanıt
    Yok kurmaktan deilde hata veriyo du ondan.dedim

• mini.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=114400334

Teknosada kampanya yapmış 999 tl ve puan çek kampanyası da var, aslında telin fiyatı 1000 liraymış buradan bunu anladım.

• sertay_a kullanıcısına yanıt
    Nasıl yanı 999 lira verdiğiniz link hata veriyo

• quote:

Orijinalden alıntı: sertay_a

mini.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=114400334

Teknosada kampanya yapmış 999 tl ve puan çek kampanyası da var, aslında telin fiyatı 1000 liraymış buradan bunu anladım.

vibe s1 o başka bir model
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakert

quote:

Orijinalden alıntı: PHI

quote:

Orijinalden alıntı: macemace

Kardeşim hangi media markt da aldin? Ben dün sordum 300 liralik hediye çeki yok dendi eleman mi yanlış bilgi verdi acaba?

Konya MediaMarkt. Telefonun yanına yazı asmışlar "300 tl hediye kartı" diye

quote:

Orijinalden alıntı: arel.gr

Lenovo Vibe P1 PRO 'nun ROM 'u 16GB
    turbo 'da fark ROM 'un da P1 'in gibi 32GB olmasi

Lenovo Vibe P1'in rom'u 32 gb. Turbo'nun da 32 gb. Tek fark fazladan 1 gb ram. Bunu sormuştum.

Kullanan arkadaşlara bir sorum olacak;
    Led bildirim ışığının rengini ayarlayabiliyor muyuz bu telefonda? Ben G2'de whatsapp için beyaz, aramalar smsler için yeşil, eşim için pembe bildirim ışığı kullanırdım. Ne olmuş ne gelmiş diye ışığa bakarak direk anlardım. Bunda var mı bu olay?

led bildirim ışığını değiştimek imkansız.led bildirim ışığını değiştiren programlar var,telefonum rootlu olduğu halde işe yaramıyor.lenvonun bu işe el atması lazım

Öyleymiş. Ben de başka programlarla denedim ama olmuyor. Çift renkli led kullanıldı demek ki orada. Halbuki 16 renk rgb led kullanılsa istediğin her rengi atayabiliyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: earth.

quote:

Orijinalden alıntı: sertay_a

mini.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=114400334

vibe s1 o başka bir model

Dikkat etmemişim doğru vibe s1

• quote:

Orijinalden alıntı: Murat 190706

Nasıl yanı 999 lira verdiğiniz link hata veriyo

Link sıcak firsatlardan ama arkadaş uyarmış vibe s1 miş teknosadaki

• herkese iyi günler. 2 hafta oldu telefonu alalı çok şükür memnunum herkese öneririm. Sizlere sorum acaba doğru şarj alışkanlığı nedir 0dan 100e mi yoksa hangi aralıkta takmak lazım ayrıca gece yatarken taksam sabaha kadar 7-8 saat şarjda dursa problem yaratır mı? son bir soru daha bazen ani durumlar oluyor tam dolmadan çıkarmak zorunda kalıyoruz bunlar kısa vadede bataryaya zarar verir mi ? cevap verenlere şimdiden teşekkürler.
  • PHI kullanıcısına yanıt
    mavi yanıyor sadece bir de kırmızı var.kırmızıya ayarlasak gene olmuyor whatsappı
  • sertay_a kullanıcısına yanıt
    S1 de olsa güzel kampanya normal fiyatı pahalı s1in

• Arkadaşlar Turkcell hattımla internete bağlanamıyorum şu anda. Bir anda kendi kendine oldu. Şebekenin yanında H işareti var bağlı görünüyor ama ne bir sayfa açıyor ne bir uygulama çalışıyor internetla alakalı. Whatsapp'ta yazdıklarım dahi gitmedi kaldı. Neden olabilir?
  • Efet kardeşim gerçekten II oldu kendi şarj aleti ile uçak modu ve süper modda 109 saat veriyordu

• PHI kullanıcısına yanıt
    Bendede bikere oldu artık sebekedenmiydi yoksa kendiliğinden mi oldu unuttum telefonu yeniden başlatmıştım sanırım ozaman

• quote:

Bendede bikere oldu artık sebekedenmiydi yoksa kendiliğinden mi oldu unuttum telefonu yeniden başlatmıştım sanırım ozaman

Başlattım bi kaç kere ama halen aynı. H görünüyor ama bağlantı yok.
  • Acaba oynarken bi ayarinimi bozdunuz
  • quote:

Acaba oynarken bi ayarinimi bozdunuz

Bozulacak bir ayarı yok tamamen kendiliğinden oldu. Wifi'dan çıktım 3G'ye geçtim ama yok şu anda internet. Biraz bekleyeyim bakalım şebekedendir belki.

• Boylemi sizdede
  • 
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.