Şimdi Ara

★★Lenovo P70-A Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü★Herşey İlk Sayfada★8.1 Romları Geldi★ (293. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.310
Cevap
126
Favori
529.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 291292293294295
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dün akşam telefona epostalarımı ekliyordum.İstemci sertifikası seç bölümünde kaşıma pin bölümü geldi oraya 4 haneli bir pin belirledim.Şimdi ekran korumaya alındığında o pin i girmem gerekiyor.Kaldırma yerini de bulamadım.Karşılaşan var mı bu sorunla ilgili
  • quote:

Orijinalden alıntı: giresunlu_28

Merhaba Arkadaşlar,
    Dün akşam telefona epostalarımı ekliyordum.İstemci sertifikası seç bölümünde kaşıma pin bölümü geldi oraya 4 haneli bir pin belirledim.Şimdi ekran korumaya alındığında o pin i girmem gerekiyor.Kaldırma yerini de bulamadım.Karşılaşan var mı bu sorunla ilgili

Facebook grupta da aynı sorunla ilgili paylaşım yapmıştım.Sağolsun Yusuf arkadaşın dediği şu yöntemle Ayarlar>guvenlik>kilit ekrani>ekran kilidi> kaydirmayi düzelttim
  • quote:

Orijinalden alıntı: wakara

Güncelleme geldi arkadaşlar

Bende güncelleme falan görünmüyor sana ne geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: digiogi

Android 4.4 var. Video çekerken 3gp olarak kaydediyor. Bunu mp4 olarak değiştirme şansımız var mı?

Bunu bilen var mı arkadaşlar.
  • digiogi kullanıcısına yanıt
    . 3gp kısmını sil. Mp4 yaz. Dosya adı değişimi yani.
    3gp bir format değildir, container'dır.(mkv de öyle) İçerisinde farklı formatlar barındırabilir. Videonun özelliklerine bakarsanız h264 mpeg 4 avc olduğunu görürsünüz yani halk arasındaki mp4 olarak bilinir. Uzantısının 3gp olmasi bir şeyi değiştirmiyor elle yazabilirsiniz dedigim gibi birkaç saniyede. Format ispatı ekranda görüntüsüne gelirsek;

★★Lenovo P70-A Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü★Herşey İlk Sayfada★8.1 Romları Geldi★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunman233 -- 3 Kasım 2015; 12:49:44 >

• beyler 2 sorum + 1 ricam var :)

1- telefonu alalı 1 aydı oldu ki ben hala sim kartımı takmadım(hattı taşıyıp farklı bir operator'e geçicem tarife seçemedim..) hani 2-3 ay böle takmazsak bir sıkıntı çıkmaz değil mi imei'den falan hani ? (bilmedigim bir durum o acidan ..)

Soru mantıksız gibi ama hani böle hiç sim takmadan telefonu bir sıkıntı olmasın diye sordum :D

2- micro usb - hdmi kablosu alicam acıkcası daha cok telefondaki deezer'daki müzikleri tv'de dinlemek ve pc'ye telefonun kamerasini (ekranının) yansıtma isteğimden ..bu açıdan n11 yada gittigidiyor'dan 1-2 metrelik ve bizim telefon ile çalısabilecek bir kablo onerebilir misiniz ? sunlar olur mu (sadece p70 ile kulladiklarinizi atarsaniz sevinirim..)

urun.n11.com
    Cep Telefonu Kablo - Data, Şarj Kablosu - n11.com
    http://urun.n11.com/kablo/samsung-galaxy-hdmi-mhl-hd-tv-kablo-P25121465

urun.n11.com
    Frisby Fa-hd47 Micro Usb Mhl Hdmı Kablo (2m) - n11.com
    http://urun.n11.com/kablolar/frisby-fa-hd47-micro-usb-mhl-hdmi-kablo-2m-P34686064

urun.n11.com
    Cep Telefonu Kablo - Data, Şarj Kablosu - n11.com
    http://urun.n11.com/kablo/samsung-n7100-galaxy-note2-micro-hdmi-tv-kablosu-P22748633

**RİCA **

kamera ile 1080p gece ve gündüz 1-2 video çeker misiniz bir de hdr modda video cekin ve çekmis oldugunuz videoların fps'lerini aktarabilir misiniz ? ben de hdr ile fps'ler 16-20 fps arasi - 1080p ile gece flas acıkken 16-30 fps arasi ..flash acık değilken 25-30 alabiliyorum ...Öğrenmek istediğim hdr'Da ve flash acikken ciddi fps düşüşleri olup olmadigi ki bunu hızlı bir microsd kart ile aşabilir miyiz dersiniz keza 16 gb'lik flash rom'un yazma hızı çok düşük (13-14 mb/sn arası max ki bu bir limitleme yapiyor mu merak ettim)

yazılımı yükledikten sonra Videolara sağ tıklayıp (pc'de) ''mediainfo'' 'Ya fps değerlerine bakar misiniz ? (min ve max'a)

http://mediainfo.sourceforge.net/

HDR AÇIKKEN VE FLASH ACIKKEN GECE 1080P CEKİMDE KAC FPS OLUYOR BUNU SORUYORUM ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi streamin -- 3 Kasım 2015; 12:53:54 >

• streamin S kullanıcısına yanıt
    1.Imei ile simkart kullanımı alakası yok sıkıntı olmaz Imeiler kayıtlı zaten.

2. Bilemiyorum ama çoğu mhl kablo uyum sağlaması lazım. Ürünün yorumları satış sayfası veya nette var. Burda pek kullanan çıkmaz ama şansınıza..

