Şimdi Ara

Lenovo Vibe K5 Ana Konu Ve Kullanıcılar Kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
2.742
Cevap
54
Favori
188.215
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Lenovo >> Lenovo Vibe K5 Ana Konu Ve Kullanıcılar Kulübü
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    360 Mesaj
    Daha önce de söylemiştim, watsapp'a facebooka bildirim geldiğinde eski telefonda uygulama simgesinin yanında minik kırmızı bir bildirim noktası oluyordu içinde rakam yazıyordu, bu telefonda o yok diye. Bazı arkadaşlar launcher önerdi, novayı kurdum ama yine çıkmadı o kırmızı noktalar. Free versiyonunu indirmiştim ondan mı acaba, bir de launcher durduk yere kapanmıştı, telefonu aç kapa da yapmamıştım üstelik, aç kapa yapınca launcher da kapanıyor çünkü.
    || 500 GB 5400RPM HDD || Super Multi DVD-RW || Windows 7 Home Premium x64
  • Binbaşı
    1642 Mesaj
    1 hafta oldu telefonu alalı, tek sıkıntı kamerası..
    |
    |
    ben de aranıza katıldım kardesler telefon cok hos bi tasarıma sahip fena havalı duruyo siyahından aldım ozellikleri beni tatmin etti diyebilirim bikere cok akıcı hic bi kasma yok bu benim icin cok onemliydi pil muazzam ful sarjla neredeyse 3 gunu gorebiliyorum zamanli kapatip acma aktif . sadece ahize sesi bana pek yuksek gelmedi normalde yeterli seviyede ama son seviyesi pek yuksek degil . dolby guzel calisiyo farki hissettiriyo . pilin cikarilabilir olmasi guzel . kamera cok kullanmadigim icin bana yeterli sonucta profesyonel fotoğrafçı degilim. kısacası tam bi fiyat performans canavarı uzun donemde nasil olcak kullanip gorucez bu arada android 6 alacağı kanaatindeyim lenovo guncelleme takvimini bu telefonu cikarmadan yayinladigi icin bu telefona güncelleme gozukmuyo olabilir. ama alicaktir suphem yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Binbaşı
    1046 Mesaj
    Hayırlı akşamlar
    Benim galeri de resimdeki gibi sacma salan albümler oluşuyor bu neden oluyor?nasil oluyorsa arada oluyor bi kaç kere sildim. Yine oluştu azda değil 200kadar böyle ifadeler iceren albüm oluşuyor.
    Facebook güncellemeleri ile alakalı olabilir mi ?
    |
    |
    Telefonu alali yaklasik 1.5 ay oldu yenilerde nasıl olduğunu anlamadığım şekilde telefonun ön kamerasina kılcal bi toz parçası girmiş.Telefonu kılıflı ekran koruyuculu kullandim tozlu ortamlarda hic bulundurmadim.On kameraya bir sıkıntısı yok ama sinir bozucu garip bi durum.

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: bagavir

Daha önce de söylemiştim, watsapp'a facebooka bildirim geldiğinde eski telefonda uygulama simgesinin yanında minik kırmızı bir bildirim noktası oluyordu içinde rakam yazıyordu, bu telefonda o yok diye. Bazı arkadaşlar launcher önerdi, novayı kurdum ama yine çıkmadı o kırmızı noktalar. Free versiyonunu indirmiştim ondan mı acaba, bir de launcher durduk yere kapanmıştı, telefonu aç kapa da yapmamıştım üstelik, aç kapa yapınca launcher da kapanıyor çünkü.

Paralı versiyonunda var. Ayrıca satın alınca Teslaunread ile çalışıyor.
    |
    |
    Android sistemi cok sarj yiyor sinir ediyor. %50de ekran suresi 3 bucuk saat. Sarj %20 ekran suresi 4 bucuk. Android sistemi yemese ekran suresi 6 saat olabilecek. Kendi kendine sarji gidiyor telefonun. Stock rom yukle demeyin lutfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tugratas -- 19 Ekim 2016; 20:11:18 >
    |
    |
  • Yarbay
    2099 Mesaj
    YouTube güncelleme sırasında -501 hatası veriyor. Nasıl çözebiliriz?

|
    |

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
  • Binbaşı
    1323 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tugratas

Google playde youtube guncellenirken -501 kodlu hata olusuyor. Cozumunu bilen var mi ? Onbellegi temizle falan olmuyor.

ayarlar,uygulamalar,uygulama tercihlerini sıfırla.

Olmuyor

|
    |
    süraka kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Yeni güncelleme geldi ufak hata düzeltme. 220916 diyor. 49 mb. Bakalım ne düzeldi acaba? İnşallah birşeyler yamulmaz.

Edit...Yükleyemedi. Açılırken Status 101 hatası geldi.

Daha sonra smart assistant ile yüklüyormuş gibi yapıp harddiskten update.zip dosyasını alıp telefonunun sdcard'ına attım. (Zipten bir klasöre çıkarttım)

Daha sonra telefonun recovery menüsüne girip sdcard'tan system.zip dosyası ile güncelledim oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eteksen -- 21 Ekim 2016; 10:33:53 >

Varmı değişim sence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    eteksen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Kroton

Varmı değişim sence

Algılayamadım. Yazılımda detay yazsalar daha iyi olacak.

Edit. Son güncellemeyei daha önce geri çekmişlerdi. Yeni güncellemede Akıllı güç tasarrufu gelmiş. Check attığınız programları kapatmıyor arka planda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eteksen -- 21 Ekim 2016; 14:55:50 >

http://s5.dosya.tc/server3/guikzm/update.zip.html

Sdcarda atıp recoveryden yükleyenebiliyor. Zip dosyasını sdcarda çıkartın içeriğini. System.zip dosyasını flashlayın.
    |
    |

Orijinalden alıntı: eteksen

quote:

Orijinalden alıntı: Kroton

Varmı değişim sence

Algılayamadım. Yazılımda detay yazsalar daha iyi olacak.

Edit. Son güncellemeyei daha önce geri çekmişlerdi. Yeni güncellemede Akıllı güç tasarrufu gelmiş. Check attığınız programları kapatmıyor arka planda.

O özellik bende var ama iptal etsem bile çalışmıyor. Mesela periskoptan istesem bile bildirim gelmiyor.

|
    |

Hala youtube güncellenmiyor. Error code -501 hatasi oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tugratas -- 21 Ekim 2016; 17:49:55 >
    |
    |
  • Yarbay
    4371 Mesaj
    Su an güncelleme gözükmüyor bağlantı hatası diyor

|
    |

Orijinalden alıntı: kobra16

Arkadaşlar ben de geçtiğimiz haftasonu teknosadan aldım telefonu aranıza katıldım. Şimdiye kadar çok memnunum inş. öyle de devam eder

Hayırlı olsun, umarım bozulma vb. sorun çıkaramadan uzun süre kullanırsın.. Güzel telefon bende memnunum şu ana kadar
    |
    |
Reklamlar
son dakika
SEO
SEO
haberler
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,562
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.