Şimdi Ara

Lenovo TAB M10 FHD PLUS 64GB KULLANICILARI (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
10
Favori
26.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende bu cihazı düşünyrdm fakat pil olayı cnmı sıktı elimde samsung t590 var pili 1-2 gün rahat gidiyor . pili tam gün gitmeli 3,4 saat az değilmi arkadaşlar ??

• tekrar selamlar

Hocam tableti aldım 2 hafta olacak neredeyse. Kişisel görüşlerim şöyle,

Ekran: canlı, parlak ve doygun renkler veriyor. Ben panelin kalitesinden memnun kaldım.

Ses: Hoparlörlerinin stereo olması bir çok rakibinin önüne geçmesini sağlıyor. Kulaklık çıkışı da bana yeterli geldi.

Hafıza: 128GB olanından aldım. Uzun bir süre depolama sıkıntısı çekmem gibi görünüyor.

Ram: 4GB ram işini yapıyor.

Genel olarak malzeme kalitesinden ben memnun kaldım. Aliminyum dış kasa ve çerçeveler güzel oranlanmış. Cihazın hızı bu donanıma göre sırıtmıyor. Tabiki bir Ipad performansı olmaz ama işini bence fazlasıyla yapıyor. Ekran ışığını sürekli yarım kullanıyorum, akşamdan akşama yaklaşık 3,5-4 saat kadar youtube, sosyal medya, sağa sola bakıyorum bu şekilde pilden çok fazla verim alabiliyorum. Tam ışıkta kullanabilmem imkansız, gözlerim buna müsade etmiyor. Bu şekliyle ben yaklaşık 3 akşam kadar kullanabiliyorum. (3 saat desek toplam 9 saat ) Müzik dinlerken FLAC ve yüksek kaliteli müzik dinliyorum, ses şiddetini yarısına kadar açıyorum , bu bile bana yeterli geliyor.

Genel olarak toparlayacak olursam ben memnun kaldım. Beklentileri yüksek olan arkadaşları tatmin etmez bu cihaz fakat günlük işler için oldukça yeterli.

• Bu tabletin hd olan versiyonu var o nasıldır acaba? Pil süresi daha uzun gider mi hd olması sebebiyle?
    Hepsiburada da şuan hd olanı 4gb/64gb kampanyalı fiyatı 1.350tl
    https://www.hepsiburada.com/lenovo-tab-tb-x306f-64-gb-10-1-tablet-trza6w0026tr-p-HBV0000122IQH?magaza=Hepsiburada

Normal kullanıcı için hd veya full hd olması çok farkeder mi ve pil süresini etkiler mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar lenovo m10 tabletimde açma kapama tuşu temassızlık yapıyor, 10kere basıyorum 1 kez zor algılıyor. Yazılımsal olduğunu düşünmüyorum ama başına böyle bir durum gele varmı?

• merhaba arkadaşlar nasılsınız?

bir konuda yardımlarınıza ihtiyacım var yanıtlarsanız çok sevinirim.

bu aşağıdaki iki ürün arasında kaldım iki ürün de özellik olarak bir birine çok yakın

kullanım amacım öncelikle çocuğum için eba ve zoom a girip ders yapması sonrada iş yerinde netfliks ve video film izlemek sosyal medya da takılmak .

gündüz tablet çocukta olacak akşam ve gece vardiyalı çalıştığım için bende olacak bu tabletlere mini küçük bu logitech in klavyesini de almayı düşüyorum yanında varmı tavsiyeleriniz bundan baika daha uygun iş görür bişeyler ..

birde bu ürünlere klavyeli kılıf yok sanırım veya sadece kılıf da bulamadım ?

https://www.hepsiburada.com/lenovo-tab-m10-tb-x606f-64gb-10-3-wi-fi-tablet-gri-za5t0215tr-p-HBV00000TCIT1

https://www.hepsiburada.com/lenovo-yoga-smart-tab-tb-x705f-64gb-10-1-ips-tablet-za3v0061tr-p-HBV00000UF2HH

klavye : https://www.hepsiburada.com/logitech-k380-multi-device-bluetooth-r-klavye-gul-920-010067-p-HBV0000167T3G

• Arkadaşlar merhablar Bende bu tabletten aldım 2 gún oldu. Bugün tablete dosya yüklemek için flash disk takmak istedim fakat tabletin okumadgini fark ettim. bunun için Otg ayarı yapılıyor sanırım. bu husus hakkında bana yardımcı olabilecek var mı acaba ?

• yusuf24 kullanıcısına yanıt

Bende flash disk bağlamak istiyorum ama tablet okumuyor. Banada tarif edermisiniz nasíl yapabilirim. Otg ayarlarından kaynaklanıyor ise nasıl yapabilirim bunu acaba ?

• FatihEmet F kullanıcısına yanıt

Usb belleği exFAT olarak biçimlendirip tablete bağlarsanız sorun çözülür.

• Lenovo TAB M10 FHD PLUS 64GB KULLANICILARI
    Lenovo TAB M10 FHD PLUS 64GB KULLANICILARI

Bu şekilde yaparsanız sorunsuz açılır. Her android cihazda kullanıyorum. Bişey eksik yapıyorsunuzdur

• Teşekkürler.hersey için.ilginiz ve alakanız için.

Oldu mu bari :)

• Maalesef olmuyor. Kuracağım tableti şimdi.

İzinler ile alakalı bir sıkıntı olabilir.

• Herşeyi yaptım açtım.bir türlü olmadi. Otg izinleri hepsicacik

Flashi takınca bir uyarı çıkıyor mu yukarıda?

• Hayır hiç bir şey çıkmıyo. Belki de dönüştürücü arızalı. Bu yüzden .yenisini temin edeceğim.ama herşeyi doğru yaptığıma eminim.

• Bişey çıkmıyorsa dönüştürücü sorunludur muhtemelen.

• Tablet araştırması yaparken dün akşam gittigidiyorda indirim olduğunu görüp aldım. 1614 tl 15 tl de bonus gelecek. 1600 tl sim kartlı iyi gibi geldi.

Lenovo Tab M10 FHD Plus LTE TB-X606X Tablet Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

• Arkadaşlar herkese iyi günler genel olarak memnunsunuz galiba kızım için alacağım eba youtube ve biraz oyun ( bu arada pubg durumu nedir belki bende el atar arada) aslında Huawei t10s de kaldı aklım ama Googleplay olmadigi için zorluk cekilebilir Samsung A7 ekran ve donanım zayif geldi biraz
    Huawei t10s
    Samsung tab s6 lite
    Ve bu arasında ne dersiniz bir kaç sene sonra sıkıntı cikartimi

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.