Şimdi Ara

LENOVO VİBE P1-P1 PRO ANAKONU (216. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.178
Cevap
119
Favori
469.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Geriden gelerek yazilanlari okudumda
    300 tl hediye kampanyasi var
    Bide %18 bi para ile birlesiyorsa hemen alicam
    Birleşmiyorsa yeni gelicek olan p1 turboyu beklicem
  • Nova launcher yuklu. Ilk ekrandaki saat tarih ve müzik player widgeti buzz widget diye bi uygulama. Her ayrıntısını kişiselleştirebiliyosun binevi kendin tasarlıyosun. 2. Ekranda da seriesguide uygulamasinin widgeti var o da takip ettigin dizi ve filmlerin ne zaman yayınlanacagini hatırlatıyor. Diğerleri de uygulamalarin kısayolları.
  • Benim bildiğim kadarıyla kampanyalar birlestirmiyolar işlerine gelmiyolar çünkü yinede bi arastr bakalim
  • Az önce Mediamarkt tan gri olanını gidip aldım. 300 tl hediye kartını da verdiler. Hatta benden başka alan olmamış şaşırdım. İlk başta direk telefonun fiyatından düşürmeye çalıştılar ama olmadı. Kasko için kullanabilirsiniz isterseniz hediye çekinizi dediler kabul etmedim. Sim kartı nanoya çevirttirmem lazım. Ondan sonra kullanımla ilgili tecrübelerimi yazarım. Burada daha önce yardımcı olan arkadaşlara da ayrıca teşekkür ederim :)
  • Gri olanı tekrar inceledim az önce. En az gold kadar beğendim. Bimeks te gold yok sadece gri var. Media markt a gidiyorum şimdi bakalım burda ne var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • pckopatgs kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun güle güle kullanın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • PHI kullanıcısına yanıt
    Bence acele etme derim elinde imkân varken biz alırken renk seçeneği yoktu gold un çok güzel duruşu ve albenisi var pişman olmassin alinca hakverceksiniz zaten

• Bende aldığımda sadece gümüş renk vardı. Keşke gold alsbilseydim içimde kaldı murat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ezbiderli kullanıcısına yanıt
    aynen kamera dışında gayet güzel bir cihaz.
  • Media markt tan gold aldım. 300 liralık da hediye kartı verdiler :-)

• PHI kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun güle güle kullanın güzel seçim

• raul_meireles kullanıcısına yanıt
    Seninmi benimmi kardeşim arkadaşlar hem gold renk hemde kampanyanın kralı ni aldılar acele etmişiz almakla lenovo bize ayıp etti hem sonradan renklerini gönderdi hemde güzel kampanyalar yapti

• Teşekkürler arkadaşlar. Pişman olacağımı düşünmüyorum. Umarım olmam da.

• quote:

Orijinalden alıntı: PHI

Teşekkürler arkadaşlar. Pişman olacağımı düşünmüyorum. Umarım olmam da.

güle güle kullanın..

sizin aldığınız gold renkli de 2 Gb ram li olan mı ?.. yoksa 3 GB ramli olan Pro modeli mi? benim bildiğim gold renk sadece 3 GB ramli olan modelin rengi..
    Pro versiyonu Türkiye'de yok diye biliyorum. 3 renk de normal 2 gb li olan versiyonu

• İzmir media marktten alıcam ama stoklarında yok... optimum çok yakın bize ama YOK YOK YOK :/
  • evet Pro versiyon ülkemizde yok.. bende konuyu açan ibrahim beyden almıştım..

aralık sonuydu sanırım, bi araştırmıştım, 2 GB ramli olan model o zaman sadece arkası gri önü siyah renk olarak satılıyordu.. talep olunca demekki lenovo ülkemizdeki ürün çeşitliliğini arttırdı.
    Bu arada lenovo satış yetkilileri pro modelini de nisan gibi getireceklermiş..
    Talep oldugu için baya model getirdiler ve getirecekler sanırım p1 başlayan serüven p1 mini p1 pro p1 turboyla devam ediyor bakalım başka model ve renk cikaracaklarmi

• Lenovo turkiyede satışa çıkaracağı p1 ve emsallerinden zarar edeceğini sanmiyorum artik
    Istanbulda disarida bir cok yerde bilboardlarda p1 reklamı görüyorum
    P1 kabul gördü ve alanlarda memnun

• selamlar. sorun yasaayan arkadaslar var galiba. tam alalım derken kafamız karıstı. sorun yazılımsalmı

• 
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.