Şimdi Ara

★★Lenovo P70-A Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü★Herşey İlk Sayfada★8.1 Romları Geldi★ (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.310
Cevap
127
Favori
528.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ayrıntılı bir inceleme videosu yok telefonun

teknoloji kanalları ne iş yapıyor acaba

16gb hafızanın ne kadarı kalıyor kullanıcıya ve
    hafıza okuma yazma değerleri nasıl benchmark yapan olursa sevinirim
  • Anneme almayı düşünüyordum, tek eksiği pusula anladığım kadarıyla. GM 4G alıp saçımı başımı yolmaktansa, pusula havası atmamaya razı olacağız herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakalak

ayrıntılı bir inceleme videosu yok telefonun

Aynen çok büyük bir sıkıntı bu sadece hardwareplus'ın incelemesi var. Oysa ki bu f/p canavarı telefonun her yere girmesi lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: begamermc

quote:

Orijinalden alıntı: sakalak

ayrıntılı bir inceleme videosu yok telefonun

Aynen çok büyük bir sıkıntı bu sadece hardwareplus'ın incelemesi var. Oysa ki bu f/p canavarı telefonun her yere girmesi lazım

erdi beye twitter üzerinden
    sdn ekibine facebook üzerinden
    scroll ekibine mail üzerinden mesaj attım incelemeleri için tavsiye de bulundum

sdn ekibi not aldık teşekkürler dedi

diğer ikisi cevap vermedi

• Antutu battery saver programından menu tuşuna basıp - battery save'e tıkladığımda standard Android pil menüsü açılıyor. Lenovo'nun kendi yazılım donanım ayrı gösteren güç tüketim menüsü yerine bu daha anlaşılır bence herkes açısından. Sağdaki(ekran kapalı bekleme süresi) + soldaki(ekran açık süresi) değerleri topla = prizden çekildiği andan itibaren süresi falan ama yanlış anlıyor bazıları..
    Telefonun kendi menüsünden ulaşamadım buraya. Söz konusu yer şu:

★★Lenovo P70-A Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü★Herşey İlk Sayfada★8.1 Romları Geldi★

• Media Markt tan internet siparişimi iptal etmiştim ve kanuna göre para iadesi için 10 gün beklemeliymişim! Düşünün bedel olarak 800tl ödemişim, elime kürdan çöpü bile geçmemiş ama hala 10 gün beklemekten bahsediyorlar ve ben almadıgım ürün için kredi kartımın borcunu ödemek zorunda kalıyorum...
    Bu şerefsizleri nereye şikayet edebiliirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi astralll -- 22 Temmuz 2015; 17:40:33 >
  • astralll kullanıcısına yanıt
    Yapabileceğiniz çok bişey yok ne yazık ki. Süreç daha hızlı işleyebilir ama on günü sonuna kadar kullanıp parayı işletmeyi mi düşünüyorlar nedir... Şikayetvar sitesine yazarsanız daha hızlı ve olumlu davranmak zorunda kalabilir. Firmalar buna dikkat ediyor genelde. Örnek bir şikayet aşağıda mesela hemen ilgilenmişler:
    https://www.sikayetvar.com/n11com-para-iadesi-suresi-10-gun

• Arkadaşlar hepsi kendi çekimlerimdir.
    Lenovo P70
    ★★Lenovo P70-A Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü★Herşey İlk Sayfada★8.1 Romları Geldi★
    Kutu İçeriği
    ★★Lenovo P70-A Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü★Herşey İlk Sayfada★8.1 Romları Geldi★★★Lenovo P70-A Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü★Herşey İlk Sayfada★8.1 Romları Geldi★★★Lenovo P70-A Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü★Herşey İlk Sayfada★8.1 Romları Geldi★★★Lenovo P70-A Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü★Herşey İlk Sayfada★8.1 Romları Geldi★★★Lenovo P70-A Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü★Herşey İlk Sayfada★8.1 Romları Geldi★★★Lenovo P70-A Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü★Herşey İlk Sayfada★8.1 Romları Geldi★★★Lenovo P70-A Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü★Herşey İlk Sayfada★8.1 Romları Geldi★

• Arkadaşlar birde webdenal.com'dan aldım ve sorunsuz alışveriş oldu. 2 iş günü demelerine rağmen bana ilk gün kargoladılar. Sizlere de tavsiye ederim.
  • bugraakkoc kullanıcısına yanıt
    Hocam k3 note ile arasındaki fiyat farkına değer mi? Garantiyi düşünmeden yazar mısınız rica ediyorum.

