Şimdi Ara

★★Lenovo P70-A Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü★Herşey İlk Sayfada★8.1 Romları Geldi★ (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.310
Cevap
127
Favori
528.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rootlayınca güncellemeleri otomatik alıyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9008 9 kullanıcısına yanıt
    Emin değilim ama yanlış hatırlamıyorsam yabancı bir forumda okuduğum kadarıyla alıyor güncellemeyi sorunsuz. Almazsa da çok sorun değil stock rom yükleriz veya twrp recovery kurduktan sonra aldığımız yedeğe döneriz. (Root zip dosyasını yüklemeden önce aldığımız yedek)

• vindobona V kullanıcısına yanıt
    Trolü beslemeyin..

• Bu cihaz 4000 mah hakkini kesinlikle vermiyor. 2600 mah z3 compact la ayni sureyi veriyor 10 saat ekran suresi. Bence 14 saat vermesi gerekirdi ama kesinlikle bataryasi harika sırf bataryasi icin bile alinir bu cihaz

• gunman233 G kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım root yapınca banka uygulama ları hep uyarı veriyor. Teli bankacılık islemlerindede kullaniyorum. Kesinkes güvenlimi bu root islemi?

• emurat E kullanıcısına yanıt
    Bankacılık programları her ihtimale karşı uyarı verir zaten Root varsa.
    Market dışından uygulama yüklerken (apk) dikkat edin siz yine de. Ayrıca Root erişimi isteyen bir uygulama çalışmak isterse superuser uyarı verir, kendi elinizle izin ver demediğiniz sürece Root hakları ile çalışamaz. Çok da bir güvenlik riski oluşturmuyor yani sonuç olarak. Ben yıllardır surekli Root ile kullandım herhangi bir sıkıntı yaşamadım.

Bankacılık işlemlerini telden mi yapiyorsun hocam ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Yasinayaz23

Bu cihaz 4000 mah hakkini kesinlikle vermiyor. 2600 mah z3 compact la ayni sureyi veriyor 10 saat ekran suresi. Bence 14 saat vermesi gerekirdi ama kesinlikle bataryasi harika sırf bataryasi icin bile alinir bu cihaz

Abartmayalım isterseniz. 11 saat aldım ben. Şartları zorlarsam 13-14 saat alıp koyarım isterseniz ama gerek yok. Evet bır miktar daha iyi olabilirdi gibi teoride ama pratikte bunu sağlayan bir durum yok. Eylül'de 5.1.1 Lollipop aldığımızda kernel ve sürücüler de güncellemeye dahil olacak ve değerler artacaktır. Ancak yaptığınız pil karşılaştırması pek doğru değil o şekilde doğrusal bir artış olmuyor pratikte.

• quote:

Orijinalden alıntı: 16asd208

quote:

Orijinalden alıntı: vindobona

Çok akıllısın

senden akilli oldugum kesin cin mallarini kullanmam.

Herseyimiz çin olmuş yapma be arkadaşım

• emurat E kullanıcısına yanıt
    Evet kullanıyorum dediğim gibi yıllardır (3-4 yıldır). Şuan da teb ve İşbankası programları kurulu sorun yok. Dikkat etmeniz yeterli. Ayrıca bu bilgileri çalan virüsler var mı zaten? Bankacılık bilgilerimiz telefonda tutulmaz zaten hepsi, tutulanlar da kırılmaz şifrelenmiş dosyalar içerisindedir. Tek risk bastığınız tuşları kaydeden programlar varsa oradan olabilir. Ama dedigim gibi bu tip virüslü uygulamayın yükleyip üstüne üstlük çalışmak superuser izni istediğinde kendi elinizle izin vermeden bu yabancı uygulamalar çalışamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunman233 -- 21 Temmuz 2015; 22:47:22 >
    Eylülde direk olarak 5.1.1 mi vericekler 5.0 lı sürümlerden verme gibi durum yok değil mi ?
  • Yasinayaz23 Y kullanıcısına yanıt
    Z3 compact teoride 10 saat veriyor. Pratikte 7 saati anca görüyor ki o da normal kullanımla uğraşılırsa. Bu cihaz normal üstü kullanımda 10 saati görüyor ki bunu bizzat yaptığım testle gördüm. Yoğun kullanımdaysa 8 saati rahatlıkla veriyor. Bana kalırsa bataryası, kapasitesinin hakkını veriyor.

• Antutu testi yapayim dedim..ilk testte 32bin..ikinci yaptigimda 42bin, ucuncu yaptigimda 32bin aldi.. Ayrica, bu aksam pil bittiginde, 19.25 te sarja koydum.. 21.25te tam dolu cikardim.. Su anda 23.36 sarj 64te.. Var bende bi hata sanirim :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pil performansı gün geçtikçe iyileşiyor.Kalan %35

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi centilmen55 -- 21 Temmuz 2015; 23:44:25 >
  • Lenovo durdu durdu adam gibi bi telefonu adam gibi bir fiyata satışa sundu...

Hemen almayı düşünüyorum sadece 4000 mahpili yeter gorilla glass çam var mi???

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • losttime35 kullanıcısına yanıt
    yok malesef
  • losttime35 kullanıcısına yanıt
    Gorilla glass cam yok.

• Prime. kullanıcısına yanıt
    Lenovo telefonlarına bunu koymamayi adet edindi ama marka taraftari olarak yinede FP oranı super

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi losttime35 -- 21 Temmuz 2015; 23:49:51 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de hepsiburada'dan bugün siparişimi verdim. Kargoya verilmiş inşallah bir iki güne elimde olur.

• Hayirli olsun simdiden, gule gule kullanin :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.