Şimdi Ara

Lenovo Vibe K5 Ana Konu Ve Kullanıcılar Kulübü (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.752
Cevap
44
Favori
201.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün itibariyle ben de araniza katıldım, su anlık memnunum. Sadece bildirimlerde birkaç sorunum var:
    1. Ayarlardan bildirim sesini sona getirsem de bildirim gelince sesi duyulmayacak kadar az çıkıyor.
    2. Whatsaap harici bildirim gelmiyor.

Bu sorunları yaşayan ve çözen var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güncelleme öncesi kalan dahili bellek miktarı 6,4 GB iken güncelleme sonrası 7,3 GB ye yukselmiş. onun dışında hiç fark yok gibi

Tekrar eski haline döndü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ivirzivir35 -- 22 Ekim 2016; 21:37:48 >
  • p4ozgur kullanıcısına yanıt
    Benim K5 plus için marshmallow olmazsa ayıp diye,
    Lenovo forumuna yazdım.
    Ne kadar çok kişi isterse o kadar gelme ihtimali artar.
    Yoksa vermeye niyetleri yok gibi...

K5'te qualcomm 400 serisi işlemci ve 1280x720 ekran varken k5 plus 600 seri işlemci ve fullhd ekranlı;
    Benzer işlemcili bir samsung veya sony telefona bakın 1200-1500 bandından aşağı yoktur.
    Yani telefon marshallow'u rahat kaldırır hatta hızlanır.
  • Hiç bir işlem,ayar yapmadan vaziyet bu şuan,bu telefonu anlamak mümkün değil,bi iyi bi kötü.. ekran suresi boyunca 4g cogunlukla açıktı
     Lenovo Vibe K5 Ana Konu Ve Kullanıcılar Kulübü Lenovo Vibe K5 Ana Konu Ve Kullanıcılar Kulübü

• 4g acik halde 7 saat ekran suresi aldim iki kez ama sonrasinda 4 saati gecemedim. Birde sarjdan cikartinca tel pil yuzdesi 99 da oluyor. Hic ℅100 olmadi . Kapali sarj yapiyorum

• beyler bu tel uzun vadede sorun cikarcak gibi umarım yanılırim

• quote:

Orijinalden alıntı: memrekaya

Hiç bir işlem,ayar yapmadan vaziyet bu şuan,bu telefonu anlamak mümkün değil,bi iyi bi kötü.. ekran suresi boyunca 4g cogunlukla açıktı
     Lenovo Vibe K5 Ana Konu Ve Kullanıcılar Kulübü Lenovo Vibe K5 Ana Konu Ve Kullanıcılar Kulübü

ayrıntıları kullan ekranına nasil ulasiyosunuz ben bulamadim

• gokhan_24 kullanıcısına yanıt
    pil ekranında aşağıda listede "ekran" ın üzerine tıklayın.

yeni güncellemede benim gördüğüm yenilikler ayarlar>ekran da "powerxtend power saving" özelliği gelmiş sanırım batarya ömrü için ekran kartını biraz limitliyor ama ben pek bi fark hissetmedim. diğer yandan artık google klavye dışında bir klavye seçtiğinizde telefonu yeniden başlatsanızda kalıcı oluyor ama launcher sorunu devam ediyor yine lenovo launcher oluyor. sanırım beyefendiler taksit taksit çözecekler sorunları çok zor bişeymiş gibi.

root ile ilgili bir gelişme bilen yazarsa seviniriz.

edit: güncellemeden sonra ayarlar>hesaplar a tıklayınca hata veriyor bende bu sorunu yaşayan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HünkarBeğendi -- 23 Ekim 2016; 13:28:57 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler

• pil durumu bence gayet iyi 100 den 55 4 saat ekran suresi aldım ve bu süre içinde oyunda oynadım webte de dolaştımm kamerayida kullandım guzel bence
     Lenovo Vibe K5 Ana Konu Ve Kullanıcılar Kulübü

• quote:

Orijinalden alıntı: qabRiéL

Dün itibariyle ben de araniza katıldım, su anlık memnunum. Sadece bildirimlerde birkaç sorunum var:
    1. Ayarlardan bildirim sesini sona getirsem de bildirim gelince sesi duyulmayacak kadar az çıkıyor.
    2. Whatsaap harici bildirim gelmiyor.

Bu sorunları yaşayan ve çözen var mi?

İkinci sorunu uygulamalardan çözdüm ama ilk sorun hâlâ devam ediyor. Nette araştırdım daha önce de sorulmuş. Burda yaşayan bir tek ben mi varım?
  • qabRiéL kullanıcısına yanıt
    Hocam bende plus modeli var. Kulaklığı takınca bildirim sesini otomatik kısıyor. Müzik dinlemeye başlamadan önce veya dinledikten sonra bildirim sesini kendim yükseltip kulaklığı öyle çıkarıyorum. Bir deneyin bakalım belki aynı sorundur sizinki de.

• qabRiéL kullanıcısına yanıt
    Telefona kulaklık taktığınızda bildirim sesi otomatik kısılıyor. Her kulaklıkta değil sadece kendi kulaklığında rastladım ben. O yüzden kulaklığı çıkarınca bi kontrol edin.
  • Arkadaşlar bende Lenovo k5 ailesine katıldım 3 gün önce telefon şık ancak şarj dan şikayetçi idim.Ancak çözümü buldum.Uygulama yöneticisinde arkaplan uygulamalarını işaretleyerek şarj süresi süper oldu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar f/p ilişkisini de göz önüne alınca bende K5 ile bu konuya dahil oldum.

temennim herkesin sorunsuzca cihazını kullanması ve garanti olaylarını hiç yaşamaması..
    İlk yapılacak şeylerden birisi ki yaptım..google klavyeyi iptal etmek..
    verilen kulaklık ise tek kelimeyle kepaze

İlerleyen günlerde deneyimlerimi de paylaşırım..biraz alışmak gerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISHNE

Arkadaşlar f/p ilişkisini de göz önüne alınca bende K5 ile bu konuya dahil oldum.

temennim herkesin sorunsuzca cihazını kullanması ve garanti olaylarını hiç yaşamaması..

Af buyurun hocam klavye niye?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: WISHNE

Arkadaşlar f/p ilişkisini de göz önüne alınca bende K5 ile bu konuya dahil oldum.

Gerçekten Lenovonun da emojili klavyesi mi var.Yoksa başka bi şeyden mi bahsediyorsunuz.

• marmara68 kullanıcısına yanıt
    Var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugratas

Var.

cahilliğimi bağışlayın nasıl giriliyor.
  • Merhaba, ben de f/p ürünü arıyorum. K5 tavsiye eder misiniz? Plus mı olmalı yoksa düz mü ?

Yardımcı olabilirseniz sevinirim telefonum bozuldu, yeni bir tane almam lazım
  • 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.