Şimdi Ara

Lenovo Ücretsiz Recovery Dvd İsteyenler (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
273
Cevap
4
Favori
41.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bilgilendırısenız sevınırım

benım pc 3000 N200
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mnr980

arkadaşlar cd ler kaç günde geliyoır

benım pc 3000 N200

• Merhaba

2 gün önce aldim laptop

lenovo marka Y 530 modeli yanliz içinden driver cd leri çikmadi.

siz sanirim driver cd lerini yolluyormuşunuz yardimci olursaniz çok sevinirim.

işlemcisi dual core 2.0 olan modeli bimeks den almiştim

AMA DRİVER cd leri çikmadi mail yolladim ama geri dönüş yapilmadi

sizin mail adresi nedir ? gokhan hocam
  • gökhan bey benimde bir problemim var

sl 500 thinkpad laptop aldım

arkadaşım harddisk bölerken recoryle beraber herşey silindi
    servis tede cd yok elinizde sl 500 2746-a78 609d066 için
    cd varsa cevap dönerseniz adrese gönderebilirmisiniz

forumlarda okuduğum kadarıyla 4 dvd gerekiyormuş

ilginize teşekkür ediyorum
  • HP'de Fransa'dan göndermişti, 3 günde geldi, 3,5 TL krgo ödedim..
  • yokmu yardim edicek biri ?

lenovo ideapad y530 driveri lazim yardimci olursaniz çok sevinirim

msn adresim doganmaner@hotmail.com teşekkürler
  • Hocamwww.lenovo.com buraya gir, ilindeki veya en yakın ildeki yetkili servis bilgilerini öğren, orayla mail ile sor.. yardımcı olurlarl..
  • Peki XP sürücü ya da recovery CD'si istesek gelir mi? Ben XP sürücülerini kuramadım hala g530'a.
  • İşletim sistemi vista home premenum da sp1 2 bilmiyorum fark edermi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

arkadaşlar cd ler kaç günde geliyoır

benım pc 3000 N200
    slm arkadaşım bendede aynı bilgisayar var leneovo bilgisayar garanti hizmetleri 3000 n2000 bölümünde arda bey var cd o temin ediyor bana 1 ay içinde geldi kargo falan ödemiyorsunuz cd ler orjinal fransadan temin ediliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aragonReddevils -- 21 Eylül 2009; 13:35:45 >
  • 10 GÜNDE GELDİ BANA dvd ler..

3 tane nasıl kulllaacam bunları?
  • Epey oldu e posta attım ve cevap olarak Macaristan tarafından bir posta içinde üç tane dvd ve nasıl kullanılacağını anlatan İngilizce bir yazı çıktı. Aynı zaman içinde nasıl olsa unuttular diye bir de Ankara'daki bir firmadan istemiştim. Şimdi iki tane birden aynı kurtarma dvd.leri var. Bunların kulllanımı çok da zor değil. Birazcık İngilizcesi olan ya da daha önce İngilizce program kuran birisi bunu da kurabilir.

DVD'leri sırasıyla kullanacaksınız. Birincisini taktıktan sonra hatırladığım kadarıyla hiç bir işlem yapılmıyor. Ardından ikincisini istiyor. İkincisi sırasında bilgisayara Vista kuruluyor. Üçüncü DVD ise donanımları yüklemek için kuruluyor. Kurulum çok uzun sürse de çok da bir şey yapmanıza gerek kalmıyor. Bir bilgisayara XP kurmak bile bundan daha zor diyebilirim.
  • gökhan bey recovery dvd ler size pm attım:)teşekkürler
  • Bende mail attım inşallah gelicek dört gözle bekliyorum care tuşum çalışmıyo.
  • bende yeni g530 aldım ama free dos. şimdi ben istesem banada cd yollanır mı arkadaşlar?
  • Şimdi arkadaşlar bütün mesajları okudum ve sorunlara bildiğim kadarıyla cevap vermeye çalışacağım....

Öncelikle lenovo ile kullanıcı olmak dışında bir bağım yoktur...

İlk olarak free dos sistemlere Recorvery disc gönderilmez...Ayrıca vista ile gelen makinayada Xp Yada Win 7 Recorvery disc leri gönderilmez...

İkinci olarak Çoğu bilgisayar içinde recorvery disc ler bulunmaz firmalar bu discleri kullanıcıların kendilerinin yapmasını isterler...Şahsen ben kendim aldım...Driver sorunu olan arkadaşlar sorunlu driveri başka bir firmanın veya donanımın kendi sitesinden indirebilirler...Buda bir çözümdür...Ama size tavsiyem laptobunuzu ilk aldığınızda C içerisinde bir DRİVER klasörü vardır...Bu klasörü bir CD ye yazdırmanız...

Lenovo yu küsümseyen arkadaşlar Lenovo nun dünyanın en büyük 4. Notebook üreticisi olduğunu ve servis kalitesi olarak 1. olduğunu araştırarak öğrenebilirler..

• Doktor bazı hataları düzelteyim öncelikle free dos sistemlerin zaten recoverye ihtiyacı olmadığına göre zaten recoverye CD'de olmaz bu doğru olduğu halde Vista ile gelen bilgisayara XP gönderilmeyeceği hakkında hatanız var. Update için para ödemesiniz bile çoğu firmadan XP CD'si isteyebilirsiniz. Eğer varsa bilgisayarınıza xp yükleyerek donanımlar için gerekli yüklemeleri firmaya ait İnternet sitesinden indirebilirsiniz.

İki farklı kurtarma CD'si kullanabiliyoruz. Birisi sabit diskimizdeki kurtarma bölümünden oluşturduğumuz kurtarma CD'sidir ki bununla bilgisayar açılmadığında açılması için gereken programları kullanabilirsiniz. Bir nevi kurtarma bölümünün işlevini yüklenir. Şirketten istediğimiz ise bilgisayardaki kurtarma bölümü ve tüm disket temizlendiğinde dahi yüklemeye gerçekleştirmek içindir. Bu CD'leri mutlaka isteyin elinizde bulunsun.

İlk dizüstü bilgisayarım Lenovo markadır. Bu yüzden diğer firmaları bilmiyorum. Tek bildiğim ise her ne olursa götürdüğüm Destek AŞ tarafından düzeltildi. İki yıllık garanti süresince defalarca uğramama rağmen.

• bana lenovo turkiye den msj geldi 2 gün sonra (istekten). yoldaymış dvdlerim:) heycanlan bekliyorum.
  • bu sabah bir tel geldi,fransa dan paketiniz var diye,adını bilmediğim bir kargo şirketinden.adresimi istediler verdim yarın sabah getireceklermiş.yaklaşık 1 hafta içinde süper bir hızla yanıt aldım.yarın cd ler gelince tekrar yazıcam.
  • Arkadaslar merhaba ,Uzun bir sure size cd temin edemeyecegim askerlik görevi sebebi yuzunden kusura bakmayin
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.