Şimdi Ara

Lenovo tab 2 a7-30 kipada 219 lira (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
2
Favori
2.458
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Core2han

quote:

Orijinalden alıntı: hortlak123

a7-30 daha iyi sanırım 07-50 den.Sadece kamerası kotu ama depolama alanı daha fazla , dolby ses desteği mevcut ve a7-*50 ye göre daha hafif , ayrıca a7-50 kitkatı almış en son. a7-30 ise 5.0 ı almış daha güncel. Ben ce tüm bu özellikler kameradan daha önemlı

dolby ikisinde de var.

depolama alanı düşündüğünüzden daha önemli bir faktör uygulama kullanımıza bağlı tabiki

kameralarında baya ciddi fark var.

30 1024x768 iken 50 1280x800 çözünürlük daha yüksek 50 de.

Resmi olarak >>>>https://support.lenovo.com/tr/tr/documents/ht101396 update kısımları burada 50 lollipop almamış ilginç nedendir bilinmez kamera depolama hariç aynı donanımlar.

Önemli olan cihazın hangi sürümde olduğu değil hangisinde en stabil olduğu aslında keşke alsaymış ancak kitkat uzun süreler güncelliğini korur

Kamera depolama çözünürlük gibi artılar android sürümünden daha önemli tabi kıstaslar kişiden kişiye değişir :)

Dolby desteği yazmıyor gsmarena da.Sistem hafızası onemlı hatta bır yerden sonra hızı da etkılemeye başlar bu faktör.8 gb dıyor.Bunun zaten en az 4-5 gb ı sıstem olarak gelecektır.İki cihaz arası 1 yıl var.a7-30 en son cıkan cıhaz.Ayhrıca o cozunurluk farkı da sorun olmayacaktır. Arasında dağlar kadar fark yok

• quote:

quote:

quote:

a7-30 daha iyi sanırım 07-50 den.Sadece kamerası kotu ama depolama alanı daha fazla , dolby ses desteği mevcut ve a7-*50 ye göre daha hafif , ayrıca a7-50 kitkatı almış en son. a7-30 ise 5.0 ı almış daha güncel. Ben ce tüm bu özellikler kameradan daha önemlı

dolby ikisinde de var.

depolama alanı düşündüğünüzden daha önemli bir faktör uygulama kullanımıza bağlı tabiki

kameralarında baya ciddi fark var.

30 1024x768 iken 50 1280x800 çözünürlük daha yüksek 50 de.

Resmi olarak >>>>https://support.lenovo.com/tr/tr/documents/ht101396 update kısımları burada 50 lollipop almamış ilginç nedendir bilinmez kamera depolama hariç aynı donanımlar.

Önemli olan cihazın hangi sürümde olduğu değil hangisinde en stabil olduğu aslında keşke alsaymış ancak kitkat uzun süreler güncelliğini korur

Kamera depolama çözünürlük gibi artılar android sürümünden daha önemli tabi kıstaslar kişiden kişiye değişir :)

Dolby desteği yazmıyor gsmarena da.Sistem hafızası onemlı hatta bır yerden sonra hızı da etkılemeye başlar bu faktör.8 gb dıyor.Bunun zaten en az 4-5 gb ı sıstem olarak gelecektır.İki cihaz arası 1 yıl var.a7-30 en son cıkan cıhaz.Ayhrıca o cozunurluk farkı da sorun olmayacaktır. Arasında dağlar kadar fark yok

dolby sanırım yok. bende bakındım göremedim. (ikiside tek hoparlör dolby yazılımsal kısacası bunada dolby yazılımı kurulursa aynısı olacaktır %100 eminim ki aynı hoparlörler var ikisinde de :) )

1024x600 vs 1280x800

ön 0.2 arka 2 mp vs ön 2 arka 5 mp

depolama 8 vs depolama 16

5.0 vs 4.4.2

bu kıyaslamaya göre herkes aklına yatanı alır kısacası :)

• quote:

Orijinalden alıntı: BNYZ

Migros insertte var. 3g li fiyatı da 239 lira.

Migrosta satılan tab1 modeli , 8gb ve 3g li.

Konuda bahsedilen tab2 modeli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kayda değermiş, değerlendirebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: laider

quote:

Çok fark varmış gibi durmuyor? http://m.gadgets.ndtv.com/lenovo-tab-2-a7-30-2281-vs-lenovo-tab-a7-30-1448

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BNYZ -- 18 Nisan 2016; 7:40:10 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: laider

quote:

Çok fark varmış gibi durmuyor? http://m.gadgets.ndtv.com/lenovo-tab-2-a7-30-2281-vs-lenovo-tab-a7-30-1448

Öyle görünüyor

• Oğluma Uzun yolculuklar için ön koltuğun arkasına takıp video vs seyretmesi için almak istiyorum uyar mı sizce?

