Şimdi Ara

Lenovo Vibe K5 Ana Konu Ve Kullanıcılar Kulübü (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.752
Cevap
44
Favori
201.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tamamdır ben yanlış anladım. Normal seri çekim yapıyor hdr olarak tek tek çekiyor. Bir iki fotoğraf çekince anladım. Teşekkürler yardım için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar son güncellemeden sonra sanki telefonun üst kısmı yani ön kameranın altı biraz çok ısınıyor gibi geldi bana.. carmı böyle sorun yaşayan ?
  • K5 ile Facebook da canlı yayın yapabilen var mi? Ben beceremedim

• quote:

Orijinalden alıntı: Ron Jeremy

Donanım yetmiyorsa neden eklemişler hdr özelliğini?

enginanil kareye basılı tutarak görevleri görebilirsin.

çok teşekkür ederim hallettim. kusura bakmayın yeni aldığım için çözmek zaman alıyor.

bir sorum daha olacak. eski telefonumda markafoni, maçkolik, fanatik vs bildirimler gelirken şimdi gelmiyor.
    uygulama ayarlarında bildirimler açık görünüyor ama ana ekranıma uygulama bildirimleri gelmiyor?
  • enginanil kullanıcısına yanıt
    Bende forza futbol programında aynı sorunu yaşadım.hiçbir şekilde gelmiyordu bildirimler.sorunu ana ekrana widget ekleyerek çözdüm.varsa eklerseniz büyük ihtimal çözülür.

Bundan önce yapmadiysaniz akıllı güç tasarrufu menüsünden bu uygulamaların arka planda çalışmasına izin verir.ayrica uygulamalar menüsünden bulup başlatmayı sınırla ayarını kapatın.olmazsa widget .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CuCuK -- 26 Ekim 2016; 11:03:28 >
  • enginanil kullanıcısına yanıt
    Güvenlik kısmında ekran kilidi seçimi yapıp bitirdikten sonra bildirim seçenekleri var bir de onu dene istersen.
  • Bu cihazda facebookdan canlı yayın yapabiliyor musunuz? dener misiniz lütfen .ben yapmaya çalışıyorum donuyor olmuyor.
    uygulamayı kaldırıp tekrar yükledim bi kere canlı yayın acıldı sonra yine donuyor
  • Sarj meselesinde farkli bir boyut buldum,fm radyo actiktan sonra calisan uygulamalarda fm recording acik kaliyor ve somuruyor sarji,radyoda bug var,yeniden baslatmadan da duzelmiyor bazen kapatsan bile servisi

• Şu guncellemelerde tek bende mi hata var ? Cildiricam youtube -501 hatasi veriyodu digerleri guncelleniyordu. Simdi hicbiri guncellenmiyor siraya alindi diyor. Cozumu bilen var mi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: memrekaya

Sarj meselesinde farkli bir boyut buldum,fm radyo actiktan sonra calisan uygulamalarda fm recording acik kaliyor ve somuruyor sarji,radyoda bug var,yeniden baslatmadan da duzelmiyor bazen kapatsan bile servisi

Arka plan uygulamada da kapatamıyormuyuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar güncelleme sonrası farkettiğim bir şey var kare tuşuna tek sefer bastığında çıkan ekranda tercihe tıklayınca genel ayarlar altında varsayılan başlatıcıyı seçebiliyorsun bende VıbeUI ve Android vardı seçeneklerde ben Androidi seçtim ana ekrana menü geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: MustaaBaşkan

Arkadaşlar güncelleme sonrası farkettiğim bir şey var kare tuşuna tek sefer bastığında çıkan ekranda tercihe tıklayınca genel ayarlar altında varsayılan başlatıcıyı seçebiliyorsun bende VıbeUI ve Android vardı seçeneklerde ben Androidi seçtim ana ekrana menü geldi

Evet. Ben de dün fark ettim. Lâkin Lenovo'nun kendi tasarımı daha hoşuma gidiyor. Donanımı yüksek ve planlamada bulunan Android 6 güncellemesi gelirse belki orjinal Android tasarımını kullanabilirim. Ne yazık ki donanımı yüksek olmasına karşın 6 güncellemesini bir türlü yayınlamadılar.
  • marmara68 kullanıcısına yanıt
    Hayır,bug olduğu için kapanmıyor,ancak açıp,kapatmak paklar

• Kırılmaz cam takan var mı? İnternetten bulduklarım pek içime sinmedi de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ron Jeremy

Kırılmaz cam takan var mı? İnternetten bulduklarım pek içime sinmedi de.

Evet 7.5 tl ye gitti gidiyordan aldım güzel kalın tavsiye ederim.
  • marmara68 kullanıcısına yanıt
    Tam oturuyor mu acaba? Bazı yorumlarda kamera ve sensörü kapatıyor falan yazılmıştı da içime sinmemişti. Bir de link atabilirsen sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: sezgin2

quote:

Orijinalden alıntı: MustaaBaşkan

Arkadaşlar güncelleme sonrası farkettiğim bir şey var kare tuşuna tek sefer bastığında çıkan ekranda tercihe tıklayınca genel ayarlar altında varsayılan başlatıcıyı seçebiliyorsun bende VıbeUI ve Android vardı seçeneklerde ben Androidi seçtim ana ekrana menü geldi

Evet. Ben de dün fark ettim. Lâkin Lenovo'nun kendi tasarımı daha hoşuma gidiyor. Donanımı yüksek ve planlamada bulunan Android 6 güncellemesi gelirse belki orjinal Android tasarımını kullanabilirim. Ne yazık ki donanımı yüksek olmasına karşın 6 güncellemesini bir türlü yayınlamadılar.

6'nın gelmesini bende istiyorum ancak bu güncellemeden sonra gelir mi bilemiyorum çünkü ağustosta geri çektikleri güncellemeyi daha yeni düzeltip gönderdiklerine göre 6yı ya hiç göndermezler yada çok geç gelir. Bu arada kırılmaz cam soran arkadaşım ben şahsen eskişehir de oturuyorum ve buradaki telefoncudan taktırdım gayet de memnunum hem sağlam hem de dediğin gibi herhangi bir yer kapatmıyor.

• 1 hafta oldu sayılır alalı k5 i lg g4 ün bilenen sıkıntısından dolayı servise vermek gerekti acil telde lazım olunca sonrada kullanacağım pekde üzmeyecek fiyatı uygun bir tel aradım ve K5 çıktı karşıma değerlendirme olarak 10 üzerinden tasarım (tabiki hepsi bence) 8 puan alır kamera dersek vasat karanlık ve çok ışık problemli açıyı bulursan ve ışığı yakalayabilirsen uygun açıdan güzel 5 puan. serilik yeni olduğu için bişey demek zor ama bu hali ile o da 8 puan ses seviyesi lg 4 ün 2 tık altı k5 fp ürünü olarak buda 7 puan olur . pilde bende iyi gitti internet hep açık genelde mesajlaşama konuşma çok az olaarak 1 günü çıkardı ve arttı genelde memnun edici bir performansı var. Bende ki tek sorun telin asıl işlevi olan sesi iletmemesi sesi işin içine katmazsan iyi yani :) kesik kesik iletmesi gibi sıkıntıları var bundan dolayı servise vericem.
  • civanmertt C kullanıcısına yanıt
    Kamer gayet iyi sunu anlayin artik. Cok az ugrasinca guzel cekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tugratas -- 28 Ekim 2016; 8:28:49 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.