Şimdi Ara

LENOVO VİBE P1-P1 PRO ANAKONU (222. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.179
Cevap
119
Favori
469.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Murat 190706

Bu arada telefonu internetten mi yoksa bayidenmi aldınız egerki internetten aldıysanız internette alımlar için deil o kampanya medimarkt ve bimeks mağazaları alımlarında geçerli bilginize

İnternette de geçerli, bimeks sitesinde telefonun uzerinde yaziyor 300 bipara hediye diye, ayrıca müşteri hizmetleride dedi, hediye bipara hakkı var üründe 1 gun sonra sistem otomatik yüklüyor biz mudehale edemiyoruz gibi şeyler, bugun yuklenmesi lazım yuklenmezse geri yollarım ses kaydını delil sunarım vs seçenek çok :) biraz uzun surer o olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mediamarktı aradım. internette de geçerli kampanya ama verilen çek yalnızca internet alışverişinde geçerli dedi.
    benim aklımda şu işbank indirimini kullansam çek verir mi yine diye soru işareti var. işbankı kullanırsanız çek vermeyiz dedi kadın ama deneyen var mı acaba, veya soran?

telefon hakkında da birkaç sorum var; kullananlar cevaplarlarsa çok mutlu olurum:
    bende şu an nexus4 var. telefonumdan çok memnunum ancak şarj deli ediyor artık. p1 ile kamera karşılaştırması yapabilecek var mı? yani aşağı yukarı aynı olacak ise yeterli benim için.
    bir de ekran soluk gibi geldi bir kaç video izlediğimde. gün ışığında ekran sizi memnun ediyor mu?
  • GÜN IŞIĞINDA HİÇ SORUN YAŞAAMDIM EKRANLA.EKRAN AYARLARINDA SÜPER MOD VAR SÜPER MODA ALINCA DAHA PARLAK OLUYOR.KAMERALARDA AŞAĞI YUKARI AYNI.EN İYİYSİ MAĞZAYA GİDİP ELİNİZE ALIP BAKMANIZ EKRAN IŞIĞINI DAHA İYİ GÖRÜRSÜNÜZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakert -- 12 Şubat 2016; 14:36:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: swerty111

Kartı takmadığınızı biliyorum daha önceki çift hat deneyiminizden sormştum ama yukarıda aldım cevabı.

Kardeşim daha once çift hat discovery 1 kullandım onda istediğin hattı açıp kapatabilirsin, şimdi android 4g kullanıyorum bunda hatlar sürekli aktif kapatamiyorsun.
    Lenovoda daha deneme şansına erişemedik :)

• Dostum benimde başıma geldi. Hattım Vodafone ,mobile bağlı gorunmeme rağmen internete giremiyordum. Arama ve mesajlarda herhangi bi sıkıntı yoktu. uğraştım düzelmedi bende direk sıfırladım telefonu şuan problem yok. İnşallah bidaha da olmaz
  • Sabah bi arkadas sadece mağazalarda geçerli demişti ama ilginç dogrudur
  • quote:

Sırf su gold rengi yüzü ne satıp alcam su asalete su albeniye bak turboda 16 MP kamera diyorlar lardi sadece prodan farkı dahili hafızası insan turbo deyince hız bekliyo barı ghz zinj yukseltteydi

renk hikaye abartisi, PRO sanki yetersizmiş gibi gecistirmeden ote listelenmedi, ROM 'mu da 16GB degerinde.
    Lenovo Vibe P1 Turbo basitiyle kıyas şubat 2016 'da listelenmiş.
    turboda kamera 16MP filan degil ve ROM 'mu 32GB

"karşılaştırma"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arel.gr -- 12 Şubat 2016; 18:23:23 >

• nette baktım az önce cıkıyor hediye 300 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ön tanimli bellek SD kart olmasına rağmen rsim ve videoları telefon hafızasına alıyor neden acaba?

• Zaten sonncozum o artık ama sifirlayincada oyunlar ve not defteri gidiyo

• arel.gr kullanıcısına yanıt
    Anlamadım :)

• Bu arada sabah 250 küsür mb'lık bir güncelleme vardı o güncellemeden sonra 3g interneti kullanamaz oldum arkadaşlar. Güncelleme ile bi ilgisi olabilir mi?
  • Sanmam yükleyen arkadaşlar ve ben olmak üzere öyle bi sıkıntıyla karsilamadim
  • quote:

Sanmam yükleyen arkadaşlar ve ben olmak üzere öyle bi sıkıntıyla karsilamadim

Sıfırlıyorum cihazı yine de. Bakalım ne olacak...
  • Mobil ag sorunu yasayanlar genelde burasini kapatmis oliyo,hepsi mavi olacak...
    LENOVO VİBE P1-P1 PRO  ANAKONU

• Eskiden 1 2 sayfa mesaj oluyodu gunluk,simdi baya sayfa doluyo gun icerisinde,hadi bakalim:)vibe p1 turbo cikarsa ve kamerasi guzelse bu telefonu satarim:)degilse devam:)

• jumaro1980 kullanıcısına yanıt
    Bu nedir tam olarak? Burdan hangi uygulamaya internet izni verip vermediğimizi mi değiştiriyoruz?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • jumaro1980 kullanıcısına yanıt
    Hımmm. Dediğin doğru olabilir burayı kurcalamistim bende. Keşke telefonu sifirlamadan önce donseydi şu muhabbet

• Hem o işe yarıyor hemde diyelim ki 2gb netin var. Limit koyuyan 2gb â geldimi uyarı veriyor veya mobili kesiyor
  • Arkadaşlar Mediamarkt sitesinde 1290 güzkenden alıyorum bitane inş sorun çıkmaz. S3 telfon suya düşüp ekranı çalışmaz oldu yani s3 kullanan birisi bu telefona geçmiş olacak. umarım yavaş felan deyip kafa ütülemez. iphone bakıyordum elim varmadı okadar para vermeye. Huawei baktım onada karar veremedim. bunu alıyorum. :)
    Turbo felan denmiş bu turbo modeli değil sanırım değilmi ?

http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_lenovo-vibe-p1-32-gb-ak%C4%B1ll%C4%B1-telefon-gold-1158091.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafasadık -- 12 Şubat 2016; 15:50:17 >
  • 
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.