Şimdi Ara

Lenovo V15 G2 Alc Amd Ryzen 7 5700U 16GB 512GB SSD

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
29
Cevap
2
Favori
7.250
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

https://www.hepsiburada.com/lenovo-v15-g2-alc-amd-ryzen-7-5700u-16gb-512gb-ssd-15-6-freedos-fhd-tasinabilir-bilgisayar-82kd0037tx16-p-HBCV00001BEHIJ

İşlemci Zen2 7nm 8 çekirdek 16 thread. Igp Vega 8 1900mhz. 16 gb ram, 512 gb ssd. Ips panel. Yanlış bilmiyorsam yarı metal kasa.

Ama açıklama kısmındaki nota dikkat; 8 gb ram'i biz ekledik demişler. Yani açılmış, iade edilmiş veya herhangi bir şekilde işlem görmüş ürünler olabilir.

• bu lenovolari bir turlu sevemedim.. tiplerinden cirkinlik akiyor... dunyanin en estetik yoksunu laptoplarini uretiyorlar yillardir...

• V15 in 8/256 olanini aldim.Amd Athlon Gold 3150U islemcili cop filan degil gayette seri bir laptop 2 sene once 2450 ye gg dan almisdim.@Cohannan nickli arkadasin onerisiyle zaten biz aldikdan hemen sonra eba meba muhabbettine zam yaptilar 2 senedir severek kullaniyorum.Eksikleri elbette var hoparlor sesi fazla yuksek degil birde ekran TN panel.İslem gormus demis yukardaki arkadas.Lehimli olarak geldigi icin ram ve default ssd opsiyon olarak artirilmis almak isteyenler icin mecburi icini acip istediginiz sekilde upgrade yapip gonderiyorla ve bu garantiyi etkilemiyor bilginiz olsun.Cokda hafif bi laptop.
  • 5500U'lu modelini 6000'e almıştım yurtdışından. Üzerine 500'lük masraf ettim, bu bilgisayara dönüştürdüm. İşlemci hariç. :) Gayet güzel bilgisayar, yeri geliyor Skyrim, Dota 2 bile oynanıyor. 5700 daha iyidir diye düşünüyorum.

• Panelleri sRGB %100 IPS 144/165 hz olsa çok tutulurdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 10 Şubat 2022; 20:50:38 >
  • ztealth kullanıcısına yanıt
    bu cihazı bende aldım tek sıkıntısı sesi kısık. Onun dışında şarjı ve ekranı harika
  • ztealth kullanıcısına yanıt

8-9 bin olsa alınır 13 bin tl şaka mı

• Zeze1 kullanıcısına yanıt

aynen 7800 e almıştım 3-4 ay önce

• Bahse konu laptopun 8 gb ram modelini 2 şubatta aldım fakat şunu söylemek istiyorum bu satıcı arkadaşla görüştüğüm zaman cricual gibi bir markanın ramini eklediklerini ve uyduğunu belirtti fakat ben bilgisayarın seri nosu ile müşteri hizmetleri ile görüştüğüm de lenovonun sitesinden baktığım zaman uyumlu 4 marka gözüküyor samsung, hynix, ramaxel bi de bi marka daha bilginiz olsun
  • bjkyener kullanıcısına yanıt
    Ben 8200e aldım ekim sonunda hocam. Gayet hoş bir cihaz.

Lenovo V15 G2 Alc Amd Ryzen 7 5700U 16GB 512GB SSD
  • Lenovo V15 G2 Alc Amd Ryzen 7 5700U 16GB 512GB SSD
  • virtue28 kullanıcısına yanıt

Bilgisayarlarda geçerli 500 TL indirim kodu bana da gelmiş, bugün sona eriyor. Acaba bugün PC lerde sepette extra %5 indirim gelir mi

• paradiso45 P kullanıcısına yanıt
    Yakinim almisti iki gun once, malesef sonra geldi bu hediye ceki. Oda 7975 gibi fiyata almisti ama bu rakamda guzel. Ofis ve genel isler icin yeterli ozelliklerde acikcasi. 10 ustune cikilsa amd h islemci ve renkli klavye, 144 hz ekran gibi cihazlara bakmak lazim.
  • Piyasadaki İşlemci, anakart performansı hakkında üstünkörü bilgim var. Hangi işlemci daha iyidir, performans karşılaştırma vs yapabileceğimiz önerebileceğiniz bir kaynak varmı site, YouTube kanalı vs. Teşekkür ederim
  • paradiso45 P kullanıcısına yanıt

Acikcasi uzun suren tecrübe gerekiyor dediginiz.

Direk sitelerde aradiginiz cevap yok ama butceye gore istege gore oneriler var.

Islemci ve ekran karti olarak butun kartlarin siralandigi siteler var, oradan performans siralamasina bakabilirsiniz.

En kisa yoldan bütçe ve kullanim seklinizi belirtirseniz, ona gore tecrubeli arkadaslar yorumlar, onerilerde bulunurlar.

Bu pc ye gelince islemcisi ve uzerindeki dahili grafik karti ofis ve giris seviye oyun icin yeterli simdilik. Ram vs hdd olayindan cok, pc nin marka modeli, kasa kalitesi, ekran in renk destegi ve hz olayi, isikli klavye vs vs birçok etken var bakilmasi gereken.

Oyun oynarim derseniz zaten bu pc ye hic bakmayin, butceyide 15 bin ustu olarak ayarlamaniz gerekiyor.

• virtue28 kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için çok teşekkür ederim, oyunlarla hiç aram yok ama bazen ufak tefek video render, ya da görüntü işleme ile ilgili ihtiyaçlarım olabiliyor ve sanırım bunlar içinde yine iyi bir ekran kartlı bilgisayara ihtiyaç var. Tekrar teşekkürler
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.