Şimdi Ara

LENOVO VİBE P1-P1 PRO ANAKONU (218. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.178
Cevap
119
Favori
469.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RdvnKrca

Nova Laucher ı en son Galaxy Mega da kullanmıştım stabil ve hızlıydı iniyor şu anda bir de bu simgeleri değiştirme şansımız var mı ?

Var tabii ki dostum. Icon paketleri var. Dilediğini indir ve değiştir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RdvnKrca

Nova Laucher ı en son Galaxy Mega da kullanmıştım stabil ve hızlıydı iniyor şu anda bir de bu simgeleri değiştirme şansımız var mı ?

Markette icon pack yaz istemediğin kadar çıkar karşına :)

• ibrahimakinci kullanıcısına yanıt
    Güncelleme olayında sorularım var bazıları pil süresi düştü demiş bazıları performans arttı demiş hangisi doğru yapmalı mıyım çünkü cihaz arada tekliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozbes

Arkadaşlar, üstteki sim kart kapağını kolay açmanın bir yolu varmı...Ben alırken Vatanda taktırdım her iki sim kartımı da, dikkat etmemiştim...Gövdenin üst kısmı nasıl kolay çıkarılır..SD kart takımcam ama kapak oldukça sağlam oturmuş..Zorlamak ta istemiyorum....Bu konuda deneyimleri olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

On kaameranin ustunde ufak bosluk var,kapagi acmak icin yapmislar,ordan acabilirsiniz

• RdvnKrca kullanıcısına yanıt
    Güncelleme yapmanizi tavsiye ederim.launcher cokmesi vardi son gorevlerde geciste donuyordu guncellemeyle gitti.

• ozbes kullanıcısına yanıt
    ben cihazın inceleme videolarını izlemiştim ancak sim kart konusuna denk gelmemişim. cihazı aldım 5 dakika falan açamadım o geldi aklıma :D
  • Avea hat kullanan arkadaşlarda şebeke ismi ne yazıyor acaba? K920'de Telekom, P1'de Avea yazıyor bende.

• almayı düşündüğüm bu telefonu bugün mağazada inceledim ve direk eledim arkadaşlar.
    ekranı soluk, kamerası ise tek kelimeyle berbat.
    1 bucuk metre ötedeki cisimlere zoom yapsan bile inanılmaz bozulma oluyor objelerde.
    ön kamerası ise felaket.
    aynı zamanda huawei g8 ve casper via m1'e baktım en iyi kamera ve akıcılık casper'da.
    huawei'nin de kamerası iyi ancak cihazda bir stabilite sorunu mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackcurse -- 11 Şubat 2016; 23:31:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackcurse

almayı düşündüğüm bu telefonu bugün mağazada inceledim ve direk eledim arkadaşlar.
    ekranı soluk, kamerası ise tek kelimeyle berbat.
    1 bucuk metre ötedeki cisimlere zoom yapsan bile inanılmaz bozulma oluyor objelerde.
    ön kamerası ise felaket.
    aynı zamanda huawei g8 ve casper via m1'e baktım en iyi kamera ve akıcılık casper'da.
    huawei'nin de kamerası iyi ancak cihazda bir stabilite sorunu mevcut.

Ekranı soluk değil. Abartıyorsunuz. IPS ekranlı LG G2 kullanıcısı olarak söylüyorum bunu.
    Kamera idare eder ama kötü değil. 1000 liraya aldığım bir telefon için gayet yeterli bu fiyata göre diye düşünüyorum.
  • blackcurse B kullanıcısına yanıt
    Ekran ayarlarında süper canlı mod var oradan aktive edip cihazı kullansaydınız kamera konusunda 1200 TL civarından beklenilmesi gereken bir kamera 5000 Mah batarya cabası
  • yakert kullanıcısına yanıt
    Tavsiyenize uyup cihaza güncelleme yüklüyorum bu 3. Güncelleme 33 Mb 33 Mb ve 48 Mb olmak üzere indi sonuncusu yükleniyor fakat telefon kendine gelemedi herhalde çok ağır çalışmaya başladı bütün güncellemelerden sonra hard reset atmayı düşünüyorum
  • birakin dekoratif renkleri.
    asil haber burda.............
    Lenovo Vibe P1 Turbo ROM 32GB, 3 GB RAM
  • quote:

Orijinalden alıntı: arel.gr

birakin dekoratif renkleri.