• begamermc kullanıcısına yanıt
    Güzel fotolar. Cubeupload.com sitesine kayıpsız upload edilebilir. Kendi kamerası ile örnek çekim fln yaparsanız tabi, bunlar kayıpsız olması şart değil.

Bir de telefon kapağı açıp genel görünüm (batarya görsün millety) ve yakından 2 sim + sd kart slotu ayrı olduğunu görecek bir foto iyi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: gunman233

Güzel fotolar. Cubeupload.com sitesine kayıpsız upload edilebilir. Kendi kamerası ile örnek çekim fln yaparsanız tabi, bunlar kayıpsız olması şart değil.

Bir de telefon kapağı açıp genel görünüm (batarya görsün millety) ve yakından 2 sim + sd kart slotu ayrı olduğunu görecek bir foto iyi olur.

aaa iyi hatırlatınız onları unutmuştum. Telefonun kendi kamera çekimlerini cubeupload.com veya googledrive atabilirim. buraya atarsam illahaki bozullamalar olucaktır.
  • Ben olsam k3 note almazdım. Kişisel görüşüm; Aşırı derecede bütçe dostu olabilir ama ona göre de; ucuz tasarım, yüksek sar değeri.. Full hd ekran dezavantaj o işlemciye, ele fazla büyük gelir 5.5 inç büyük. Pil konusunda fena degil ama çok ıyı degil p70'e göre. Her hafta yazılım güncellemesi geliyor çeşitli bölgelerde diyorlar ama bir getirisi yok, yazılımsal hataları fazla olduğu için çıkıyor yorumlara göre..
    P70 ise bu konularda daha iyi. Tr garantili bunu da sayalım tabi. Yazılım konusu ise kitkat ile mutlu ediyor. Eylül ayında daha stabil bir 5.1.1 sürüm alacağız.(test sürümü ekran görüntüleri sızdı) Daha ne olsun.

• gunman233 G kullanıcısına yanıt
    Bir tane sipariş ettim de onu bekliyorum. 480 liraya mal oldu bana. Aradaki farkına değerse sayabilirim. Aslında ben oyun için alıyordum ama fark çok olunca onu aldım tüm özellikleri aynı tamamen sadece çözünürlük farkı var pil farkı var.

• Arkadaslar mufde ekran koruyucu ve kilif turkiyeye gelmis n11 de gordum

http://www.n11.com/arama?q=Lenovo+p70

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun o zaman k3 note. gümrüğe takılmaz umarım.
    Full Hd ekranda bazı oyunlar akıcı çalışmayabilir ve pil konusunda p70 kadar tatmin etmez ama bunları düşünmüşsünüzdür. Hepsiburada para yüklü hesap, hediye çeki (alışverişi 1000 tl ye tamamlanıncaya sanırım) ve kredi kartı puan hediye vs ile 600-650 liraya getirenler var.

• fatih591 kullanıcısına yanıt
    Güzel, alırım bir ttane yarın

• quote:

Orijinalden alıntı: fatih591

Arkadaslar mufde ekran koruyucu ve kilif turkiyeye gelmis n11 de gordum

http://www.n11.com/arama?q=Lenovo+p70

İşte bu çok iyi bir haber. Silikon kılıf lazımdı. Kaliteli Temperli camlardan da gelir umarım.
    Cepsesuar, cekuonline, kılıfland mağazaları satıyor hepsi Ankara'da görünüyor. Adreslerini öğrenebilirsek gidip görerek elden alınabilir sadece kılıf olarak 5-10 liraya. Aliexpress'te 1-2 dolara satılıyor zaten silikon kılıflar. Toplu alımlarda 0.2-0.5 dolar arası hatta :)

Edit: aşağıda görmemişim Temperli cam da gelmiş. İstanbul da bir satıcı. kalitesi nasıldır bilmiyorum az bir fiyat da değil 22 tl. 1-2 dolarlık dandik sahte şeylerden değildir umarım.. Aliexpress den 8 dolara kalitesi belli Nillkin Tempered glass alayım diyorum ama.. Bakalım..

http://m.n11.com/lenovo-p70-glass-cam-ekran-koruyucu-P70118082

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunman233 -- 22 Temmuz 2015; 19:20:49 >

Hocam bende o cami gordum fiyat pahli ama bilmiyorum aliekspresten fln alincada gelmesi uzun suruyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Buldum. İzmir Caddesi'nin oradalar Kızılay tabiki. Başka nerede olacaktı. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prime. -- 22 Temmuz 2015; 20:00:15 >
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.