• a7-30 olanın dahili hafızası kaç. Cihazı aldığımızda sistemden bize ne kadar alan kalıyor. SD kart takılabiliyor mu?
    Bir de wifi bant genişliği kaç mbps?

Bir de kullanan arkadaşlar; kamera ile fotoğraf çektikten sonra diğer fotoğrafı çekmek için bekliyor mu?
    Samsung veya ipad hiç beklemiyor kasmıyor. Akıcılık yönünü bu şekilde değerlendiriyorum.
    Hani yazılıma göre donanım, donanıma göre yazılım muhabbeti :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HDMI çıkışı var mı acaba?
  • ankara atlantis kipada baya uzun süredir bu fiyatta gidip deneyebilir ve alabilirsiniz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ÖzGüR-LüK

quote:

Orijinalden alıntı: mete_bey

Ben gittigidiyor üzerinden A7-50 modelini aldım. 256 TL - 25 TL BKM - 10 TL WP = 221 TL

Link var mı?

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/lenovo-tab2-a7-50-16gb-1gb-7-215568291?rcp_action=rcpProductClicked

Tab 7 a 50 259-25 bkm

ve (bende ikisi arasında kaldım

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/lenovo-a8-50-tab-tablet-218027060

tab 8 a 50 299-25 bkm

Kardeşim hangisinde karar kıldın bende 5 yaşındaki kızıma almak istiyorum telefonlarımızın canını çıkardı
    Android oyunları oynamak için pasta yapma oyunu vs hangisini almalıyız fikrin varmı ? teşekkrüler

• quote:

Orijinalden alıntı: Mamiy

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ÖzGüR-LüK

quote:

Orijinalden alıntı: mete_bey

Ben gittigidiyor üzerinden A7-50 modelini aldım. 256 TL - 25 TL BKM - 10 TL WP = 221 TL

Link var mı?

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/lenovo-tab2-a7-50-16gb-1gb-7-215568291?rcp_action=rcpProductClicked

Tab 7 a 50 259-25 bkm

ve (bende ikisi arasında kaldım

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/lenovo-a8-50-tab-tablet-218027060

tab 8 a 50 299-25 bkm

Kardeşim hangisinde karar kıldın bende 5 yaşındaki kızıma almak istiyorum telefonlarımızın canını çıkardı
    Android oyunları oynamak için pasta yapma oyunu vs hangisini almalıyız fikrin varmı ? teşekkrüler

Özellikleri aşağı yukarı aynı tek fark ekran boyutu hocam ikskde güzel aletler :)

• Bende karar veremedim ya 150 lik piranha mı alsam samsung mı yoksa bunlardan hangisini çocuk filim İzleyecek hatta takılır belki ileride ne alalım

• quote:

Orijinalden alıntı: hakanberber53

Bende karar veremedim ya 150 lik piranha mı alsam samsung mı yoksa bunlardan hangisini çocuk filim İzleyecek hatta takılır belki ileride ne alalım

hocam çin tabletine hiç girmeyin. ben iki tane çöpe attım. daha ilk alındığında bile yavaş aletlerdi. biri dark biri onyo markaydı ikisi de çöp. ben lenovo almayı düşünüyorum ufaklığa
  • hakanberber53 H kullanıcısına yanıt
    Piranha almayın hocam. Etrafımda kaç tane alan varsa bozuldu cihazlar. Asus var Samsung var lenovo var bu başlıktaki gibi neyin ne olduğu belli. Bu piranhadan herkes nefret ediyor adamlar daha nasıl urun satabiliyor anlamıyorum.

• WallacE McKarT W kullanıcısına yanıt
    Özelliklerinde görünmüyor olsa tadından yenmez..

• O zaman lenovo alalım bizde bi tane 😄

• 8 inç modelini aldım axess ve bkm ile 260 tl ye geldi
  • GG de bkm devam ediyor mu. Odeme sayfasinda cikmiyor sa :/?

• a7-10 modeli var bende tek farkı arkada kamerası yok.

inanılmaz memnunum. 200 e ucuz çin mallarından almak yerine dolby li bir tablet ses bariz farklı kulaklıklarda. şarjı 1-2 gün götürüyor çok çok iyi bedava.

yurtdışı romu yüklerseniz, radyosu da mevcut. hatta 3gli modelleriromlarla telefona dönüşüyor. sorun etmeyin uğraşamam oturun 1 hafta öğrenin bıkkınlık geldi şahsen.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.