Ekstra 1 gb daha ram'in bu telefona katacağı nedir? Kaldı ki ram konusunda önceki sayfalarda bir yorumum da vardı. Bi eksiklik olacağını düşünmüyorum bu 1 gb'ın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHI

quote:

birakin dekoratif renkleri.

Ekstra 1 gb daha ram'in bu telefona katacağı nedir? Kaldı ki ram konusunda önceki sayfalarda bir yorumum da vardı. Bi eksiklik olacağını düşünmüyorum bu 1 gb'ın.

Lenovo Vibe P1 PRO 'nun ROM 'u 16GB
    turbo 'da fark ROM 'un da P1 'in gibi 32GB olmasi

• PHI kullanıcısına yanıt
    Kardeşim hangi media markt da aldin? Ben dün sordum 300 liralik hediye çeki yok dendi eleman mi yanlış bilgi verdi acaba?

• Yeni alıcak arkadaşlar için komik ve dil sürçmeleri ile dolu bir inceleme çektim faydalı olur inş :::)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seyru -- 12 Şubat 2016; 4:00:25 >
  • arel.gr kullanıcısına yanıt
    Sırf su gold rengi yüzü ne satıp alcam su asalete su albeniye bak turboda 16 MP kamera diyorlar lardi sadece prodan farkı dahili hafızası insan turbo deyince hız bekliyo barı ghz zinj yukseltteydi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • RdvnKrca kullanıcısına yanıt
    Keşke yapmasaydin biraz öyle kullansaydın

• Isınma derdine SoN şarj aleti değiştirme derdine SoN biliyorsuznuki elektronik cihazlar ısıyı hic sevmez normalde.telefon kullanırken deilde şarj olurken.isiniyo onun nedeni de roket şarj yanı hızlı şarj yaparken(5000 mah bataryayi zaten roket şarj olmasa 100 dakika gibi kısa surede dolduramaz) bilen arkadaşlar bilir ben şarj aletini değiştirmiş isiniyor diye netekim yeni şarj aletiyle.şarj ederken tek simsekle yani yavas sarj ediyordu ben bu olayi kendi sarj alwtinde cozdum dun aksam ilk once telefonun ekrani ayarlardan hafif uyku da saati isaretliycez sonra saeja takmadab once ana menude birakcaZ ve hicbir tusa basmadan telefonun ekraninin kendiliginden kapanmasini bekliycez bes dakika sonra baktigimizda telefon yavas ve isinmadan saej ettigini goreceZ biraz uzun oldu ama. Kusura bakmayin

• quote:

Orijinalden alıntı: macemace

Kardeşim hangi media markt da aldin? Ben dün sordum 300 liralik hediye çeki yok dendi eleman mi yanlış bilgi verdi acaba?

Konya MediaMarkt. Telefonun yanına yazı asmışlar "300 tl hediye kartı" diye

quote:

Lenovo Vibe P1 PRO 'nun ROM 'u 16GB
    turbo 'da fark ROM 'un da P1 'in gibi 32GB olmasi

Lenovo Vibe P1'in rom'u 32 gb. Turbo'nun da 32 gb. Tek fark fazladan 1 gb ram. Bunu sormuştum.

Kullanan arkadaşlara bir sorum olacak;
    Led bildirim ışığının rengini ayarlayabiliyor muyuz bu telefonda? Ben G2'de whatsapp için beyaz, aramalar smsler için yeşil, eşim için pembe bildirim ışığı kullanırdım. Ne olmuş ne gelmiş diye ışığa bakarak direk anlardım. Bunda var mı bu olay?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• 
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.