Kamera ile pek alakam yok şahsen ama denerim fırsatım olursa. Geceleri Flash ile video çekme, gece hdr açma gibi şeyler yapacaksanız en iyi kameralı telefon bile pek verim vermez, fps düşüşü hemen hepsinde olur. P70 kamerasından böyle beklentilere girmeyin derim, üst seviye samsung, LG vb telefonların yorumları bile iyi değil bu konularda.

• wakara kullanıcısına yanıt
    bende güncelleme gözükmüyor pcden lenovo smart assistant ile baktım telefondan baktım yok kesinlikle güncelleme başka güncelleme alan arkadaşlar yazabilirse sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Critos

Hala video çekmediler telefon ile ilgili şaka gibi SDN Webtekno neredeler ?

İncelemeleri için ayrıntılı bir mesaj attım. İnşallah olumlu dönüş yaparlar. Webtekno böyle konularda özellikle f/p ürünlerinin incelenmesinde güzel işler çıkarıyor. Beklemedeyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baho908

bende güncelleme gözükmüyor pcden lenovo smart assistant ile baktım telefondan baktım yok kesinlikle güncelleme başka güncelleme alan arkadaşlar yazabilirse sevinirim

güncelleme falan yok şu an için.

wakara trolü kekliyor milleti.
  • Telefonun ön kamerası nasıl acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: C..

Telefonun ön kamerası nasıl acaba?

kamera için alacaksan bu telefona yaklaşma

başka alternatiflere bak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arjenrobbenn

şu adamı daha bloklamadınız mı arkadaşlar :D

az kaldı az

suyu ısındı Wakara'nın
  • arkadaşlar lenovo launcher ı nasıl güncelleyeceğiz..sitesine giriyorum çince bişeyler çıkıyor google playda falan uygulaması yok mu ki acaba , güncelleyen arkadaşlar tarif ederlerse seviniriz..
  • Babama gm 4g almıştım. Onun kamerası kadar olsa yeterli hocam, pek bi beklentim yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: telliO

quote:

Orijinalden alıntı: Critos

Hala video çekmediler telefon ile ilgili şaka gibi SDN Webtekno neredeler ?

İncelemeleri için ayrıntılı bir mesaj attım. İnşallah olumlu dönüş yaparlar. Webtekno böyle konularda özellikle f/p ürünlerinin incelenmesinde güzel işler çıkarıyor. Beklemedeyiz.

Webtekno nun saçma sapan incelemesinden ne çıkar? Dh nin yapması lazım

• streamin S kullanıcısına yanıt
    Denedim neredeyse zifiri karanlığa yakın bir yerde hdr ve Flash açık şekilde. Mx player ile baktım 16.6 fps çekiyor. Minimum maximum gibi bakamadım media info Android uygulaması göstermiyor bilgileri. 2,4 puan almış zaten markette. Bilgisayarda bakmak lazım uygun zamanda.

Edit: video kalitesi en üst "iyi" de olmasına rağmen bu şartlarda (hdr ve Flash) 720p çekiyor. Mx player minimum fps değerini gösteriyor sanırım. Görüntü oldukça akıcı sayılır yine de. daha sonra Upload edebilirim 28 saniye video.
    Not olarak dahili hafızanın hızı yeterli. Bu durumda 5 mbit/s bit hızı var. Gündüz çektiğim video ise 9 mbit/s. Yani saniyede 1 megabyte kadar. Dahili hafıza 4k video bile kaydeder desteklese. Malum ham olarak değil işlemci ve gpu desteği ile direkt sıkıştırılmış kaydediyor telefonlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunman233 -- 3 Kasım 2015; 18:56:09 >
  • Senin eski rumuzun amudakalkan tosbaaa değil mıydi ? Niye hala benle uğraşıyon. Konuyla ilgilenen. Benden uzak dur. Kendi kuyuna dusersin sonra. Zaten dusmussun. Yeni hesap acmissin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kullanıcı arkadaslardan gorus rica edıyorum.

gorusme kalitesi nasıl telefonun.

1) sebeke cekım gucu ( ılk zamanlar sorunlar varmıs bu konuda ama guncelleme ıle cozulmus olmalı. )
    2) ahizeden gelen konusma sesi seviyesi ve kalitesi.

benım ıcın en krıtık konu budur. Alternatifi olarak Huawei G7 yı dusunuyorum.

Hangisinin gorusme kalitesi ıyıdır acaba ?

yanıt verenlere cok teşekkur
  • quote:

Orijinalden alıntı: bodrumair

kullanıcı arkadaslardan gorus rica edıyorum.

gorusme kalitesi nasıl telefonun.

1) sebeke cekım gucu ( ılk zamanlar sorunlar varmıs bu konuda ama guncelleme ıle cozulmus olmalı. )
    2) ahizeden gelen konusma sesi seviyesi ve kalitesi.

benım ıcın en krıtık konu budur. Alternatifi olarak Huawei G7 yı dusunuyorum.

Hangisinin gorusme kalitesi ıyıdır acaba ?

yanıt verenlere cok teşekkur

Gorusme kalitesi yaklaşık aynıdır. G7 çift antenden dolayı cekim kalitesi daha iyi olabilir. Ama açıkçası bende başağrısı yaptı migren vs varsa G7 sıkıntı olabilir benim gibi günlük 1 saat ve uzeri tel gorusmesi yapıyor iseniz.

• 
Sayfa: önceki 291292293294295
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.